Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות של מנועי 1.2 tsi עם 110 כ"ס עם DSG7 ובפרט סיאט לאון מנוע 1.2 שנת 2015

railay
שימו לב! השרשור הזה בן 2481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם,

אשמח לשמוע לגבי רמת אמינות של מנועי 1.2 tsi עם ה 110 כ"ס (הדור ה"חדש" יותר.. ולא אלה עם ה 105 כ"ס).

הבנתי שמנועים אלה משודכים לסיאט לאון החל משנת 2015 ובמקום שרשרת טיימינג שהייתה בעייתית מאוד, החליפו לרצועת טיימינג.

האם נתקלתם בתקלות מסויימות במוע הזה או בתיבת הילוכים DSG7 שמשודכת אליה ?

ובכללי איך רמת האמינות של הסיאט לאון שנת 2015 עם המנוע הנ"ל?

מצד אחד נכוותי המון מרמת האמינות של הפולו עם המנוע 1.2 tsi עם ה 105 כ"ס, אבל הרכב כל כך מהנה לנהיגה, נוח וחסכוני בדלק! אז אשמח לדעת האם המחלות שהיו לדגם עם ה 105 כ"ס נפתרו בדגם עם ה 110 כ"ס?

אם יש לכם סיאט לאון 2014-2016 עם מנוע אחר עם DSG7 שהפגין אמינות, גם אשמח לשמוע, כי אם ה 1.2 בעייתי, אין בעיה לקחת גם את אחד המנועים הגדולים יותר אם יש דגם עם 5 דלתות.

תודה רבה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון והידע שלי (פולו 2010) המחלות של ה1.2 TSI 105 כ"ס נפתרו עוד בזמנו על ידי החלפה לסט טיימינג משופר (ואג החליפו משרשרת לרצועת טיימינג ב2014 למיטב זכרוני) וכמו כן משאבת מים שגם הוחלפה לדגם משופר --

למנועי 2015 הבנתי שהיה ריקול מאוד מצומצם (שמעתי על שני לאונים וזהו בקשר לטיימינג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

לצערי, הסט טיימינג המשופר כבר הוחלף לי פעמיים וגם מכטרוניק, עדיין מועד לפרעונות ולא יודע כמה זמן זה יחזיק.

אז אתה אומר שלמיטב ידיעתך גם לדגם עם רצועת הטיימינג יש בעיות ממה ששמעת, איזה בעייתי :/

אתה יודע איזה מנוע היה ללאונים ששמעת שהיה ריקול לטיימינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר וזה ריקול ובסהכ לשני מכוניות לא הייתי מגדיר אותו כבעייתי, המנוע הזה נמכר בהרבה מכוניות ובהשוואה להתחלה או לDSG7 לא שומעים כבר על מקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה.. ידוע לך מה הייתה הבעיה בדיוק?

ואשמח אם יש עוד בעלי סיאט לאון עם מנוע 1.2 110 כ"ס , שיוכלו לספר לי אם נתקלו בתקלות לא סטנדרטיות במנוע או בגיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת ה-110 סוסים הוא גרסה משודרגת של ה-105, שינויים שעבר בראש המנוע, במערך הקירור ובתזמון (16 שס'). לא מכיר בו בעיות סדרתיות. לא בחדש לפחות.

ה-DSG השתפר, כמות התקלות ירדה, הידע בטיפול בו נרכש והוא טוב מבעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רלוונטי, אבל:

לי הייתה ג'טה 1.2 עם 105 כ"ס מודל 2013 כרכב חברה. אחרי 3 שנים ו-77,000 ק"מ המנוע והגיר נשמעו והתנהגו בדיוק כמו ביום שקיבלתי אותה בניילונים.

אז אצלי הרכב סומן כאמין, ובהתאם החלפתי בתחילת השנה לגולף 1.4 עם 125 כ"ס. הפער בביצועים הוא עצום, אני עדיין בשוק כל פעם שאני לוחץ. ועוד דבר אחרון, יותר נהנתי מהגיר של הג'טה, הדור הקודם (למצב ספורט היתה מגרעת נפרדת) . ההוא היה חד ומדויק, הנוכחי כביכול מאפשר למנוע קצת ליילל סטייל גיר רציף.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת ה-110 סוסים הוא גרסה משודרגת של ה-105, שינויים שעבר בראש המנוע, במערך הקירור ובתזמון (16 שס'). לא מכיר בו בעיות סדרתיות. לא בחדש לפחות.

ה-DSG השתפר, כמות התקלות ירדה, הידע בטיפול בו נרכש והוא טוב מבעבר.

על בסיס איזה רכב אתה לוקח את הנתונים? כי אחרי שחיפשתי הרבה מידע באינטרנט, אני לא מבין החל ממתי התחילו למכור את הסיאט לאון עם המנוע 1.2 tsi עם 110 כ"ס וגיר DSG ?

לפי המחירון של יד 2 , רשום שהחל משנת 2015, אבל שאני שואל בעל רכב ממודל 2015, כולם אומרים לי שיש להם את המנוע של ה105 כ"ס.

מה לגבי המנוע המחודש על ה 105 כ"ס, האם גם הוא אמין? ולא כמו קודמו עם בעיות בשרשרת טיימינג..

שלפי הבנתי בדגם החדש של ה 105 כ"ס החליפו לרצועה טיימינג ולא שרשרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו נתונים? את הנתונים על ה-1.2 החדש מהעיתונות (מהכתבה שנכתבה בזמנו על ההשקה של הפאביה החדשה במגזין אוטו, גיליון 346, אשמח לצלם לך).

את הנתונים על ה-DSG לקחתי א. מהפורום ב. מהיכרות קרובה וטובה מאוד עם רכבי ואג, ג. מוסכניקים שרואים (כבר פחות) DSG כמו זבל.

ב-105 החדש (תוכל לזהות אותו ע״י שיא מומנט שמוגש ב-1400 סלד ולא ב-1500 כמו ה״ישן״, נניח בפולו 2010) אכן נפתרו בעיות הטיימינג. ה-110 הוא בעצם גרסת יורו 6 (תקן כזה של זיהום אוויר במנועים) למנוע המוכר, כמו גרסת ה-150 סוסים למנוע ה-1.4 (קודם 140, עכשיו 150).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...