Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה עם מפתח חכם

MiD
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול נתקלתי בפעם השלישית בבעיה עם מפתח חכם- פתיחה, נעילה והתנעה ללא מפתח.

כשעומדים ליד דלת הנהג ומניחים יד על הידית, הרכב אמור להיפתח, הנעילה מתבצעת ע"י לחיצה על כפתור הנמצא על הידית.

חניתי את הרכב ונעלתי אותו מהידית, חזרתי לרכב אחרי 20 דקות והוא פשוט לא נפתח.

יש סוללה בשלט, האור מהבהב בכל לחיצה על לחיצה על השלט סגירה או פתיחה, 10 דקות אני מסתובב כמו משוגע מסביב לרכב והחיישן לא קולט את המפתח, כשפתחתי את הרכב עם המפתח המכני האזעקה התעוררה עם צפירות כאילו אני גונב רכב, לא נעים.

סגרתי את הדלת האזעקה כבתה, שוב החיישן לא קולט את המפתח.

הוצאתי את הסוללה והחזרתי, השלט מגיב ללחיצות, לאחר 10 דקות החיישן קם לתחייה, הנעתי כרגיל ולאחר כמה שניות על מסך הרכב אני רואה הודעה שהשלט לא מזוהה.

לאחר כ-15 מטרים של נסיעה ההודעה נעלמה, הכל כרגיל, היום פתחתי וסגרתי אין ספור פעמים בכמה מקומות שונים והכל בסדר.

זה קרה לי עוד פעמיים במגרש חנייה קטן עם צפיפות רכבים בימים שונים, כשחזרתי לשם שוב כעבר כמה ימים וחניתי 20 מטרים מהמקום, הכל עבד כרגיל.

האם מדובר על תדר כלשהו שמתנגש עם המפתח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בהחלפת סוללת המפתח.

אם כפתור ההתנעה לא מזהה את השלט הצמד את השלט אליו, הכפתור יפעיל אותו בדומה ל-NFC.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הקודמת זה קרה בערך שבועיים לאחר החלפת סוללה.

מכיר את העניין של הלחיצה על הכפתור עם המפתח, לא עבד כשפתחתי באופן ידני והאזעקה הופעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב מדובר שיש לו אזעקה? צריך להיות ישן מאד, שכן אזעקה רועשת אסורה בהתקנה כבר 7 שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן- הוחלפה סוללה למרות שהחלפתי לחדשה בטיפול האחרון שהיה לפני כחצי שנה.

זה שוב קרה! באותה חניה ב-ד-י-ו-ק על אותם פסים, הרכב ננעל כרגיל בבוקר וכשחזרתי לרכב הוא פשוט לא נפתח המערכת מתה לאולי קצת יותר מ-5 דקות.

מגיע לסופר נועל פותח הכל טוב, מגיע הביתה נועל פותח הכל כרגיל!

לא חונה יותר על הקווים האלה :2gunfire:

שדה מגנטי שמפריע או מה? האם יש עוד כאלה שנתקלו בדבר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. למוסך יש יכולת לאבחן באופן יותר קפדני את הבעיה שלך. בחיבור ציוד דיאג' מתאים ניתן לבדוק את החיישנים (במצב אבחון החיישן משמיע צפצוף מצופר הרכב כאשר שלט מזוהה בתחום הגילוי שלו), יש ברכב לפחות 4 חיישנים (דלת ימין, דלת שמאל, הצמדה ללחצן הפעלה וחיישן חלל הרכב, לעיתים יש גם חיישן חמישי מאחור, תלוי בתת-דגם הרכב). יכול להיות שיש חיישן אחד דפוק, לפעמים המערכת מזהה את המפתח מחיישן רחוק יותר (נניח ואתה מגיע לדלת ימין, לא עובד, מתחיל להסתובב ואז נכנס לתחום הגילוי של חיישן אחר).

ב. לי זה נשמע כמו משהו שחוסם את התדר של השלט. לא נתקלתי אף פעם בבעיה הזו (והמערכת הזו מותקנת כבר כמה שנים טובות ברכבי טויוטה-לקסוס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו'ש, בעברי החזקתי לקסוס is, התופעה הזו קרתה לי פעמיים שלוש, הפלא ופלא באותו המקום.

לפיכך - ולמרות שהחשודים המידיים לתופעה הזו הם אטיופים חמושים ב - dew, במקרה דנן סביר בעיני שהפרעה סביבתית מקומית גורמת לבעיה ולא תקלה ברכב.

כשזה קורה נסה להצמיד את השלט לידית הדלת ואז לנטרל את האזעקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורס שאני עובר עכשיו בו המרצה מתמחה בנושא של תדרים וכד',

סיפר לנו שקרה לו משהו דומה כשחנה מתחת לעמוד חשמל במקום ספציפי.

הרכב אמנם נפתח, אבל הוא לא הצליח להניע, המערכת לא זיהתה שהמפתח בקרבתה, לא משנה מה הוא ניסה לעשות.

ככה שכנראה זה באמת יכול לקרות עקב הפרעות סביבתיות כאלו ואחרות

(זכורני גם שפורסם בצוק איתן/עמוד ענן, שתושבים בדרום התלוננו גם כן שהם לא מצליחים לפתוח את הרכבים עם השלטים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...