Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איכות שמע - מי שלא מוכן להתפשר ויש לו פיתרון בשבילי -שיכנס ויקרא

שימו לב! השרשור הזה בן 6993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שכבר דובר כאן הרבה לגבי איכות קבצי ה-MP3, לגבי איכות הסאונד הבהחלט מורגשת של למשל 128 kbps לעומת 256-320 kbps (אני שמתי לב להבדלים עצומים בפאנל שלי, קלריון חדש 646), ובכל זאת רציתי לדעת אם אפשר כן לעשות משהו לגבי האיכות, להמיר איכשהו את השירים מ-192 ל-320 למשל כי זה באמת משמעותי בשמיעה ובאיכות, וכיום כמעט ואי אפשר להוריד ולמצוא שירים באיכויות של 256-320 kbps.

אפשר לקנות דיסקים ופשוט לפתור את הבעיה אבל בתכלס, מי יקנה דיסקים?!

מי שיש לו פיתרון בשבילי, ומי שחובב באמת מוסיקה איכותית ומעוניין לעזור ולסייע שיגיב, כי מתחיל להמאס עליי לשמוע mp3ים באיכות 192, לעומת שירים בודדים שמצאתי ב-320 kbps, שמורגש הבדל עצום באיכות השמע וזה פשוט גורם לך לרצות לשמוע את כל השירים באיכות כזאתי (לפחות 256 ומעלה).

בקיצור, למי שיש דרך מעשית ולא סתם בלבולים באויר שלא יתבייש לשתף ולספר לי ולכלל חברי הפורום שאני מאמין גם מעוניינים לשפר את איכות השמע ברכב ובכלל.

תודה, ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר כבר רבות על כך שלא ניתן כמעט לשמוע הבדלים בין MP3 באיכות 192 לעומת קבצים באיכות גבוהה יותר. אני בספק מאוד גדול אם אפילו במערכת ביתית טובה אפשר לשמוע הבדלים משמעותיים, אז במערכת לרכב?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במערכת ברכב אצלי לפחות, ההבדל מורגש יותר מאשר בבית, לא יודע איך ולמה אבל זה מאוד מורגש (יש לי שמיעה מוסיקלית, הייתי מנגן על אורגן 8 שנים, ואני באמת מרגיש הבדל).

בבית זה לא מורגש כל כך אולי בגלל שהשקעתי הרבה יותר כסף במערכת טובה לרכב מאשר לבית (סדר עדיפויות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שכבר דובר כאן הרבה לגבי איכות קבצי ה-MP3, לגבי איכות הסאונד הבהחלט מורגשת של למשל 128 kbps לעומת 256-320 kbps (אני שמתי לב להבדלים עצומים בפאנל שלי, קלריון חדש 646), ובכל זאת רציתי לדעת אם אפשר כן לעשות משהו לגבי האיכות, להמיר איכשהו את השירים מ-192 ל-320 למשל כי זה באמת משמעותי בשמיעה ובאיכות, וכיום כמעט ואי אפשר להוריד ולמצוא שירים באיכויות של 256-320 kbps.

אפשר לקנות דיסקים ופשוט לפתור את הבעיה אבל בתכלס, מי יקנה דיסקים?!

מי שיש לו פיתרון בשבילי, ומי שחובב באמת מוסיקה איכותית ומעוניין לעזור ולסייע שיגיב, כי מתחיל להמאס עליי לשמוע mp3ים באיכות 192, לעומת שירים בודדים שמצאתי ב-320 kbps, שמורגש הבדל עצום באיכות השמע וזה פשוט גורם לך לרצות לשמוע את כל השירים באיכות כזאתי (לפחות 256 ומעלה).

בקיצור, למי שיש דרך מעשית ולא סתם בלבולים באויר שלא יתבייש לשתף ולספר לי ולכלל חברי הפורום שאני מאמין גם מעוניינים לשפר את איכות השמע ברכב ובכלל.

תודה, ליאור.

לא.

תחשוב לבד - אם דגמת בקצב 192, איבדת חלק מהמידע (כמו בכול דגימה), האם,לדעתך, ניתן יהיה להחזיר את המידע האבוד בדרך כלשהי? תשובה - לא.

(וכל זאת מבלי להתייחס לשאלה האם יש הבדל שמיע בין הדגימות...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון היחיד הוא להוריד את הקבצים כשהRIP שלהם בKBPS גבוה.

כי להמיר קובץ פחות איכותי ליותר איכותי זה כמו להגיד שתוריד מהאינטרנט סרט שצולם בקולנוע ותמיר אותו לDVD. אין חיה כזאת אדוני,אפשר לרדת באיכות ולא לעלות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע הגיוני, חשבתי שאולי בכל זאת זה אפשרי.

בוא נצא מנקודת הנחה שזה באמת בלתי אפשרי ואי אפשר להמיר קובץ פחות איכותי ליותר איכותי, איך לעזאזל אני משיג שירים עם איכות של מעל 256 kbps, כי אפילו אני לא מצליח להשיג את כל השירים שאני מעוניין בהם באיכות שמע של 192 kbps?!

אם אתה מכיר או מישהו שמכיר תכנה שאפשר למצוא בה אפילו רבע מכלל השירים באיכות של 256 kbps לפחות, שלא יהסס ושישלח הודעה פרטית ע"מ לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא את הדיסקים שאתה מוריד בקבצי APE / APC .

זה הקלטה שהיא ברמה של 1:1 כמו המקור.

שום MP3 גם אם הוא 192 ומעלה לא מגיע לרמה של איכות מקור.

אני משתדל לצרוב רק בפורמט הזה ואז יש לך דיסק ברמה מאוד גבוהה.

אני יודע שלא תמיד אפשר למצוא את הפורמט הזה אבל שווה להתאמץ

ולחפש טוב לפני שמורידים בפורמט MP3 .

Alpine 9855R / Amp - Alpine Mrp-f600

Comp -Hertz Hi Energy / Sub - Image Dynamics IDQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי, בחיים לא נתקלתי בכזה פורמט, שלא לדבר על להוריד כזה פורמט...

שלח לי הודעה פרטית על תכנה שאפשר למצוא בה שירים עם הפורמט המדובר, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לקרוא את התרד שלי.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46060

אני חושב שהוא אומר הכל, אם לאחר מכן אתה לא מאמין לתוצאות שלו.

אנחנו חייבים להיפגש ולעשות מבחן עיוור קטן :)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי, בחיים לא נתקלתי בכזה פורמט, שלא לדבר על להוריד כזה פורמט...

שלח לי הודעה פרטית על תכנה שאפשר למצוא בה שירים עם הפורמט המדובר, תודה.

תחפש בגוגל על הקבצים האלה ותקבל מידע רב עליהם.

קודם כל אתה צריך להתקין CODEC שתומך בפורמט הזה.

אני חושב שהוא נקרא MONKEY'S AUDIO . תוריד אותו ותתקין במחשב.

עכשיו , להוריד שירים בפורמט הזה לא תוכל. זה פורמט שמשתמשים בו רק לדיסקים

מלאים ועושים RIP באיכות של מקור. גם גודל הקובץ יהיה בהתאם.

למצוא את הקבצים הללו בתוכנות כמו קאזה זה בזבוז זמן.

בדרך כלל ניתן למצוא אותם בטונות באימיול.

חוץ מזה שיש לא מעט אתרים / פורומים של מוזיקה שגם שם ניתן למצוא המון הקלטות כאלה.

Alpine 9855R / Amp - Alpine Mrp-f600

Comp -Hertz Hi Energy / Sub - Image Dynamics IDQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ישראלי מצדך, הכי טוב הכי מהר ובחינם. אתה צריך ללמוד להתפשר איפשהו, אתה רוצה הכי טוב הכי מהר- תקנה את הדיסק ואם לא, תגנוב בשקט ותגיד תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...