Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש מהניילון לנהג חדש גדל מימדים עד 140K

mechanical
שימו לב! השרשור הזה בן 2475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום,

אני בן 19 נהג חדש והראשון במשפחה עם רישיון, אז בשעה טובה הוחלט לרכוש רכב במימון ההורים שמתעקשים על חדש בכל מחיר.

אחרי נסיעה לכמה אולמות תצוגה, נסיעות מבחן והתייעצות עם חברים נסגרתי על כמה רכבים שמתאימים למבנה גופי, לצרכים ולתקציב (קרוב ל1.90, 130+ קילוגרמים עם מבנה רחב מאוד, רישיון לאוטומט, בלי שום רצון לביצועים או בדיוק ב"קטע" של נהיגה, נסיעות עירוניות בעיקר ותקציב של עד 140 אלף).

טיוטה קורולה - מושלמת מבחינת מקום לנהג, חווית נהיגה מעולה מאוד שקט (למרות שאין לי את הידע המספיק לתת נקודות ספיציפיות) ובתקציב.

פורד פוקוס - ההאטצ'ביק עם אבזור של קומפרט ליין מחץ אותי, נציג המכירות הסביר שבאבזור טרנדליין הדלת פחות עבה ויהיה מקום, נסיעת המבחן השבוע אבל על הנייר נראה גם חזק.

פולקסווגן גולף - יותר חסכונית למיטב הבנתי, לא ראיתי/קראתי/חקרתי אלא רק הומלץ מאוד חזק מחברים וזה גם בתקציב.

היונדאי ג'אז / סיווק - הסיווק היא אוברקיל לדעתי אחרי שנכנסתי לג'אז שהיא המיני הראשונה שהצלחתי להשחיל את עצמי לתוכה בנוחות, הנסיעת מבחן הייתה קצת טרן אוף כי היה רועש וחלש אבל לטעמי בהתחשב שהמחיר זול בכמעט 40K זה משהו שניתן לשים בצד, בנוסף היא חסכונית יותר מהשאר.

כל הרכבים של מאזדה נפסלו, כל המיני של פוקוס/טיוטה נפסלו וסיאט איביזה נפסלה מטעמי בטיחות (נהג חדש ודי מגושם).

מה דעתכם על האופציות? איזו עדיפה מבחינת אמינות?

יש לכם עוד הצעות לרכב בתקציב הנתון, המתאים לצרכיי ומצבי (ובעיקר מושב נהג מרווח).

תודה מראש לחברי הפורום :-D

עריכה אחרונה על ידי mechanical
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבנתונים שלך הייתי שוקל את הקיה נירו.

רכב עם מערכות בטיחות מתקדמות, נוח, מרווח וחסכוני.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא עשיתי סיבוב לקראת בחירת רכב ליסינג עם חבר בעל נתונים פיזיים דומים,

חייב לציין שהטויוטות למיהן נפלו בהתחלה ומהר - או כמו שהוא אמר את זה "הרכב הזה רק מתאים ליפנים קטנים" הקורולה לא מאוד מרווחת לנהג(יצא לי לנהוג לא מעט על הקורולה לפני מתיחת הפנים ומסכים) ושעכשיו כל בעלי הקורולה ישעטו ויגידו שאני טועה , אבל המושב של הנהג לא הולך מספיק אחורה - באיביזה\קליאו\208 שהיו לי היה לי יותר מרווח כנהג מהקורולה.

דווקא ממרווח לנהג ברכבים שבדקנו הכי מוצלחת הייתה לו היונדאי I35 - אבל היא ארוכה וגדולה בשביל נהג חדש יחיד ולא עם מערכות בטיחות + צריכת דלק גבוהה יחסית ודווקא מחזק את ההחלטה לנירו בגלל כל מערכות הבטיחות האקטיביות שתהיה גם חסכונית מאוד בנסיעה עיורנית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הקיה זו סוכנות שפסחתי עליה שום מה, אני אכנס בשני לקבל הצעת מחיר ולקבוע נסיעת מבחן.

בניגוד לנאמר פה נכנסתי לקורולה ונסעתי בה והיה מרווח בטירוף, אז אפשר לקחת את הפרמטר הזה כמכוסה.

באתר של סיטוראן מופיעים רק דגמי קקטוס ידניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם קקטוס אוטומטי - מדובר בדגם חדש לגמרי.

אין צורך לצטט כאשר ברור למה אתה מתייחס.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהג חדש, חסר יומרות שמחפש אמינות וסחירות... רק קורולה.

קקטוס, היא שונה במובן הטוב והרע למי שלא מחבר לקונספט.

הקורולה היא גדולה, אמינה, איכותית לא מרגשת ובלי פיצרים מגניבים שלא כולם מתחברים אליהם.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

בגלל שאתה הנהג, אבל גם ההורים יצטרפו לנסיעות, המרווח במושב האחורי חשוב מאוד, וכך גם קלות הכניסה והישיבה.

נשמח לארח אותך ואת ההורים אצלנו בסוכנות הראשית, וללוות אתכם יחד לבחון את מגוון האפשרויות.

המכוניות שהיינו מצביעים עליהן ראשונות כמתאימות, אלו הפיג'ו 3008 או הסיטרואן C4 פיקאסו 5 מקומות.

אם תשלח לנו בהודעה פרטית שם וטלפון נדאג שיצרו אתכם קשר ויילוו אתכם,

בהצלחה בכל החלטה

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בקורולה יהיה לך מספיק מקום, מעבר לזה אין לי יותר מה להמליץ עליו (מלבד סחירות עתידית אם זה מעניין בכלל).

מכיוון שיש כאן צורך במרווח גדול מהרגיל לנהג כדאי לבדוק את השברולט קרוז החדשה שהיא רכב נהדר (לא מוערך מספיק במחוזותינו וכנראה יפגין סחירות לא משהו).

בכלל אמריקאיות מתאימות לאנשים גדולים.

דרך אגב - מאליבו LS חדשה דרך 0 ק"מ תכנס לכם בתקציב.

בהתרשמות סטטית, הופתעתי גם מתא הנוסעים של הסובארו אימפרזה החדשה שהביאו לחברה בליסינג (סדאן 1.6 פרימיום).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אני חושב שבעקבות האשכול הרשימה הצטמצמה לקורולה/פורד/קיה (קיה פחות קורץ למיטב הבנתי היא פחות אמינה? ובתור אחד שהולך לנסוע מתחת ל10K קילומטר בשנה ככל הנראה צריכת דלק נמוכה זה לא דבר קריטי.)

השבוע אבחן את האופציות, אסע בנסיעות מבחן, אקח סימולציות ואחליט, יש לי משום מה קראש על הקורולה ממש אהבתי אותה בנסיעת מבחן ואולי כן אתעניין בסחירות בסופו של דבר וראיתי שיש שוק לא רע.

תודה רבה לכולכם!

אעדכן למתעניינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לא הייתי סולד מהקיה כיוון שיש להם אחריות ארוכה מאוד ביחס לשאר יצרני הרכב.

כן הייתי מנסה לבדוק דווקא רכבים קצת יותר מאסיבים וגבוהים (סטייל ג'יפונים) או לדוגמא קקטוס, ה3008 שהוצע ע"י לובינסקי לדעתי יכול להיות מאוד מעניין, גם גדול ומרווח וגם חדשני ומודרני, חשוב גם שיהיה מרווח מאחורה אם אתה הולך להסיע משפחה (במיוחד אנשים מבוגרים).

להכניס לך עוד אופציה למשוואה - ג'טה, אני נוהג כיום באחת והיא מאוד מאוד מרווחת, גם מקדימה וגם מאחור, אולי שווה קריצה, אם כי לדעתי הדגמים שמשווקים כרגע קצת פחות מתקדמים משאר המתחרים, בהצלחה!

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתמצא את הפוקוס מתחרה בקורולה מבחינת מקום, אזור הנהג לא מרווח במיוחד.

אין סיבה לשלול את קיה בגלל אמינות, ממש אין לך מה לדאוג בנושא.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהוצע לך ע"י קבוצת לובינסקי - ספונסר הפורום.

מציע לך לבצע ביקור היכרות באחת מסוכנויות היבואן

ולתאם נסיעת מבחן ברכבים:

פיג'ו 3008, סיטרואן C4 פיקאסו 5 מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפיאט טיפו מאוד מרווחת ומתאימה לאנשים מגודלים. בסכום הזה נכנסת גם הדיזל הרובוטית שהיא גם מאובזרת, חסכונית ומציגה ביצועים טובים אבל (מאוד) נדירה במחוזותינו עם סימני שאלה גדולים לגבי שמירת ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...