Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום לתאגיד השידור במחיר אגרת רישוי

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא חדש. אגרת רישוי רכב כוללת אגרת רדיו לפחות מאמצע שנות השמונים של המאה הקודמת.

כל מה שהשתנה זה שבמקום להעביר את כסף שלך לרשות השידור המושחתת, עכשיו הכסף שלך יועבר לתאגיד השידור המושחת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מתפרנס מהשידור הציבורי, או עובד בתקשורת 99.9% שכל הנושא הזה לא מעניין אותך.

מצידך שיסגרו את הבאסטה ויילכו הבייתה כל האוכלי חינם.

ועדיין, אתה זה שמשלם להם את המשכורות. מדהים.

גם אני הייתי רוצה לעבוד במקצוע שלי ושאתם תשלמו לי את המשכורת.

בלי צורך בפירסום, בשיווק, בשירות לקוחות, שירות, בשימור לקוחות. בלי כלום. על פי חוק אתם חייבים לשלם לי את המשכורת. נקודה.

אם כבר פתחנו, אז למה אברכים, שלומדים משהו שלא פרודקטיבי לדעתי, צריכים לקבל קיצבה קבועה מהמדינה כל חודש בחודשו בלי לעבוד וסטודנטים לרפואה לא ?

זה בסדר ? לא זה לא בסדר. אבל בחרנו (אתם, לא אני, אבל הרוב קובע מה לעשות) בליכוד שינהיג את המדינה הזאת וזה מה יש. לא טוב ? תבואו בתלונות רק לעצמכם.

אגב לפני שנה בדיוק שאלתי את אותה השאלה בפורום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?592384-%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%91%D7%95%D7%98%D7%9C%D7%94-%D7%90%D7%92%D7%A8%D7%AA-%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A8-%D7%91%D7%90%D7%92%D7%A8%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%94%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%AA

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מאתר משרד הרישוי :

על מנת לחשב את האגרה לתשלום יש לקחת את סכום האגרה מתוך השורה התואמת לקבוצה אליה משתייך הרכב כפי שמופיעה ברישיון הרכב בצד שמאל, מתוך העמודה התואמת יש לקחת את שנת עלית הרכב לכביש.

לסכום זה יש להוסיף את הסכום הנוסף עבור תאגיד השידור הישראלי בסך 161 ש"ח

.

http://bit.ly/2r5eG3f

עריכה : רק עכשיו הופיע אצלי שפות"ש צירף צילום מסך מאתר משרד הרישוי (כלומר, התגובה שלי מיותרת - אך אינני יכול למחוק אותה)

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, כל בעל פייסבוק נהיה עיתונאי בשקל תשעים.

הרשיון לא יתייקר בשקל אחד. אף אחד לא 'השחיל' שום אגרה, בטח שלא 'בחטף'.

השינוי היחיד הוא שעכשיו רשום שם 'תאגיד השידור' במקום 'רשות השידור'. הסכום נשאר זהה לזה ששילמנו שנים לרשות השידור.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוגי - "אגרת רדיו" נדרשה תמיד. השינוי משנות ה-80 היה שעד אז היית צריך להצהיר שיש לך רדיו, ומאז אתה צריך להצהיר אם אין לך רדיו. מכוניות הגיעו בדרך כלל בלי רדיו והמתקינים נדרשו לדווח לרשות השידור על התקנתו (וכך גם חנויות שמכרו מכשירי רדיו ומשירי טלויזיה).

תתפלא, אבל בין השנים 1992-1994 היה לי רכב בלי רדיו (כך הגיעה הסקודה פייבוריט מצ'כוסלובקיה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר אנשים היו מפרקים את הרדיו לטסט. כדי לא לשלם.

החליטו כי נגד התיחכום של העם קשה העורף הזה ישלמו כולם,

יש לך, אין לך,

תשלם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאלט התשלום בשנות השמונים היה נמוך באופן יחסי, 160 שקל על רדיו... על מה ולמה?

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגרת רדיו שולמה מימיה הראשונים של המדינה, אם לא קודם לכן.

כאשר הוחל בשידורי טלויזיה נוספה גם אגרת טלויזיה.

אלה אוחדו, ושולמו כאגרת רשות השידור עד 2014, אז האגרה בוטלה.

לגבי האגרה ברכב כתבתי קודם. מה שלא ברור לי הוא מדוע אגרה זו לא בוטלה יחד עם אגרת הטלויזיה. אולי כיון שקל יותר לגבות אותה, הרי מעטים מאד מבעלי הרכב אינם משלמים אגרת רישוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים הרבה- אגרת שקר זה לא משנה מה כותבים-יכולים לרשום גם אגרת עגבניות.

שורה סופית משרד התחבורה לבדו עושה קופה של 40 מיליארד שקל בשנה רק מאגרות ושאר המיסים על הרכבים.

עכשיו תוסיפו את ה161 ש"ח תכפילו בתושבי המדינה ותראו מספר יפה .

בתכלס הם יכולים לעשות מה שהם רוצים-ביננו אף אחד מאיתנו לא יילך ויסגור את איילון.

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי וויקיפדה האגרה בשנת 95 הייתה 87 ש"ח,היום 161 ש"ח.

תזכירו לי למה אנחנו עדיין משלמים את זה?

מה השוני מהאגרת טלווזיה שבוטלה?

ודרך אגב לפי חוק שעבר באוגוסט 2012 האגרה תעלה ב9 ש"ח כל שנה עד שנת 2018 מה שאומר ששנה הבאה נשלם כבר 170 ש"ח אגרה וזה מתווסף לאגרת רישוי כמובן.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השתנה מאז?

השמות של האגרות השתנו, הסכומים נשארו ואפילו גדלו.

אני, למשל, לא מקשיב לרדיו בכלל והפעמים הנדירות שבכל זאת יוצא לי להקשיב אז זה רק רדיו מקומי, שלא נמנה על מושחתי האגרה למיטב ידיעתי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...