Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם סובארו טרייבקה וסובארו XV הנם רכבים מקבוצת השכרת רכב זהה?

amir77a
שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הזמנתי להשכרה בחו"ל רכב מסוג סובארו טרייבקה.

ברור שחברות השכרת הרכב אינן מתחייבות לרכב זהה, אך כן לרכב מקביל.

הזמנו 3 רכבי סובארו טרייבקה, קיבלנו בפועל קאיה ספורטאג', סובארו XV וסיטרואן C4 פיקאסו.

לטענתי רכבים מקבילים לסובארו טרייבקה יכולים להיות, אודי Q5, וולקסווגן טוארג, שברולט טרוורס וכיו"ב, אך לא אף רכב מהרכבים שקיבלנו.

אשמח לדעתכם בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה שלהם כמובן הנה לעניין אותם קלאסים.

כאשר הגעתי לדוכן חברת השכרת הרכב בחו"ל, הוא הופתע שכתוב היה מפורשות סובארו טרייבקה או רכב דומה, התנצל על כך שאין לו רכב אחר להציע לי והסכים שמגיע לי החזר על ההשכרה.

כעת החברה מתחכשת כמובן.

השאלה שלי לפורום כאן, האם מדובר לדעתכם ברכבים דומים (בהתעלם מההגדרות של חברת השכרת הרכב). כלומר האם תחליפים סבירים לסובארו טרייבקה יכולים להיות סובארו XV/ספורטאג' או סיטרואן C4??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור רכישה להשכרה?

אם בצי חברת ההשכרה סופרטא'ג היא באותו קטגורייה כמו טרייבקה אז כן אם לא,אז בדר"כ או שאתה עולה קטגורייה על חשבונם או שמחזירים לך את הכסף.

תבדוק מהתקנון של חברת השכרה בנושאים כאלו.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב רכישה/השכרה. עזוב את חברת ההשכרה כרגע בצד.

השאלה הנה ברמת הרכבים עצמם, האם מדובר ברכבים אשר מוגדרים כרכבים מתחרים/חליפיים?

האם אדם אשר שוקל לרכוש (לפחות בעבר שקל) סובארו טרייבקה רואה ב-XV או בספורטאג' כמתחרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מערבב בשר וחלב.

כשאת העושה תהליך רכישה מחברת ליסינג/השכרה אתה מבצע רכישה של דגם ספציפי כשאתה מבצע השכרת רכב את רק קובע את דרגת הרכב שאתה מעוניין בנוסף לדגם שאתה מעוניין לקבל במידה והוא במלאי באותו היום.

הם לא שווי ערך בתהליך רכישה וגם השכרה השאלה אם חברת השכרה מחשיבה אותה אותה דרגה.

במידה ולא יש לך עילה לקבל הכסף מחדש ובמידה וכן אין לך עילה.

מעניין אם אצלם סדרה 1 של במוו שוות ערך לפיאט פנדה וחברותיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה האם הרכבים האלה מתחרים ישירים - חד משמעית לא. בליין הדגמים של סובארו הטריבקה נמצאת שתי קטגוריות מעל ה-xv, וישר מעל הפורסטר. הספורטאז' דומה ל-xv וקצת יותר קטן מהפורסטר, אבל יכול להיחשב כמתחרה שלו. לא של טריבקה. C4 בכלל לא קשורה שם.

האם זה משנה לחברת ההשכרה? גם לא. כמו שאמרו, יש להן "קבוצות" שהרכבים שבהן מפורטים במסמכים פנימיים. למשל היה פה פעם שרשור על חברת השכרה ישראלית שהוזמן ממנה ברלינגו או דומה וקיבלו ביפר או משהו כזה אם אני זוכר נכון.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה האם הרכבים האלה מתחרים ישירים - חד משמעית לא. בליין הדגמים של סובארו הטריבקה נמצאת שתי קטגוריות מעל ה-xv, וישר מעל הפורסטר. הספורטאז' דומה ל-xv וקצת יותר קטן מהפורסטר, אבל יכול להיחשב כמתחרה שלו. לא של טריבקה. C4 בכלל לא קשורה שם.

האם זה משנה לחברת ההשכרה? גם לא. כמו שאמרו, יש להן "קבוצות" שהרכבים שבהן מפורטים במסמכים פנימיים. למשל היה פה פעם שרשור על חברת השכרה ישראלית שהוזמן ממנה ברלינגו או דומה וקיבלו ביפר או משהו כזה אם אני זוכר נכון.

המון תודה על ההבהרה. עזרת מאד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו הפסיקה לייצר את הדגם הזה ב-2014, אין סיכוי שתמצא סובארו טרייבקה כיום הזה באף חברת השכרה.

זה היה לי די ברור, אך ציפיתי לרכב חליפי מקביל. לא C4 או ספורטאג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לי די ברור, אך ציפיתי לרכב חליפי מקביל. לא C4 או ספורטאג'.

לדעתי בשום אופן לא באותו קלאס. קלאס +- מבטא סגמנט. הטרייבקה היא full size SUV כמו האקספלורר או הגרנד צ'ירוקי מבחינת הקלאס. ה-XV הוא compact SUV כמו למשל הונדה CRV וכך גם X3 או הספורטאז'. הפיקאסו היא בכלל compact minivan לעומת הפול סייז שזה town and country או גראנד סניק או קצת בלחץ 5008.

אתה שכרת כנראה באירופה ששם ה-SUV הגדולים נדירים והפרימיום (אסקלייד, סברבון) בכלל לא קיימים. לכן אני מניח שקיבלת מהקלאס ששכרת, והטרייבקה שאמרו לך בארץ לא קשורה לעניין בכלל. כלומר זה לא שהחברה בחו"ל לא נתנה מה ששכרת זה שהסוכן בארץ הבטיח לך משהו שלא קיים, פיתה אותך. bait and switch.

הנחמה שלהסתובב בערים ארופאיות עם SUV גדולים זה תענוג קטן, והטרייבקה לא סתם הופסק ייצורה.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההזמנה בוצעה להשכרה בקפריסין. בוצע דרך Ryanair וחברת Europecar.

לא ציפיתי לקבל את הטרייבקה (למרות שלא הייתי מתנגד) כי ידוע לי שייצורו הופסק, אך כפי שכתבת בהחלט ציפיתי לתחליף דומה.

בקפריסין אין צפיפות ולכן לא הייתה צפויה בעייה בעניין.

תודה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 דברים:

1. כשהשכרתי רכב באיטליה, ביקשתי Q5, כמובן שלא היה ונתנו לי tiguan, גם לאחר ויכוחים לא עזר לי. מבחינת חברת ההשכרה זה אותו "קלאס".

2. גם אני השתמשתי בשירותי יורופקאר. זו הייתה הפעם האחרונה. הרכב הקטן יותר, שהגיע מלוכלך, גביית כספים מיותרים וכד' הביאו אותי להבנה שאני לא ממש מתכוון לחזור ולהשתמש בשירות שלהם, גם אם הם זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...