Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - הונדה סיוויק טייפ R

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, מתנצלים בפני כל מי שחשב לפגוש פה מבחן לטייפ R החדשה. רגע לפני שהדור החדש של הטייפ R מגיע לישראל, רומן יצא להתאמן בשירת ברבורים עם ההונדה סיווק טייפ R היוצאת. היא ענתה בנביחת אגזוז.

HOME.jpgMAIN.jpgהונדה-סיוויק-טי&#1.jpgהונדה-סיוויק-טי&#1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה, אמ... תקלה נוראית שגרמה לכך שהלינק לא יופיע. אנחנו לא לוקחים אחריות :splat:

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטחתי לאסף לכתוב עליה, והבטחות צריך לקיים.

בנקודה הזאת - למרות העיצוב שלה, שהוא ההיפך ממה שאני אוהב ברכב (ועדיין עם יותר אופי מהלאון), מה שגרם לכך שלא התקדמתי אתה היה רעש בשיוט. מבחינת מה שהיא נותנת בנהיגה ספורטיבית היא התאימה לי כמו כפפה ליד. מאז, אגב, נהגתי ב-308GTI ואני חייב לציין שהיא מאד קרובה לסיוויק ברמת הביצוע (לדעתי מהירויות הפניה יהיו קרובות כדי זהות, ובקו ישר הסיוויק עדיפה במעט), למרות הדרך המאופקת הרבה יותר שבה היא מביאה את זה.

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, תודה רבה על המבחן והשיתוף.

חייב לציין שלמרות היותי סולד מסיוויק'ים, ראיתי Type R שכזאת על הכביש והיא לגמרי מושכת מבטים ויוצאת דופן בנוף הכללי.

הזכרת שהיא מתחרה עם הלאון קופרה וה-308 GTI אך האם כולן באותה רמת מחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כייף לקרוא, נכנסתי לקצב, כתבתה ואני הרגשתי בתוך הסיפור.

כפתור בורר מצבי הנהיגה שלה, איזה אפשרויות (N ו R :wink: רייס)

האם יש אפשרות להקשחת ההגה, והשארת המיתלים לדוגמה במצב רך יותר.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, כתבה יפה נהנתי לקרוא.

לאחר יציאת המגאן לפנסיה, הסיוויק הזאת היא כנראה הדבר הקרוב ביותר (מבחינת הניהוג והאופי) , כאשר בקו ישר היא גם קצת יותר חזקה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן RS החדשה מגיעה בספטמבר.

כתיבה יפה.

רכב שיוצר לזמן קצר ויהיה אספנות בקלות.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מאד הארדקור ליומיום, אבל יש בה המון קסם. אני אוהב גאונות פגומה מהסוג הזה. שוב, אם לא הרעש, הייתי יכול להחליט החלטה די מרעישה בזכות עצמה :-D

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...