Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה החנות הכי אמינה וזולה בארץ למוצרי טיפוח ודייטלינג?

שימו לב! השרשור הזה בן 2444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

אשמח לשמוע מהמהבינים בעלי הניסיון מאיפה כדאי לי לקנות חומרי דייטלינג וטיפוח לרכב מהארץ, חנות שיש לה מספיק מלאי ושתהיה אמינה וזולה גם חו"ל אפשרי למרות שעדיפות קנייה ראשונה בארץ

.פעם היה vagit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ מבחינת מבחר ומה שחובב ניקיון ממוצע צריך יש לך את אוטוסטור- לגבי המחיר זה נע מפה לשם כל חנות והמוצר שהיא יותר זולה בו.

קח בחשבון שבארץ הכל יותר יקר מאשר בחו"ל ברמות פסיכיות של כפול ואפילו פי 3 במחיר.

יש דברים שעדיף לקנות בארץ כמו דלאים ושמפו 1.89, ליטר של כמיקל גייז. אבל את השאר הייתי מזמין מחו"ל בכמה משלוחים נפרדים וסוגר את הסיפור.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטוסטור/JUSTMOTOR/APEXMOTOR מחזיקים מוצרי טיפוח,PDR+,יעקוב אלטר אצל כולם תמצא מוצרים טובים במחירים יחסיים לארץ(אין מה לעשות עם זה, בארץ מנפחים מחיר על הרבה מוצרים).

בכל אופן יש מלא אתרים בחול שעושים משלוחים לארץ של כל טוב מהכל, צריך סבלנות וויזה והכל טוב.

כמובן לא לשכוח לא להגזים במחיר פר הזמנה שלא יעלו נק' אדומות בכל מיני מקומות ויעקבו משלוחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של אוטוסטור סבירים מאוד.

נכון שבקניה מחו'ל ניתן לחסוך סדר גודל של 20% ( בשקלול עלויות המשלוח), אבל אין להם מע'מ ואין מוכר שיושב בחנות ומסביר לכל לקוח.

אני קונה ממנו לא מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של אוטוסטור סבירים מאוד.

נכון שבקניה מחו'ל ניתן לחסוך סדר גודל של 20% ( בשקלול עלויות המשלוח), אבל אין להם מע'מ ואין מוכר שיושב בחנות ומסביר לכל לקוח.

אני קונה ממנו לא מעט.

כל מה שאתה צריך לדעת נמצא באינטרנט מהסברים ועד סרטוני הדרכה והשוואות בין מוצרים שונים.

אין לזה הצדקה לגבות מחיר כזה אסטרונומי.

אתה חוסך קרוב ל40% אם לא יותר כולל עלויות משלוח.

כמה עולה פד לפולישר של שול? 140-150. הזמנתי 2 ב11 ליש"ט ליחידה.

כמה עולה פוליש של שול s20 1kg? עולה 309 ש"ח.

עלה לי 29 ליש"ט.

אחרי משלוח אחרי הכל עלה 64 ליש"ט (287 ש"ח) לפני קוד קופון.

נשלח דרך dhl מגיע לי עד הבית.

יצא מבריטניה מהחנות אתמול ב18:00 שעון ישראל והגיע היום ב13:00! פחות מיום להגיע לישראל ומחר זה מגיע אליי עד הבית.

אני יכול להמשיך לתת דוגמאות אבל זה מיותר הבנת את הנקודה שלי.

כמובן שכדאי לקנות במרוכז דברים ואת הדברים היקרים יותר ולא מוצרים כבדים שיעלו את מחיר המשלוח בטירוף.

תעשו סקר שוק, אני ממליץ על חנויות מUK.

ותראו שאני צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי אפשרויות לחנויות מחו"ל ששולחות בכיף לישראל

אולי ארכוש מחו"ל ואסגור עניין

Detailed clean

Ultimate Finish

Cleanyourcar

Roll up & shine

וכו וכו..

שים לב לדברים הבאים:

-לא להגזים במחיר החבילה (עד 75$ כולל המשלוח).

-להזמין דברים שאתה באמת צריך

-לשים לב לא להזמין הרבה דברים כבדים באותה החבילה, תפזר אותם בהזמנות בשביל לא לייקר את עלות המשלוח.

-תעשה הזמנות בהפרשי זמן קצרים-בינוניים.

-תמיד תחפש קופונים והנחות ואל תתבייש לבקש מהם דרך הפייסבוק/מייל שלהם (לאתר הראשון שהמלצתי יש קופון הנחה של 10% שתקבל דרך הפייסבוק שלהם לקנייה הראשונה ואחרכך בקניות הבאות יש קוד הנחה קבוע של 5%).

שים לב שהמחירים שרשומים שם הם כוללים את המעמ שלהם ולאחר שתרשום שאתה מישראל המחיר יירד למחיר ללא המעמ שהוא זול משמעותית. (תראה את המחיר המעודכן בסל הקנייה).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוצרים ששווה לרכוש באוטוסטור, וכמה שלא.

למשל: BSD של סונקס נמכר במחיר סביר+

Reload קניתי ב 50% פחות מחו"ל.

כל מקרה לגופו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המחירים באוטוסטור קטונתי מלהגיב.

אך המוכר אדיב, אמין, לא דוחף סתם את המוצר הכי יקר מקשיב למה מצפים ומתאים בהתאם לכך את המוצר המתאים ביותר.

מגוון גדול של חומרים באיכויות וטווחי מחיר, יש שם כל מה שנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנות פיזית לא יכולה בהגדרה להתחרות בחנויות אינטרנט.

אני לא מוכן לשלם כל מחיר ולספוג כל הפרש, אבל לדעתי רצוי מאוד לתמוך ולעודד גם חנויות מקומיות.

כשההפרש סביר תמיד אתן פרנסה למוכר מקומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוצרים ששווה לרכוש באוטוסטור, וכמה שלא.

למשל: BSD של סונקס נמכר במחיר סביר+

Reload קניתי ב 50% פחות מחו"ל.

כל מקרה לגופו.

לגבי BSD ובכללי מוצרים של סונקס, המחירים בארץ אפילו טובים מאשר כמה אתרים שראיתי בחו"ל. אני מברך את היבואן של סונקס על המהלך הזה הלוואי ואחרים גם יעשו ככה ולא ינצלו את הכוח שלהם לגבות מחירים גבוהים מהחנויות שבסוף יגלגלו את זה ללקוח.

אגב אם בסונקס עסקינן, בהום סנטר המחירים אפילו טובים יותר ותמיד יש מבצעים על מוצרי סונקס כמו השני ב30-50 אחוז הנחה וכו.

והמחירים זולים עוד יותר במיוחד אם יש לך כרטיס אשראי מאסטר קארד אז אתה מרוויח עוד יותר.

לגבי המוצרים הטובים יותר שמוגדרים פרימיום ונמכרים במאות שקלים ארץ אתה קונה בשליש מחיר בחו"ל.

ובמחיר שלהם בארץ אתה קונה מוצרים בינוניים מינוס אז למה להתפשר?

עריכה אחרונה על ידי omer1728
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי יש לך את הסטודיו של אלטר ואת אוטוסטור, שניהם בסדר לשניהם יש חומרים טובים ומחירים סבירים ביחס לארץ.

תעשה סקר, יש דברים שעדיף לקנות פה ויש כאלה שעדיף להזמין מחול.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...