Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיכנון דירה

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני גרתי אצל ההורים (זוג +3) במשך שנתיים וחודשיים.

זאת הייתה אחת התקופות הקשות בחיים שלי ושל אשתי, ואין לי ספק שמשקעים שנוצרו ביננו לבין המשפחה ילוו אותנו עוד שנים קדימה, לכן לא הייתי ממהר להמליץ למישהו לעשות זאת, מצד שני חסכנו סכום כסף מאוד משמעותי (לקחנו מימון של 58% במקום 75% אם לא ההיינו עוברים).

בדיעבד, לא בטוח שהיה שווה את זה, והייתי שוקל זאת רק כמוצא אחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בכלל לא מבין את כל ההתלהבות מסביב למטבחים. מניסיון של 2 דירות מקבלן בשנים האחרונות. המטבח הסטנדרטי שמקבלים היום מהקבלן הוא מטבח מצויין ואפשר להוסיף אליו בכמה אלפי שקלים עוד ארונות זהים במידה ויש צורך בעוד אחסון. נכון אין את כל הקשקושים של דלתות לחיצה, סגירה שקטה וכו.

היום אפשר לקנות דירה מקבלן ולא להוציא כסף על שדרוגים.

אפשר לסגור את המגירה בשקט גם בלי מנגנון סופר דופר מיוחד בשביל זה, ולא יקרה כלום אם הידית תהיה ידית פשוטה של ארון ולא איזה קישוט "מובנה" באלפי שקלים.

ולא יקרה כלום אם תשתמש במפצל שקעים ולא תשלם עוד אלפי שקלים לשקעים במקומות כאלה ואחרים.

כיום כל הדירות מגיעים עם שקע למדיח כלים ושקע למקרר.

ההוצאה העיקרית שאתה צריך לחשוב עליה היא מזגנים (15-20 אלף ש"ח). את השאר אתה תוכל לקנות במשך הזמן או בשיפוץ שיבוא אליך לטובה לאחר כמה שנים בדירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק ברוב המקרים, ויתכן שאפילו בדירות של מחיר למשתכן בגלגול הנוכחי.

אצלי קיבלתי מטבח של 2 מ' ארונות תחתונים, וזהו.

זה מטבחון לצימר, לא למשפחה המבשלת ומארחת.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין את כל ההתלהבות מסביב למטבחים. מניסיון של 2 דירות מקבלן בשנים האחרונות. המטבח הסטנדרטי שמקבלים היום מהקבלן הוא מטבח מצויין ואפשר להוסיף אליו בכמה אלפי שקלים עוד ארונות זהים במידה ויש צורך בעוד אחסון. נכון אין את כל הקשקושים של דלתות לחיצה, סגירה שקטה וכו.

היום אפשר לקנות דירה מקבלן ולא להוציא כסף על שדרוגים.

אפשר לסגור את המגירה בשקט גם בלי מנגנון סופר דופר מיוחד בשביל זה, ולא יקרה כלום אם הידית תהיה ידית פשוטה של ארון ולא איזה קישוט "מובנה" באלפי שקלים.

ולא יקרה כלום אם תשתמש במפצל שקעים ולא תשלם עוד אלפי שקלים לשקעים במקומות כאלה ואחרים.

כיום כל הדירות מגיעים עם שקע למדיח כלים ושקע למקרר.

ההוצאה העיקרית שאתה צריך לחשוב עליה היא מזגנים (15-20 אלף ש"ח). את השאר אתה תוכל לקנות במשך הזמן או בשיפוץ שיבוא אליך לטובה לאחר כמה שנים בדירה.

דווקא על שקעים לא הייתי מוותר.

מפצל שקעים על השיש במקום עם הרבה מים לא מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע מה הסטנדרד היום, אבללפחות בדירה אחת שרכשתי מגקבלן כלל לא היה מטבח.

מטבח הוא עניין אישי מאד, ומרכיב קריטי בדירה. הבחלט אחד המקומות המצריכים השקעה.

אני מפונק בעניין השקעים - אצלי התשלום היה גלובלי וקיבלתי שקעים כאוות נפשי - ויש לי בשימוש כ-10-12 שקעים מעל השיש, מרביתם בחיבור קבוע, חוץ מאשר כמה זוגות במקומות בהם אני זקוק ל-3 שקעים. זה לא כולל את השקעים שמתחת לשיש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...