Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונקציות חסרות במולטמדיה של בסקודה אוקטביה החדשה 2017

Pushhead
שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום, זקוק לעזרתכם המקצועית.

הזמנתי סקודה אוקטביה 2017 (NEW GENERATION) ברמת גימור אמבישן לפני שרכבי ההדגמה עצמם הגיעו לארץ בכלל.

לפני כמה ימים סוף סוף נהגתי על רכב ההדגמה המתאים (מנוע וגימור זהים למה שאמור להיות שלי) ומאז מרגיש פשוט מבואס, מבואס, מבואס.

במערכת המולטימדיה המקורית ביטלו את אופציית ה-SMARTLINK ו-ANDROID AUTO בצורה מאוד גסה. זאת האפשרות לטלפונים חכמים מבוססי אנדרואיד להתחבר למסך המולטימדיה עם יכולת תפעול מלאה ממסך הרכב. שם הדגם הוא swing.

למה אני מתכוון? הכפתור עצמו קיים בפאנל וכשלוחצים עליו פשוט כתוב disabled. please contact your dealer.

במילים אחרות, מולטימדיה שעיקרו אותה בכוונה (היבואן צוחק לי בפנים?)

מבדיקה שעשיתי בזמן שהמתנתי לרכבי ההדגמה, רואים די בבירור שבכל אירופה מקבלים את הswing עם כל אפשרויות החיבוריות לנייד החל מהגימור הכי פשוט. מכאן הנחתי שגם לי תהיה כזו.

אחרי כמה שיחות לסוכנים התשובה היא שהיבואן לא מוכן לפתוח את האופציה הזו ואומר שהיא מתאפשרת רק ברמת הגימור הבאה (להוסיף עוד 9000 ש"ח בערך)

אז כאן אני מאוד רוצה לשמוע את דעתכם - מה אפשר לעשות? האם יש אופציה לשלם תוספת ולקבל את היכולת הזו? פתרון אחר?

לסוכן אמרתי שאני כמובן לא מבקש טובות בחינם ומוכן לשלם תוספת על האפשור של האופציה הזו.

חייב לציין שמהאוטו אני מאוד מרוצה, אבל כאדם שחי בפקקים ונסיעות ארוכות, חיבוריות לנייד היא משהו הכרחי עבורי.

תודה מראש וסופ"ש נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה סיפור כזה ב VW, וברכבים שזה התאפשר, זה עלה כ 1500 שח לפתוח את זה. בסיאט לאחרונה, נכתב פה שרוצים מעל 4000 שח. תריץ חיפוש......נראה לי שצמפיון פשוט רוצים לדחוף לקוחות לגירסא היקרה יותר ומבקשים מהיצרן לחסום את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כתוב באופן די מפורש בקטלוג שזה בגרסה סטייל ומעלה...

תודה רבה על התגובות.

לגבי מה שכתוב בקטלוג - אכן כתוב שברמת סטייל מקבלים מערכת מולטימדיה הרבה יותר מתקדמת עם מסך ענקי, סאונד יותר טוב וכו'. לגבי רמת הגימור הבסיסית כתוב שם הדגם עם פירוט קצרצר. כאשר מחפשים את מפרט הדגם swing החדש באינטרנט רואים שהוא מאפשר את הפונקציות שאני מחפש.

אבל אני לא מתווכח על זה. בסדר - "משפטית" הם לא מבטיחים כלום.

אבל אני גם לא מחפש שמישהו יעשה לי טובה בחינם, ולכן מוכן לשלם על פתיחת הפונקציות.

אם זה הטריק של היבואן - קצת מסריח, אבל בסדר (סקודה בכל אירופה נותנת את דגם הבסיס עם כל האפשרויות פתוחות). אם יגבו סכום הגיוני, זה עובר מבחינתי. אבל קודם כל שיסכימו לשינוי.

מקווה לעדכן בקרוב עם חדשות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן:

כרגע אין תשובה מהיבואן לגבי פתיחת אופציית הsmartlink.

לעומת זאת, הסוכן עדכן שהוא יכול להפנות למתקין עם מערכות אנדרואיד מלא כולל מצלמת רברס עם תאימות מלאה למערכות שבסקודה (למשל, חיווי על פתיחת דלתות וכו')

עלות באזור 3000 ש"ח.

שוקל לשדרג לסטייל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבזבז את זמנך/כספך על מערכת אנדרואיד חיצונית.

תנסה לגשת למוסך גגג ברעננה אם באפשרותך להגיע לאזור, הם פתחו את הפיצ׳ר הזה ללקוח מהפורום עם פאסאט בעלות של כ1800 שקל על המפתח לפיצ׳ר, שקע USB עם צ׳יפ של אפל ושעות עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

חבר במקרה שלך אין שום קשר ליבואן המערכת SWING לא תומכת בפונקציות Android Auto/Car Play בכל העולם. רק דגם BOLERO ומעלה תומכים.

אתה רכשת דגם הכי בסיסי Ambition אשר מגיע עם מערכת SWING. אני לא יודע מה נאמר לך אבל זה בטוח לא קשור לאיזה שהיא חסימה הוא לא תומך ברמת חומרה (תעשה קצת גוגל על הבדלים בין Swing vs Bolero).

היבואן הזה עושה לא מאט דברים שאני נגד אך במקרה הזה אתה פשוט לא עשית קצת שעורי בית לפני הקניה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון. מערכת Swing החדשה כן תומכת בSmartlink פשוט לא איפשרו אותה בהגעתה לארץ

הייתי במוסך של צמפיון ונתנו לי הצעת מחיר של 2200 שקל לפתוח את המערכת

הם סך הכל מזמינים קוד מהיצרן ופותחים את זה.

אם תיכנס להגדרות של המערכת (לחיצה ארוכה על כפתור Setup ) אתה גם תראה שמודול התוכנה של Smartlink מותקן הוא פשוט בDisable זה הכל.

רק לצורך הבהרה אני מדבר על סקודה אוקטביה דגם 2018 רמת גימור אמבישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

סקודה אוקטביה דגם 2018 רמת גימור אמבישן

הייתי שמח להפעיל את ה

Smartlink ברכב ולא להתקין

מערכת connect-it כמו שממליצים לרוכשים...

האם יש דרך לעשות את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...