Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירון לוי יצחק

sefi_z
שימו לב! השרשור הזה בן 6988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעלה נושא לדיון - מחירון .

מי באמת מתייחס אליו ולא כרפרנס להורדה של כמה K ?

מי מכר/קנה במחירון ובאיזה מצב ?

לדעתי במצב טוב הקונים רוצים לקנות בהרבה פחות ממחירון .

אין מה למהר כי אין לאן להגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי במחיר של מחירון. אני מאד מרוצה מהאוטו. צריך שתהיה נקודת התייחסות כלשהי לרכב משומש בארץ. קבעו שהמחירון קובע הוא של מר לוי הנ"ל. לא יודע אם זה תקין/חוקי/הוגן, אבל, ברומא תהיה רומאי. זה מה יש כרגע. אין מה לעשות. כמו שקבעו או קובעים חוקים במדינה הזאת שלא תמיד נראים לי, אבל זה מה יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון קובע את השוק בארץ, כולם משתמשים במחירון יצחק לוי, הוא משמש כקנה מידה לאלה

שרוצים למכור/לקנות מכונית בארץ...

נראה לי שכולם מתייחסים למחירון, כל אחד קנה אוטו עפ"י המחירון, גם עם הוא לא מסכים עם המחירון

(חוץ מבעלי ה-106 ראלי למיניהם :wink: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה שהגעתי לאדם שרצה למכור את רכבו, כשהשיחה הגיע לנקודה שבה דיברנו על מחיר , הוא הוציא לי איזה דף מודפס של מחירון מאינטרנט ואומר לי: "הינה המחירון שלה 75K", אז עניתי לו שלפי לוי יצחק המחירון הוא 61K. הבאדם ממש התרגז וענה לי כמעט בצעקות שלא אכפת לו משום לוי יצחק והוא מוכר לפי המחירון הזה שהוא הראה לי.

מוסר השכל: המוכר מחליט לפי איזה מחירון למכור את רכבו, ולקונה נשאר רק להחליט האם זה מתאים או לא.

כמובן שלי זה לא התאים ונפרדנו כל אחד לדרכו.

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה ובארה"ב מיתייחסים למכונית כאל כלי תחבורה שנקנה,משרת את בעליו 7-8 שנים,ואז נימכר בפרוטות או נישלח לגריטה.רק בארץ מצפים שמכונית שניקנתה לפני 10 שנים תהייה שווה בערך 90% ממה שעלתה כחדשה...השוק מיתנהל לפי ביקוש והיצע,ודוגמאות יש מכאן ומכאן(106 ראלי,קאייה שומה).מה שכן,אם ייגנב לך האוטו או חלילה יעלה בלהבות,תכיר את מכמניו של לוי יצחק...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרי המכוניות בוחרים את המחירון הנוח מבחינתם, כמובן שמדובר במחירון הגבוה ביותר עבור רכבם, לא משנה להם לוי יצחק או כל מחירון אחר, היכן שהמחיר גבוה יותר הם יקחו את המחירון הזה למוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה שהגעתי לאדם שרצה למכור את רכבו, כשהשיחה הגיע לנקודה שבה דיברנו על מחיר , הוא הוציא לי איזה דף מודפס של מחירון מאינטרנט ואומר לי: "הינה המחירון שלה 75K", אז עניתי לו שלפי לוי יצחק המחירון הוא 61K. הבאדם ממש התרגז וענה לי כמעט בצעקות שלא אכפת לו משום לוי יצחק והוא מוכר לפי המחירון הזה שהוא הראה לי.

מוסר השכל: המוכר מחליט לפי איזה מחירון למכור את רכבו, ולקונה נשאר רק להחליט האם זה מתאים או לא.

כמובן שלי זה לא התאים ונפרדנו כל אחד לדרכו.

בטח עד היום הוא מוכר את האוטו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

למכירה סקייליין יד 3 שנת 1998 שמורה עם 90K ק"מ במחיר של 270,000 ש"ח.

רוצה סקייליין ? תשלם.

רוצה סקיילין אחרת ? אין.

לא רוצה סקייליין ? תקנה משהו דומה :-P .

הבנתם את הרעיון ?

לוי יצחק יכול להגיד שסקייליין הזאת שווה לא יותר מ60 שקל, שיגיד.

במדבר ימכרו לכם כוס מים ב5000$ ואתם תקנו אותה, כמו גדולים.

לדעתי מוכר רכב יכול לדרוש כמה שהוא רוצה, צריך להיות איזו שהיא המלצה וההמלצה כרגע היא המלצתו של לוי יצחק. בכמה שהוא ירצה למכור את האוטו שלו זה תלוי רק בו. ובשוק. בעיקר בשוק.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה ובארה"ב מיתייחסים למכונית כאל כלי תחבורה שנקנה,משרת את בעליו 7-8 שנים,ואז נימכר בפרוטות או נישלח לגריטה.רק בארץ מצפים שמכונית שניקנתה לפני 10 שנים תהייה שווה בערך 90% ממה שעלתה כחדשה...השוק מיתנהל לפי ביקוש והיצע,ודוגמאות יש מכאן ומכאן(106 ראלי,קאייה שומה).מה שכן,אם ייגנב לך האוטו או חלילה יעלה בלהבות,תכיר את מכמניו של לוי יצחק...

רוצים לשמוע סוד ?

מכונית נבנית בעקרון, למשך 8 שנים. לא למשך 15 שנה ולא ליותר. אם הוחלט לשמור עליה ו\או לשמר אותה מאיזו שהיא סיבה שיבושם להם - המכלולים אמורים או יותר נכון בנויים להחזיק 8 שנים בערך.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...