Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה (שפשוף עמוק) בחלק התחתון של הרכב - האם חייב לתקן?

ZenZen
שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום הצלחתי לשפשף את החלק התחתון בצד על איזו חתיכת ברזל עקומה... :x:-( ראו תמונות:

20170621_170003.jpg

20170621_170008.jpg

20170621_170017.jpg

יש שם מתחת לצבע חומר איטום.. השאלה היא האם עכשיו האיטום נפגע ובחורף המים יחדרו והחלודה תאכל לי את המרכב וסוף העולם יגיע..?

או שזה רק קוסמטי ואין הרבה סכנה ואפשר להמשיך לנסוע ככה (ולבכות כל יום על השריטה המכוערת)?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתקן, פעם היה לי מקרה דומה, ותיקון של האזור שם כולל צביעה יפה, פחחות, עלתה בסביבות 1000 ש"ח + מע"מ.

באיזה רכב מדובר?

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה לפני מספר שנים. המוסך שתיקן את זה זיפת את האזור לפני הצביעה כדי למנוע חלודה ושאר בעיות.

כשהתלהבתי מהעניין הפחח אמר לי שזיפות זה תהליך סטנדרטי בתיקוני סף.

המסקנה שלי היא שעדיף לתקן לפני שיתפתחו בעיות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אנשים.

הרכב הוא אוקטביה 2016.

מה שלא ציינתי בפוסט המקורי זה שהרכב מליסינג דרך העבודה... אז בגדול השאלה הופכת להיות - האם זה בסדר לא לתקן בשנתיים הקרובות, עד שאני מחזיר את האוטו?

היום הרכב עשה טיפול, ביקשתי שיבדקו גם את השריטה. אמרו לי שעלות התיקון היא 800 ש"ח + מע"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא מפריע לך, תשאיר את זה ככה ותתקן לפני החזרת הרכב לחברת ליסינג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה ההשתתפות העצמית שלך - נראה לי שהיא גבוהה מ-800 ש"ח + מעמ...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה בדיוק העניין, ההשתתפות העצמית יותר גבוהה. אבל גם 800 + מע"מ זה לא משהו שבא לי להוציא על רכב ליסינג, עם כל הכאב של לראות את השריטות האלה כל הזמן.

אם הבעיה היא קוסמטית בלבד ולא יכולה לגרום נזק רציני בטווח הארוך אני מעדיף לא לתקן כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שברגע שמישהו "יסמן" את הנזק בחרת הליסינג - יתכן שהאופציה לתקן שלא דרך חברת הליסינג לא תהיה קיימת/רלוונטית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שברגע שמישהו "יסמן" את הנזק בחרת הליסינג - יתכן שהאופציה לתקן שלא דרך חברת הליסינג לא תהיה קיימת/רלוונטית.

מה זאת אומרת? חברת הליסינג יכולה לחייב אותי לתקן דרכם בלבד ולא עצמאית?!

(אם כבר דרכם, אני אחכה לסוף התקופה ואשלם השתתפות עצמית פעם אחת על כל התיקונים, במידה ויהיו עוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...