Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכרי אלפא רומיאו (רלוונטי להרבה בעלי מכוניות ישנות, שום קשר מיוחד לאלפא) ישנות

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

די הגיוני שלא קל להתפטר מאלפא רומיאו ישנה.

מסתבר שמוכרים ביד 2 נאלצים לנקוט בדרכים יצירתיות לשכנע לקוחות פוטנציאליים שממש כדאי לקנות מהם את פאר היצירה המוטורית.

מעט לא ברור לי אם השטויות שרושמים במודעות נובעים מתחמנות נלוזה או מטיפשות תמימה.

קחו למשל את בעליו הגאה של אלפא 147 - מוחמד מכפר גת - הוא מתגאה: "האוטו במוסך מטופל כל חודש". ממש מתמרץ לרכוש את הרכב....אבל אין ספק שהתוספות המדהימות ישכנעו כל אחד - "אגזוז רועד אדמה אלחוטי עם שלט" - נראה לי שאפילו בפרארי 2017 אין כזה. קצת לא הבנתי מה זה "שני פולמים חדשים" אבל אין ספק שמרשימה ה"מערכת המושגעת".

אבל לעומתו יניב מחיפה, מוכר הספורט סדאן 166, נוקט בגישה שמתאימה לישראלים המחפשים רווח קל והשקעות מניבות. מה לא ידעתם שאלפא רומיאו 166 מודל 2000 הוא "רכב מיוחד מאוד שהערך שלו רק יעלה". רוצים לדעת עד כמה? המוכר הידען מספר לנו ש"רכב חדש כזה בסוכנות עלה קרוב ל - 600,000." (עלה בערך חצי...) כל שעליכם לעשות להשקיע 15,000 שמבקש המוכר.

ScreenShot_20170423223016.jpgScreenShot_20170630084734.jpg

עריכה אחרונה על ידי beamvelavan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבעיה באלפא אלא במוכרים, לא חסר אנשים epic fail כאלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא טיפשות, זה משהו שקורה לכול מי שבדרך כלל קונה רכב שהוא משקיע בו הרבה/ בור ללא תחתית.

כשאתה משקיע המון ברכב שלך בין אם כספית או נפשית, אתה מעריך את עלות הרכב לפי איך שאתה מכיר, בעוד שהקונה הפוטנציאלי לא יודע מה השקעת/ לא מעניין אותו כלל.

קוראים לזה אפקט הבעלות

זה תקף להרבה בעלי רכבים עם ערך נמוך ועלות אחזקה גבוהה - כמו אלפות למינהם , וכך גם לרכבים ספורטיבים משופרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Smiro היקר ! אל נא בחרון אפך... אני דווקא מאוד מעריך את רכבי אלפא הישנים. אני לא אומר זאת בציניות - יש בהן יופי ואופי שנדיר למצוא ברכבים אחרים.

במאמר מוסגר - לדעתי האלפא 166 דור ראשון לפני מתיחת הפנים של 2004 היא רכב הסאלון הכי יפה בכבישי הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה אפקט הבעלות

זה תקף להרבה בעלי רכבים עם ערך נמוך ועלות אחזקה גבוהה - כמו אלפות למינהם , וכך גם לרכבים ספורטיבים משופרים.

קורה הרבה גם לנשואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שצריך לצחוק על מי שהעברית אינה שגורה בפיו.

166 באמת תהיה קלאסיקה למי שיוכל להרשות לעצמו.

וכאמור - חפש מודעות של רכבים אחרים תראה

תופעות דומות. נסה במוו למשל.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו של מוכר לכתוב ככל העולה על רוחו - על הקונה להפעיל שיקול דעת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לאף אחד להכניס לפורום גזענות!

נא להזהר איפה שאתם דורכים כי אני עם כדור בקנה ואצבע על ההדק שערה...:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש - אם אתה מפשפש במודעות אלפא ישנות, סימן שככל הנראה אתה מתעניין ברכב. אם אתה מתעניין - זה השוק. טוב? תקנה. לא טוב? אל תקנה. זה פחות או יותר כמו עם המיאטות או ה-S2K. גם אם אני חושב שהמחיר שלהן מוגזם, זה מה יש, וכל עוד יש קונים, ימכרו במחירים האלה.

מחזק לעניין הגזענות - יש גבול.

וה-166 מכוערת, לפני מתיחת הפנים קצת פחות. אבל מה, עיצוב פנים מדהים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין ספק שהתוספות המדהימות ישכנעו כל אחד - "אגזוז רועד אדמה אלחוטי עם שלט"

"אלחוטי עם שלט" = אחול שילינג...??

קשה לבוא בטענות למי שעברית איננה שפתו העיקרית, כתיבה היא החלק הקשה ביותר בשפה (והרבה לפני קריאה או דיבור).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה מטרת הפוסט המיותר הזה (לפחות לדעתי. זה נקרא "פוסט של שעמום" נטו).

יכתבו מה שרוצים. אתה לא חייב לרכוש או אפילו לא להתבונן במודעות האילה (רק שזה כנראה מעניין אותך, גם בלי שתודה).

את מי שזה כן מעניין - כנראה שיבדוק יותר לעומק.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו למשל את בעליו הגאה של אלפא 147 - מוחמד מכפר גת - הוא מתגאה: "האוטו במוסך מטופל כל חודש". ממש מתמרץ לרכוש את הרכב....

באלפא זה יתרון.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...