Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פחחות/צבע באזור מודיעין

mp_phonix
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב נסיעה ברוורס לתוך ערמה של גדרות שמישהו השאיר באמצע הלילה במקום העבודה שלי אני זקוק לתיקון צבע בטמבון.

מישהו מכיר בעל מקצוע טוב באזור מודיעין ? (תיקון אצל האינדיאנים לא בא בחשבון)

IMG_5311.jpg

עריכה:

מישהו יכול להעריך את עלות תיקון שכזה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ את הנושא שוב - יש למישהו מושג כמה אמור לעלות תיקון של הדבר הזה ? בנוסף גם נשבר המחזיר אור שעל הפגוש באזור המכה

מדובר בסיאט איביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר בעל מקצוע באזור מודיעין, אבל תיקון עשוי לעלות בין 1200-1500 ש"ח + מע"מ, שייתכן שגם יחליפו את הפגוש באחד חדש + צבע, או שאולי יוכלו לשייף את האיזור ולצבוע חלקית את הפגוש תוך ביצוע טשטוש.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי

הטמבון שבור? או שזה רק נראה כך בתמונות?

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

הטמבון שבור? או שזה רק נראה כך בתמונות?

הטמבון אינו שבור. מדובר בחתיכת גדר ש״דקרה״ את הצבע בנסיעה ברוורס והרימה אותו. (תדמיין שמישהו מביאנלך מכות בטמבון עם מברג/סכין).

הצבע השחור הוא הפלסטיק בטמבון מתחת לצבע.

מצרף תמונה נוספת:

IMG_5317.jpg

עוד שאלה, בלי קשר למחיר התיקון, האם ממולץ לתקן במוסך של צ'מפיון או כל פחח טוב יוכל לסדר את הבעיה ? (עם\בלי הזמנת טמבון חדש)

עריכה אחרונה על ידי mp_phonix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לדעתי אין צורך בהחלפת טמבון (לפי התמונות לפחות) אבל כן צריך עבודת פחחות מקצועית ויסודית.

בגדול, כל פחח יכול לתקן את זה, הכל תלוי במקצועיות ואיכות החומרים והצבעים שמשתמשים בהם.

אנחנו, לדוג', משתמשים בצבעי PPG על בסיס מים אשר נחשבים לצבעים באיכות מעולה ומשתמשים בהם מיטב היצרנים (ממאזדה ועד פרארי).

אם תרצה הצעת מחיר, אני מזמין אותך אלינו.

אנחנו אפילו שכנים (יחסית).

מקסימום, הרווחת קפה :)

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין צורך בהחלפת טמבון (לפי התמונות לפחות) אבל כן צריך עבודת פחחות מקצועית ויסודית.

בגדול, כל פחח יכול לתקן את זה, הכל תלוי במקצועיות ואיכות החומרים והצבעים שמשתמשים בהם.

אנחנו, לדוג', משתמשים בצבעי PPG על בסיס מים אשר נחשבים לצבעים באיכות מעולה ומשתמשים בהם מיטב היצרנים (ממאזדה ועד פרארי).

אם תרצה הצעת מחיר, אני מזמין אותך אלינו.

אנחנו אפילו שכנים (יחסית).

מקסימום, הרווחת קפה :)

עדי

התקיים אצלכם במוסך הדרכת צמיגים בחודש במרץ לבעלי מיאטה במקרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

נכון :)

ואחר כך עוד אחת בנושא פוליש, וקס וצבע

היית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ ברשותך

האם נמצא מוסך פחחות טוב באיזור מודיעין? (עדיפות כמובן למודיעין עצמה)

אם לא האם למישהו אחר אולי יש המלצה טובה?

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...