Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צביעת טמבון קדמי גורמת לירידת ערך?

Acejin
שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קניתי רכב לפני חודש, וחוץ מכמה שריטות ושפשופים קטנים בפגוש הקדמי הרכב באמת מושלם מבחינה חיצונית.

אני מאוד רוצה לצבוע את הפגוש הקדמי, אבל אני קצת חושש מירידת ערך או בסימני שאלה שיעלו אצל קונים עתידיים לגבי הסיבות של צביעת הפגוש.

אני לא מבין למה צביעה של חלק כזה או אחר ברכב נחשב לגורם שיכול להשפיע בעת מכירת הרכב, זה לא שהחלק נצבע כתוצאה מתאונה.

הסיבה היחידה שאני מתלבט היא המחשבה על התגובה של קונים פוטנציאלים בזמן שאני ארצה למכור את הרכב.

חוץ מזה, אני אשמח לקבל המלצות על מוסך פחחות וצבע באזור השרון/מרכז.

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערך הרכב לא ייפגע כל עוד לא מדובר בתאונה. להיפך, זה רק יעשה טוב לקונה פוטנציאלי שייראה שכן אכפת לבעל הרכב מהרכב שלו ושומר עליו לא רק מהבחינה המכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת איזה רכב ואיזו שנה ...

אם זה רכב עד גיל שנה-שנתיים ,אולי יש ירידת ערך מסחרית בכפוף לסוג הדגם.

אם עד כדי כך נושא מבחינה קוסמטית,הייתי מצלם את המקום ועושה תיקון מקומי בלבד.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על ראב 4 שנתון 2011, אני לא חושב שצביעה מקומית תעשה את העבודה כמו צביעה של כל הטמבון. אני אישית גם חושב שהערך של הרכב לא צריך להיפגע אלא אפילו ליהפך, אבל הישראלי המצוי מחפש להוריד כסף על כל דבר קטן.

אני חושב שאני אצבע את הטמבון, האם בצבע לבן הבדלי הצבע פחות מורגשים?

חוץ מזה, אני אשמח לקבל המלצות על מקומות טובים באזור השרון והמרכז.

תודה לכם!

עריכה אחרונה על ידי Acejin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עושה את זה. הבדלי צבע תמיד יראו, במיוחד שהאוטו בן 6 (ועמד בשמש?)

הייתי מנסה לטפל בעזרת פוליש, או צביעה נקודתית.

לחילופין, אתה יכול להדביק איזשהיא מדבקה על השיפשוף וככה גם להסתיר את השפשוף וגם לייחד את הרכב מהשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לצבוע את הבמפר / מגן קדמי.

תמיד יש הבדל צבע קל, בין צבע על פלסטיק וצבע על מתכת הרכב.

ברכבים מעל 3-4 שנים זה כבר לא נחשב.. בתנאי כי הצביעה טובה.

וזה אומר בגוון הנכון של הצבע, עם התאמה לצבע הטמבון האחורי אשר קצת דהה.

ביצוע ליטוש קל לטמבון, תיקון הנזקים, צביעת מקשר ואז צביעה נכונה.

במידה ורק יצבעו ללא הכנה נכונה, הצבע בהמשך יחל להתקלף.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב!

כל מה שנשאר זה לחפש מקום טוב לביצוע המשימה, אני אשמח לקבל המלצה למוסך טוב של פחחות וצבע באזור השרון/מרכז.

עשיתי קצת חיפוש בפורום וראיתי חוות דעת מאוד חיובית של חבר מהפורום על מוסך "אלעד שירותי רכב בחולון" - מישהו שמע על המקום?

רשום שהם משתמשים במצלמה מיוחדת כדי להתאים את הצבע החדש לצבע הנוכחי של הרכב, זה אמיתי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...