Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול מפנק לפיאט אונו.......

שימו לב! השרשור הזה בן 6993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיצר עוד מאט אני מקבל את הפיאט מאבא שלי והייתי רוצה לעשות לה איזה טיפול מפנק, משהו קוסמטי

כי מכנית היא שמורה מאוד.......אבל מבפנים היא נראת כמו מזבלה(זה מה שקורה שאבא מוסחניק ומסיע לפעמים כול מידי דברים באוטו).

ככה מנסיו, מה הייתם ממליצים לי לעשות?

ושאלה נוספת, הריפוד של כיסא הנהג התפורר כולו על הרצפה והייתי רוצה להוציא את הכיסא ולנקות את הרצפה מתחתיו.....האם ניתן להוציא את המושבים הקדמיים של פיאט ללא תרחה רבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביך מוסכניק

שאל אותו את השאלות הטכניות על הכסאות ובכללי על הרכב. (על שואב אבק עם פיה צרה שמעת?)

הקוסמטיקה היא לשיקול דעתך.

אין משהו מוסכם. שים פרווה ורודה על הדשבורד אם בא לך. רכב שלך.

-ארז-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביך מוסכניק

שאל אותו את השאלות הטכניות על הכסאות ובכללי על הרכב. (על שואב אבק עם פיה צרה שמעת?)

הקוסמטיקה היא לשיקול דעתך.

אין משהו מוסכם. שים פרווה ורודה על הדשבורד אם בא לך. רכב שלך.

-ארז-

ורוד למה? ...

טוב אני מציע לך לפרק את הכיסא בעזרת ..

1. אבא שלך בטח הוא מבין

2. יש מספר ברגים אם תסתכל מתחת למושב מפרקים אותם והכיסא יוצא ככה תוכל לנקות

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי לא צריך לשפר ולשנות כלום, זו כולה פיאט אונו לא מרצדס..

הדברים היחידים שאני עשיתי זה התקנתי וילון אחורי, ריפודים וכיסוי הגה. בכל השאר לא נגעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני ברגים שאפשר לפתוח בקלות בעזרת פלייר טוב או מפתח מתאים, ואז מחליקים את המושב עד קצה המסילה והוא פשוט מחליק החוצה ממנה... אתה יכול לנקות גם בלי לפרק...

תוציא ה-כ-ל מהאוטו, שאב אבק, תנקה בטירוף, ואז תחזיר כל דבר אחרי שהוא נקי... אל תתפרע על הקשקושים - כיסויים יפים וכו' כמו שאמר STIO ומבחוץ אולי איזה ווקס טוב...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבוא אלי על האוטו , נעשה לו שטיפה , ווקס ופוליש שיהיה מבריק כמו חדש , ניקויי פנימי על ידיי שואב אבק .

המושבים הקידמיים יוצאים על ידי שיחרור בורג , יכול להיות שהם מכוסים בפלסטיק (אצלי זה ככה ) .

האחורים יושבים על קליפסים והמשענת האחורית על ברגים שנחשפים לאחר הוצאת המושב .

כל הפלסטיקים של הפאנל משתחררים בקלות , תכניס אותם למים חמים עם איזה חומר ממיס או סבון ללילה ובבוקר הכל יהיה נקי כמו חדש .

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...