Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח משוטר תנועה

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הבוקר שכחתי לחגור חגורת בטיחות (נסיעה רגילה בתוך העיר), שוטר תנועה עצר אותי ונתן לי דו"ח 250 ש"ח + 6 נקודות, בתחתית הדו"ח חתמתי שקיבלתי את הדו"ח

יש לי 2 שאלות:

1) השוטר טעה בשם המשפחה שהוא כתב על הדו"ח (טעות איות) - האם זו עילה לביטול הדו"ח? אם כן - כיצד לעשות את זה?

2) במקרה שהתשובה לשאלה הראשונה שלי היא שזו לא עילה לביטול הדו"ח - האם 6 נקודות זה נחשב להרבה? אני פשוט לא מכיר את שיטות הניקוד שלהם, כמה זמן לוקח עד שהנקודות נמחקות בצורה אוטומטית?

תודה מראש למי שמבין בזה ויכול לעזור,

זיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי כבר בגוגל ומצאתי מספר מקורות מידע אבל אני קצת מבולבל

לכן ביקשתי (ממי שמבין בזה) ממש בקצרה 2 תשובות

תודה

קשה לעשות חיפוש בגוגל ל"שיטות הניקוד"? - תוצאה ראשונה בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברה זו ( רק במידה ולא עשית עבירה נוספת ) נמחקת תוך שנתיים מתאריך שילום הדוח.

טעות באיות ( בהנחה שתז תקין ומס רכב תקין ) אינה תבטל את הדוח.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא סיבה

2 6 נקודות זה חצי הדרך לאקדמיה למדעי ההתנהגות (12 נקודות בתקופת צבירה של שנתיים). אם לא תבצע כל עבירה נוספת בשנתיים הקרובות, הנקודות מאבדון את תוקפן. לעולם לא נמחקות.

מה זה לכל הרוחות השאלה " לא מכיר את שיטת הניקוד שלהם?" לאיזה מדינה אתה מתכוון לטוגו עילית או קזחסטן תחתית?

אתה לא חי כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא סיבה

2 6 נקודות זה חצי הדרך לאקדמיה למדעי ההתנהגות (12 נקודות בתקופת צבירה של שנתיים). אם לא תבצע כל עבירה נוספת בשנתיים הקרובות, הנקודות מאבדון את תוקפן. לעולם לא נמחקות.

תודה רבה אבי,

2 שאלות לגבי מה שכתבת:

1) בצבירה של 12-22 נקודות יש קורס נהיגה מונעת, האם מדובר בקורס תיאורטי בלבד (שמבוצע בתוך כיתה) וצריך לעבור אותו או שזה קורס מעשי? כמה מפגשים הקורס לוקח? האם זה קורס שנחשב לקל יחסית?

2) כתבת שתוך שנתיים הנקודות "מאבדות תוקף" אבל לא נמחקות - האם יש משמעות פרקטית כלשהי לעובדה שהנקודות לעולם לא נמחקות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12 נקודות זה נהיגה מונעת ( אבי התלוצץ וכתב מדע התנהגות )

יש לך אתר במשרד הרישוי שמסביר את שיטת הניקוד ומה העונשים בצבירת נקודות .

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהבנתי שאבי התלוצץ :)

אשאל גם אותך - קורס נהיגה מונעת, האם מדובר בקורס תיאורטי בלבד (שמבוצע בתוך כיתה) וצריך לעבור אותו או שזה קורס מעשי? כמה מפגשים הקורס לוקח? האם זה קורס שנחשב לקל יחסית?

2) אבי כתב לי שתוך שנתיים הנקודות "מאבדות תוקף" אבל לא נמחקות - האם יש משמעות פרקטית כלשהי לעובדה שהנקודות לעולם לא נמחקות?

נקודות זה נהיגה מונעת ( אבי התלוצץ וכתב מדע התנהגות )

יש לך אתר במשרד הרישוי שמסביר את שיטת הניקוד ומה העונשים בצבירת נקודות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ראשית, כמו שכבר כתבו, אין משמעות לשגיאת האיות בשם המשפחה שלך.

נהיגה מונעת - מדובר בקורס עיוני, לא קשה אך עולה כסף ומצריך זמן.

מאתר משרד התחבורה:

• משך ההדרכה הוא 12 שעות לימוד ובסופה מבחן מסכם.
  • הנקודות אינן נמחקות בתום ההדרכה אלא תקפות למשך שנתיים מיום ביצוע העבירה. אם נצברו לחובתך 22 נקודות או יותר תוך פחות משנתיים, הנקודות יהיו בתוקף למשך ארבע שנים ואמצעי התיקון יוטלו בהתאם לנקודות שנצברו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

ומה לגבי השאלה השניה ששאלתי? יש מצב שאולי אתה יודע?

תוך שנתיים הנקודות "מאבדות תוקף" אבל לא נמחקות - האם יש משמעות

פרקטית כלשהי לעובדה שהנקודות לעולם לא נמחקות?

^

ראשית, כמו שכבר כתבו, אין משמעות לשגיאת האיות בשם המשפחה שלך.

נהיגה מונעת - מדובר בקורס עיוני, לא קשה אך עולה כסף ומצריך זמן.

מאתר משרד התחבורה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

על השאלה הזאת אינני זוכר לענות לך חד משמעית - אך למיטב זיכרוני, אם לא תבצע עבירות נוספות

במהלך שנתיים מתשלום הדו"ח, לא תהיה משמעות עתידית לנקודות הללו.

אני מניח שתמצא עניין בקישור הבא:

http://rishuy.mot.gov.il/he/driving/points/faq

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב תודות לך !

שבוע טוב

זיו

על השאלה הזאת אינני זוכר לענות לך חד משמעית - אך למיטב זיכרוני, אם לא תבצע עבירות נוספות

במהלך שנתיים מתשלום הדו"ח, לא תהיה משמעות עתידית לנקודות הללו.

אני מניח שתמצא עניין בקישור הבא:

http://rishuy.mot.gov.il/he/driving/points/faq

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה דחוף כל כך בשאלות?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש משמעות

פרקטית כלשהי לעובדה שהנקודות לעולם לא נמחקות?

לא בדיוק מה ששאלת, אבל כנראה רלוונטי עבורך:

העבירות שביצעת לעולם אינן נמחקות, אפילו אם פג התוקף שלהן. המשמעות של זה היא שאם בעתיד תעבור עבירה בה קצין משטרה יצטרך להחליט אם לפסול אותך מנהלית לשלושים יום, הרשימה של העבירות תופיע בפניו לפני שיחליט. כך שאם יש לך הסטוריה עשירה בעבירות זה בהחלט יכול לעמוד לרעתך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שכתב שוגיפלקס, זה שהנקודות אינן נמחקות יפעל לרעתך אם תרצה להמיר קנס לאזהרה, או אם השוטר שיעצור אותך על עבירה ירצה לעשות זאת מיוזמתו. אתה צריך 5 (או 10? לא זוכר) שנים של עבר נקי כדי לקבל המרה לאזהרה ואם יש לך בעבר עבירה כלשהי (תעבורה, לא חניה) אתה לא זכאי לכך.

אז אמנם אתה תוכל בעוד שנתיים שוב לקבל דו"ח על חגורה (לצורך העניין) ועדיין לא תידרש לקורס נהיגה מונעת, אבל אם תיתפס בעוד 4 שנים נוהג במהירות מופרזת לא תוכל להמיר את הדו"ח לאזהרה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...