Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני: טויוטה יאריס , מאזדה 2, סיאט איביזה, סוזוקי סוופיט

mike56
שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הטויוטה סטרלט שלי שנת 96 יד ראשונה נפחה את נשמתה זצ"ל .

קיצר אני מעונין ברכב חדש אוטומטי לא רובוטי לרבות לא רובוטי כפול מצמד חשובה לי אופצית הפארקינג.

אופציות :

1. סיאט איזיה מנוע 1000 , שלשה צילנדר ,שנתיים אחראיות בלבד כל אלה מציבים סימן שאלה אודות אמינות הרכב מחד מאידך אני רואה מסירות רבות?

2. פגו 208 שלשה צילנדר מנוע 1250 אין שוק , אני חושש מתקלות, לא ממש מכיר את הפיגו. זה הרכב שאני הכי אהבתי אך אני חושש מהקניה מהאמור לעיל אמינות, איני יודע מה מידת האמינות לטוח של 10 שנים למשל ושוק במכירהלא להיט.

3. מאזדה 2 מנוע 1500 להפתעתי כמות מסירות נמוכה כך עולה מנתונים ברשת . יש משהו שאני לא יודע על הדגם?

4. סוזוקי סוויפט - רכב אמין עם שוק מעבר לכך לא ממש מלהיב . הפח של הרכב לא נראה מאלה המסיבים

5. טויוטה יאריס - מנוע 1500 . מתקשה להאמין שרמת האמינות כמו הסטרלרט שיוצרה ביפן . לרכב יש שוק .

חשוב לצין שברכב רק אני נוהג כך שדברים כמו מרוח מאחורה לא ממש חשובים

עוד נקודה לגבי מיני :ביונאי אי 10 שבדקתי הישיבה ממש לא נוחה. בקיה פיקנטו נוחות ישיבה לא מלהיבה גם.

ישבתי בנוח בניסן מיקרה 3 צילנדר שמיוצרת בהודו ובמיצובישי ספייס סטאר 3 צילנדר מיוצרת בתיאילנד אבל המנועים כמדומני 80 כוח סוס וזה מרגיש לי כמו רכבים לטוח קצר . כך שפסלתי אותם .

אשמח לשמוע את דעתכם לרבות דעה שונה ונסיונכם תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם חשובה לך אמינות ל-10 שנים הייתי יורד מהאיביזה, למרות שהוא אחלה אוטו.

הסוויפט לקראת החלפה, דגם חדש הוצג החול ועושה את דרכו לארץ.

היאריס, המאזדה וה-208 אמינות. אולי היפניות אמינות יותר כי המנוע שלהן אטמוספרי ולא טורבו כמו ב-208 0בכולן הגיר אוטומטי פלנטרי רגיל, זה של הפיג'ו מתוצאת אייסין היפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם להתייחס

להונדה גאז נדמה לי שהשרות יקר? והרושם שלי שזה רכב שדורש מוסך מורשה בלבד שכו נראה שהמנוע נראה מורכב אחרת פסלתי

אופל קורסה גם מחיר על הביוקר 104 אלף שח רכב ללא שוק או שוק קטן ויתכן עלות טפולים יקרה לכן גם פסלתי

סקודה פאביה - הרכב מזכיר קצת את מזרח אירופה לא בררתי אודותיו. .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שאתה לא רוצה רובוטי ויש לך 2 רובוטי באופציות שרשמת.

אני אישית מכל מה שחשבת דווקא הייתי הולך על המאזדה רכב מאובזר ואמין עם גר אוטומט פלאנטרי ולא רציף כמו הטויוטה ( לא אוהב את הסוג גיר הזה) ולא רובוטי כמו ה2 האחרות.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיביזה ולפאביה גיר רובוטי. מכל האלטרנטיבות האחרות 208 לטעמי היא הבחירה, ודאי היום כשדגם האקטיב המאובזר לא רע נמכר במחיר די נוח. ויש לא מעט כאלו על הכביש ועולה הרושם שהן מגלות אמינות בהחלט טובה, ודאי לא פחותה מאף אחת מהמתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש יותר? הנאה מנהיגה וספורטיביות (תגובה טובה ומהנה של המכלולים) או יותר רוגע ופרקטיות?

בשביל אופציה 1 מאזדה, בשביל אופציה שנייה טויוטה. יש לה (לטויוטה) כבונוס גם גרסא היברידית מאוד חסכונית (1-18 כמעט בכל תוואי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק סיטרואן C3- זריזה מאוד,נוחה, מאובזרת מה208 עם מערכות בטיחות אקטיביות.

סיטרואן קקטוס מרווחת יותר מאשר הC3 עם אותה יחידת הנעה.

הגאז ממש לא מורכבת ולא יקרה יותר לאחזקה, הרכב לא חזק אבל מאוד מרווח עם תדמית אמינות טובה מה שתורם לשמירת ערך טובה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הטויוטה סטרלט שלי שנת 96 יד ראשונה נפחה את נשמתה זצ"ל .

קיצר אני מעונין ברכב חדש אוטומטי לא רובוטי לרבות לא רובוטי כפול מצמד חשובה לי אופצית הפארקינג.

אופציות :

1. סיאט איזיה מנוע 1000 , שלשה צילנדר ,שנתיים אחראיות בלבד כל אלה מציבים סימן שאלה אודות אמינות הרכב מחד מאידך אני רואה מסירות רבות?

2. פגו 208 שלשה צילנדר מנוע 1250 אין שוק , אני חושש מתקלות, לא ממש מכיר את הפיגו. זה הרכב שאני הכי אהבתי אך אני חושש מהקניה מהאמור לעיל אמינות, איני יודע מה מידת האמינות לטוח של 10 שנים למשל ושוק במכירהלא להיט.

3. מאזדה 2 מנוע 1500 להפתעתי כמות מסירות נמוכה כך עולה מנתונים ברשת . יש משהו שאני לא יודע על הדגם?

4. סוזוקי סוויפט - רכב אמין עם שוק מעבר לכך לא ממש מלהיב . הפח של הרכב לא נראה מאלה המסיבים

5. טויוטה יאריס - מנוע 1500 . מתקשה להאמין שרמת האמינות כמו הסטרלרט שיוצרה ביפן . לרכב יש שוק .

חשוב לצין שברכב רק אני נוהג כך שדברים כמו מרוח מאחורה לא ממש חשובים

עוד נקודה לגבי מיני :ביונאי אי 10 שבדקתי הישיבה ממש לא נוחה. בקיה פיקנטו נוחות ישיבה לא מלהיבה גם.

ישבתי בנוח בניסן מיקרה 3 צילנדר שמיוצרת בהודו ובמיצובישי ספייס סטאר 3 צילנדר מיוצרת בתיאילנד אבל המנועים כמדומני 80 כוח סוס וזה מרגיש לי כמו רכבים לטוח קצר . כך שפסלתי אותם .

אשמח לשמוע את דעתכם לרבות דעה שונה ונסיונכם תודה

בהפרש במחיר בין המאזדה והיריס לאיביזה תקנה עוד שלושה גירים רובוטיים. על הדרך תהנה מרכב מאוד חזק. היאריס רכב מאוד מבאס, איכות חומרים ירודה גיר מסרס ומימדים קלוסטרופוביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס לא קלסטרופובית ומאחור גם לא כזאת צפופה.

אבל אכן היא רכב בינוני מבחינת זריזות ונוחות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס לא קלסטרופובית ומאחור גם לא כזאת צפופה.

אבל אכן היא רכב בינוני מבחינת זריזות ונוחות.

נהגתי ביאריס די הרבה, היא צפופה, פלסטיקים קשים ומקרקשים, גיר מסרס ובגז' פצפון. חוץ מהסידור שיש לה עם לוי יצחק לגבי ירידת ערך לא רואה שום סיבה לרכוש כזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביבית הנהג הייתה לך צפופה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליך בעניין זה כי לי היא לא הרגישה צפופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...