Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכן מאשים אותי ששפשפתי לו את האוטו בחנייה

שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא פנה אלי וטוען שאני שרטתי לו את הפגוש, כי יש לי שריטה ברכב שלי במיקום שמתאים לשפשוף כזה. אני די בטוח שלא נגעתי לו באוטו, ושהשריטה שלי מאד ישנה.

מה עושים ? אין לו הוכחות, אבל לא בא לי להסתכסך עם שכנים. זה אף פעם לא נגמר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש תמונה ישנה של הרכב אולי במקרה תהיה שם השריטה שלך המדוברת..

תדברו ותנסה להסביר כמה שיתאפשר ובמידה ונפלת על אדם סביר, סביר להניח שייגמר בלי בעיות מיוחדות.

תכלס אם אין הוכחות הוא יכול להמשיך להגיד מה שהוא רוצה.

הוא יכול ליפול על כל אדם ברחוב ולהגיד שהוא אשם זה לא יעזור לו.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה

זה שכן לא מישהו זר ברחוב.

נסה לגמור בצורה טובה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריך לבוא בגישה שאתה משלם אם זה אתה

תואמר לו "אני מוכן לשלם אם תביא הוכחה שפגעתי"

תסביר לו שלראות שפשוף אצל שכן זה הכי קל למצוא ולהאשים אני בטוח שכמוך יש עוד שכנים שיש להם

שפשוף שניתן ל"הפליל" ברוב המקרים עצם הגישה שאתה לא מתחמק ומוכן לעמוד במידה ועשית

גורמת לצד השני להסתכל על הדברים בצורה הגיונית יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אם יש לך שריטה במיקום מתאים? זה לא הוכחה מספיקה. מילא הוא היה מצלם את זה בזמן אמת אבל לבוא תקופה מסויימת אח"כ ולומר שזה אתה זה אבסורד. ואולי שרטת רכב אחר בכלל? זה לא הוכחה מספקת. למען שכנות טובה תגיד לו שאם הוא יוכיח לך מעל לכל ספק שזה אתה אז תשלם לו. כשהוא יבין שזה לא אפשרי הוא יירד מהנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...