Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק עלתה, במאזדה 3 ספיריט 2015

turbo2000
שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,מקווה שזה הפורום הנכון.

בזמן האחרון ב6-7 תדלוקים האחרונים אני רואה שהרכב צורך כ 10 ליטר יותר מהרגיל,לא שיניתי תחנת דלק ולא שיניתי את צורת הנהיגה שלי,הרכב עובר טיפולים בזמן ושמור מאד מכל הלב,אני דואג שהצמיגים תמיד יהיו מנופחים שלא יהיה כלום בבגאז אני לא מתרגזן על הכביש שום דבר בתכלס לא השתנה חוץ מצריכת הדלק..המליצו לי על תוסף דלק,עד כמה זה כדאי?האם עליי לפנות למוסך?

מדובר במאזדה 3 ספיריט 2015.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרט יותר למה אתה מתכוון, כי בנתיים זה נראה כאילו טנק הדלק שלך גדל ב10 ליטר וזהו

האם אתה נוסע עד להידלקות של הנורה וממלא עד הסוף?

האם כמות הקילומטרים שאתה נוסע פחתה באופן משמעותי? אם כן כמה?

האם אתה נוסע קבוע עם מזגן? גם בחורף? אם לא זה הוריד לך 10% בקלות בצריכת הדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עד להידלקות הנורה ומתדלק את הרכב טנק מלא,כשבדרך כלל יוצא לי 620 קילומטר לטנק,עכשיו יוצא לי כ530-540 קילומטר לטנק,זה כמעט 100 קילומטר פחות.תמיד מתדלק באותה תחנת דלק הפעם ניסיתי משאבה אחרת בשביל הבדיקה אבל לא הועיל,צריכת הדלק עלתה,לא שיניתי סגנון נהיגה,תמיד עם מזגן ותמיד נוהג רגוע מאד,ממה זה יכול לנבוע ומה לדעתכם יכול לעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עד להידלקות הנורה ומתדלק את הרכב טנק מלא,כשבדרך כלל יוצא לי 620 קילומטר לטנק,עכשיו יוצא לי כ530-540 קילומטר לטנק,זה כמעט 100 קילומטר פחות.תמיד מתדלק באותה תחנת דלק הפעם ניסיתי משאבה אחרת בשביל הבדיקה אבל לא הועיל,צריכת הדלק עלתה,לא שיניתי סגנון נהיגה,תמיד עם מזגן ותמיד נוהג רגוע מאד,ממה זה יכול לנבוע ומה לדעתכם יכול לעזור?

כמה ליטר ממלא בכל תדלוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מהמר על מזגן אבל ההפרשים שאתה מדבר עליהם גדולים מידי .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא.ב

ברגע שהרכב צורך כמעט 100 קילומטר פחות מהרגיל,ולא משנה באיזה רכב זה,זה מצביע על בעיה כלשהיא.

חוץ מזה כשאני רגיל שהרכב חסכוני ושומר על צריכת דלק טובה,פתאום צריכת הדלק עולה זה מפריע לי,גם אם היא עדיין "טובה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הנתון הזה לפי מחשב רכב על לפי בדיקה שלך ?

אם זה לפי מחשב רכב אני אני ינסה להסביר בקצרה ..יש לי גם רכב מאותו סוג רק מ2017

בהתחלה גם לי היה את אותו מקרה וגם אני לא הבנתי למה זה ככה אבל התחלתי לשים לב לנסיעות שלי כמה אני נוסע בעיר וכמה מחוץ לעיר וכולי

המחשב רכב עושה חישוב לפי הנסיעה שלך נגיד כמה קילומטרים נסעת בעיר כמה מחוץ לעיר כמה זמן עם היו מקרים שלחצת קצת יותר מרגיל עם הייתה תקוע בפקקים וכמה דלק זה צרך אחרי זה שאתה ממלא עוד הפעם דלק המחשב מראה לך ממוצע מנסיעות הקודמות שלך וזה לא נכון תמיד כי תמיד הנסיעה משתנה ..לדוגמא: בתדלוק הקודם המחשב רכב הראה לי על פול טנק אני יכול לסוע 530 קילומטר ובתדלוק האחרון שלי המחשב בראה לי שאני יכול לסוע 600 קילומטר עכשיו הנתון הזה השתנה בגלל שהיו לי יותר נסיעות מחוץ לעיר ומילאתי בידיוק אותה הכמות של דלק עד הפיה

אני מקווה שהבנת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...