Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 2015 או סיאט איביזה 2015?

raniing1
שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,יש לי תקציב עד 70k ואני מחפש סופר מיני/קומפקטי שיהיה חזק יחסית מהנה,אמין,ומאובזר ושייראה טוב,

מתלבט בין המאזדה 2 1.5 הדגם המפואר pure white שנחשבת אמינה מאוד זריזה ונוחה לנסיעה ובין הסיאט איביזה 1.0tsi שנראית ממש טוב מתאימה לי מאוד אבל שמעתי שיש בעיות בגיר dsg 7.

אני רוצה רק רכב אוטומטי

אם יש למישהו את הרכבים הנ"ל או שמע על מישהו אשמח אם תעזרו לי להחליט.

כמובן פתוח להצעות לרכבים נוספים בתקציב 70k

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן צפופות יחסית, המאזדה עדיפה מבחינת בטיחות ואמינות והמושבים בה עדיפים על אלה שבסיאט.

הסיאט עדיפה מבחינת כוח וזריזות אבל פשוטה יותר מבפנים (יש גרסאות FR עם דיפונים עדיפים על הרגילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזדה תא נוסעים מאוד נעים וניראה טוב משמעותית.

קל בחשבון שאיביזה נמכרה במבצעים ב 80 אלף כך שש70 אלף לאיביזה בת שנתיים אלא אם זאת ה fr זה הרבה.

האיביזה מהנה בזכות מנוע זריז,גיר מהיר אני מאוד אהבתי את המושבים.

הייתי בודק את הפיגו 208 שמציעה נוחות מצוינת וגם מגיעה עם מנוע טורבו זריז.

ורנו קליאו שגם זריה ניראית מעולה קשיחה יותר בעיר אך תהיה דינמית יותר.

יש לך פה 4 מתמודדות טובות, קל אותם לנסיעת מבחן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה ההבדל בין מה ששמעת למציאות, אבל לא בכוח.

אם חושב לך גימור איכותי בפנים הרכב, אתה צריך לבחון את הפולקסווגן פולו , אותה תיבת הילוכים כמו באיביזה והמנוע הותיק יותר יותר (לא שזה רע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פוסל את הצרפתיות על סמך שמועות הפסד שלך.

על בעיות בDSG לא שמעת? רכב גרמני הריי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-DSG7 השתפר. להגיד שהוא מושלם- לא. להגיד שהוא טוב בהרבה ממה שהיה (הן מבחינת פעולה והן מבחינת אמינות)- כן.

אם אהבת את האיביזה, דע לך שאתה יכול להשיג אותה כחדשה באלפים בודדים מעל התקציב שלך- הן נמכרות באופן רגיל בסביבות 80K (פלוס מינוס), מניח שיעשו לך עוד הנחה נחמדה כי דגם חדש הושק בחול ויגיע לארץ בעוד חודשים מספר (ההערכות מדברות על סביבות אוגוסט-ספטמבר).

ההבדל בין הרגילה (סטייל) ל-FR הבכירה מסתכם בגג פנורמי, בקרת אקלים חד איזורית במקום מזגן מכאני, מושב נוסע מתכוונן לגובה, משענת יד (לא שזו בעייה להוסיף אחת לסטייל בזול), קצת לד בפנסים וחבילת עיצוב FR- כל זה תמורת 25K תוספת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-DSG7 השתפר. להגיד שהוא מושלם- לא. להגיד שהוא טוב בהרבה ממה שהיה (הן מבחינת פעולה והן מבחינת אמינות)- כן.

אם אהבת את האיביזה, דע לך שאתה יכול להשיג אותה כחדשה באלפים בודדים מעל התקציב שלך- הן נמכרות באופן רגיל בסביבות 80K (פלוס מינוס), מניח שיעשו לך עוד הנחה נחמדה כי דגם חדש הושק בחול ויגיע לארץ בעוד חודשים מספר (ההערכות מדברות על סביבות אוגוסט-ספטמבר).

ההבדל בין הרגילה (סטייל) ל-FR הבכירה מסתכם בגג פנורמי, בקרת אקלים חד איזורית במקום מזגן מכאני, מושב נוסע מתכוונן לגובה, משענת יד (לא שזו בעייה להוסיף אחת לסטייל בזול), קצת לד בפנסים וחבילת עיצוב FR- כל זה תמורת 25K תוספת...

לקנות חדש מהחנות נראה לי בזבוז כסף בגלל ירידת הערך,תקן אותי אם אני טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושש מבעיות אמינות לך על המאזדה 2 היא גם די מהנה לנהיגה על אף המנוע האטמוספרי, סביר להניח שהיא גם תהיה יותר סחירה בעתיד, במיוחד לאור העבודה שהסיאט מחליפה דגם ממש בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על בעיות ב dsg בגלל זה אני מתלבט,חלק אומרים שזה עבר בשנים האחרונות מ 2015...

ולגבי צרפתיות,כל מוסך שהייתי אמר לי לא להתקרב אליהם

לגבי הצרפתיות שאומרים לך לא להתקרב -

כנראה שלמרות הסטיגמה הנפוצה מהמאה הקודמת,

לאחרונה רמת האמינות שלהם עלתה פלאים

והם דואגים לפרנסתם.

עריכה אחרונה על ידי eyalkar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...