Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום לתאגיד השידור במחיר אגרת רישוי

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נושא ממשקי המשתמש המודרניים הוא צרה גדולה. ממשקי מגע או ממשקי soft keys מרובי תפריטים גוזלים תשומת לב של הנהג, כמו תפעול הטלפון. אני לא מבין מדוע הרשויות לא מחייבות חזרה לממשקים הפשוטים שהיו מקובלים עד לפני שנים לא רבות.

בנסיעות שלי לחו"ל אני משאיר את תפעול המערכות (וגם את הניווט) לאחד הבנים, שיושב במושב הימני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מבין את המציאות הוא אתה. שידור ציבורי הוא לא שירות לאזרח.

מה שבאמת ראוי לעשות הוא הקטנה משמעותית של החסמים - פתיחת השוק לתחרות.

כבר לפני כמה עשורים הצטרפו שתי תחנות שידור עצמאיות ערוץ 10 וגם ערוץ 2. ערוץ 10 כמעט נסגר (לא יודע מאיפה הם השיגו כסף בכדי להמשיך לשדר) וכנראה במדינה קטנה כמו שלנו אין מקום לעוד תחנת שידור עצמאית בגלל מחסור בפרסומות.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משלם. זה כלול באגרת הרישוי השנתית.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, תכני טלוויזיה ורדיו לא צריכים להיות מסופקים ע"י המגזר הציבורי בכלל, ובטח שלא צריכים להיות ממומנים מכיסם של אזרחים בצורת מס בלתי וולונטרי.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

למי הולך התשלום? רשות השידור לא קיימת עוד...

האם התשלום הוא לתאגיד?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להימנע משתלום האגרה גם אם אין לך רדיו באוטו בכלל.

הסיבה הסטורית, לפמי משהו כמו 40 שנה היה חוק פשוט, מי שיש לו רדיו באוטו משלם אגרת רדיו, מי שאין לו - לא משלם.

חוכמולוגים היו מוציאים את הרדיו לפני טסט כדי לא לשלם אגרה ואז שינו את החוק: כל אחד משלם את האגרה ולא משנה אם יש רדיו או אין.

עבר זמן צאז אבל החוק הזה עדיין בתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, איך קיבלת את האגרה? האם כחלק מאגרת הרישוי השנתית? באמת מגוחך העניין הזה בעידן בו ניתן לשמוע רדיו בסמארפון

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך 120 ש"ח מתוך אגרת הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, איך קיבלת את האגרה? האם כחלק מאגרת הרישוי השנתית? באמת מגוחך העניין הזה בעידן בו ניתן לשמוע רדיו בסמארפון

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

זה חלק מהרישוי.

קניתי קיה נירו - קבוצת רישוי 3 - 1787 ש"ח.

שמורכבים מ:

1. 161שח אגרת רדיו

2. 1626שח רישוי

כלומר - בכל טסט שאתה משלם האגרת רדיו כבר בפנים.

מעצבן בקיצר

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...