Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מנהלים עד 70K שח לנסועה גבוהה

orsh99
שימו לב! השרשור הזה בן 2509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, מפרסם את ההודעה בשביל חבר.

אני מתעניין בקניית רכב ויש לי התלבטות בין כמה רכבים

חשוב לי רכב נוח (מנהלים), חזק, מרווח וגדול (1800 טורבו ומעלה או סקודה אוקטביה 1400 גם טוב) שנתון 13 ומעלה. הקטע שבגלל שאני לוקח מימון מהבנק אני מוגבל בקניה רק מחברות ולא מפרטי וגם בגלל עניין האחריות.

ההתלבטות שלי היא בין אוקטביה 1400tsi ומעלה/ מונדאו אקובוסט 240 כ"ס/ אופל אינסגניה 2000turbo).

מה הכי אמין מבחינת אחזקה, נוחות נסיעה וגודל, דלק גם 1/9-10 סבבה ושיהיה גם אוטו חזק. פתוח להצעות נוספות בסגנון. הרכב הולך לנסוע בסביבות 60k בשנה

תודה :)

עריכה אחרונה על ידי orsh99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אתה קצת היתפזרת

אוקטביה זה רכב מנהלים?

אינסיגנה חסכונית בדלק?

60K ק"מ בשנה זה המון!!!! חפש דיזל או היברידי.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא דובר על חסכון בדלק. 9-10 ק"מ לליטר זה בסדר ולכן דיזל או היברידי פחות רלוונטי. מבחינת אמינות בנסיעה כ"כ גבוהה יש יתרון לדיזלית/היברידית?

ב. הרכב צריך להיות גדול ונוח - על הדרישה הזו אוקטביה עונה ולכן היא גם נכנסה להתלבטות.

אשמח לשמוע גם המלצות על דגמים אחרים שיכולים להתאים לדרישות.

תודה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה קטנה משתי האחרות.

אנסה לעשות מעט סדר.

בגזרת הפרקטיקה

האוקטביה נהנית מתא מטען גדול ביחס לגודל המכונית, יחסית מרווחת מאחור, הרגשתי קצת דחוס בעמדת הנהג כשנהגתי על אחת.. אני 1.74 אך די בנוי.

המונדאו ענקית מבפנים, יש המון מקום מאחור ןבגרסת ההאצ 5 דלתות תא המטען גדול וההעמסה קלה מאוד.

האינסיגניה גם מרווחת דיה אך בגרסת סדאן הכניסה לתא המטען מעט יותר קשה.

חסכון בדלק.

כמובן שהכל תלוי באיך נוסעים וכו כו.. הכי חסכונית תהיה מאידך הסקודה, שלה מנוע צנוע יותר , קלה משתי האחרות, גיר רובוטי חסכוני בדלק.

המונדאו אחריה ובסוף האינסיגניה, שלה גיר םלנטרי מסרס ןמעט בזבזן.

כמובן שאלו דעותיי על סמך נסיעות, ותשאול בעלי הרכבים. במקרה לבוס שלי יש סקודה 1.4 ולשכן שלי את האינסיגניה 220 כס.

גזרת אמינות

סקודה - לא חסרים סיפורים על צמפיון ועל אמינות מנועי tsi בשילוב גיר dsg 7, לדעתי אל תתקרב.

מונדאו - אמינה , אך בתנאי שתטפל בה כמו שצריך, תחזןקה יקרה יחסית לשאר.

אופל - השכן התלונן על תקלה במחשב הרכב שקרתה לו, מעבר לזה הרכב די אמין.

ביצועים -

ולא כי אני משוחד.

מונדאו לוקחת בהליכה את ה 2 האחרות, בעצם בטיסה.

הסקודה תהיה מהירה מהאופל אם כי לא בהרבה, בבין עירוני ןתאוצות חזקות האופל תיקח, לסקודה נגמר האוויר למעלה בסקאלה.

אם אתה שואל אותי, ויש לך בערך 60-70, מונדאו אקובוסט טיטניום חמש דלתות תספק אותך ותעלה לך חיוך על הפנים.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...