Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליחת כסף לחו"ל בעמלות שפויות

Pika007
שימו לב! השרשור הזה בן 1877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון עולה מפעם לפעם, לעתים לא קרובות בכלל, הצורך להעביר כספים לחו"ל. תשלומים על עסקאות, החזר חוב פה ושם, דברים כאלו. האמת, די נמאס לי מפייפאל, העמלה שלהם שהייתה 2.8 אחוז לפני כמה שנים כיום כבר נוגעת ב 5%, זה מטורף.

בנק- אני לא יודע איך זה באחרים, אבל בנק לאומי הם כאב ראש, מסתבר שהסכום המקסימלי להעברה לאדם שאינו קרוב משפחה דרגה ראשונה הוא 1000 דולר לשנה, אחרת- נדרשים לשלם מס הכנסה 25%. התהליך דרוש בלשלוח פקס לאיזה צוות שיושב השד יודע איפה ואחרי מספר ימים אומרים לך אם זה עבר או שמישהו החליט לא לאשר לך.

דואר- קיים שירות בשם יורו ג'ירו, שנותן להעביר עד 2000 דולר, שקשה לי להאמין שאצטרך מתישהו יותר מזה, אבל גם שם- העמלה די מטורפת. עלולה להגיע לכמעט 60 דולר. מעל 2000 דולר- שוב הסיפור של מס הכנסה.

בווסטרן יוניון העמלות גבוהות אפילו יותר, והכוונה היא גם לא להתעסק עם מזומנים יותר מדי.

אז נשאלת השאלה- כיצד לעזאזל ישראל ישראלי יכול להעביר כספים לחו"ל בצורה פשוטה עם עמלה הגיונית? (בהנחה שאי אפשר לחנך את כל העולם להשתמש בביטקוין בשנים הקרובות)

בכל העולם מעבירים מפה לשם דרך חשבון הבנק באינטרנט בשניות, בלי טופסיאדה ובלאגן. קיים גם בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לך הרבה אופציות (לפחות שאני מכיר) שהם בטוחות כמו פייפל.

אני מתעסק עם ביטקוין אבל זה "מסוכן" מכמה בחינות שזה יורד ועולה במחיר, וגם ברגע ששלחת אתה לא יכול לעשות כלום אם הצד השני לא נותן לך את מה שרצית.

5% זה לא המון שאתה משווה את זה לWESTERN UNION וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמה כסף ולאן.

בכלליות - עד 1000 דולר או לחשבון שלא שייך לך - פייפאל יהיה כנראה הכי פשוט.

לסכומים יותר גדולים - דרך הבנק עם הטופס המתאים ולהסביר בו למה לא צריך לגבות מס (אם באמת לא צריך לגבות) או דרך חברות שמתעסקות בזה בקנה מידה גדול כמו Covercy.

כאמור זה לא נושא פשוט בגלל רגולציות כאלו ואחרות.

(״במקרה״ אני גר בחו״ל והתעסקתי בשנתיים האחרונות בלהעביר לעצמי כסף מהארץ - כולל מחירת דירה והעברת הכסף לארה״ב כדי לקנות בית)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו שירותים כמו טרנספרוויז ודומותיה עדיין לא הגיעו לישראל, שזה די נשגב מבינתי כיוון שהשוק בארץ ממש "חם" לדברים כאלה. אני זוכר שהיו כמה חברות ישראליות שניסו לעשות אותו הדבר בהקשר של עובדים זרים (העברת כספים לפיליפינים וכולי), אבל לא יודע מה קרה איתם.

בינתיים, ככל הידוע לי, כל מה שאפשר לעשות זה לחשוק שיניים ולשלם את העמלות המטורפות של הבנקים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמה כסף ולאן.

לסכומים יותר גדולים - דרך הבנק עם הטופס המתאים ולהסביר בו למה לא צריך לגבות מס (אם באמת לא צריך לגבות) או דרך חברות שמתעסקות בזה בקנה מידה גדול כמו Covercy.

אירופה, פעם-פעמיים בשנה (גג 3. ממש לא הברחת הון לחו"ל....), סכומים שעלולים לעלות קצת מעל ה 1000 דולר. בעיקרון, תשלום על שירות שמתבצע שם, או רכישה.

שני הדברים לפי תקנות רשות המיסים פטורים ממס הכנסה

על שני הדברים לאומי הפילו לי העברות בטענה שצריך לשלם מס הכנסה. הבעיה שלי עם הבנק היא לא רק עמלות, אלא גם התנהלות רשלנית ולא מקצועית בעליל. אתמול הלכתי לסניף לבקש ביצוע העברה. הבוקר התקשרו אלי בשעה שלא הייתי זמין, חזרתי למספר ממנו התקשרו-

רואים שיש תיעוד שהתקשרו אלי, אף אחד לא מסוגל להגיד לי מי התקשר אלי, למה, ואם יש בעיות עם ההעברה. ממלמלים "זה בטיפול, זה דורש בדיקה" ומנסים להוריד אותי מהקו.

Payoneer

ואפילו חברה ישראלית

הייתי שוקל לנסות להצטרף אם אתר הבית שלהם לא היה כפתור "תצטרף@!!#!$" אחד גדול. יש שם 0 פרטים לגבי השירות, הכל מלא בפרסום עצמי כמו "נוח, מהיר, חדשני, עמלות נמוכות". אין מידע בכלל.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמה כסף ולאן.

כאמור זה לא נושא פשוט בגלל רגולציות כאלו ואחרות.

(״במקרה״ אני גר בחו״ל והתעסקתי בשנתיים האחרונות בלהעביר לעצמי כסף מהארץ - כולל מחירת דירה והעברת הכסף לארה״ב כדי לקנות בית)

תוכל בבקשה להרחיב על איך בפועל העברת את כל הונך לחול?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד מקור הכסף ברור כמו מכירת דירה או שכר עבודה ששולם עליו מס, אין בעיה גם להעביר סכומים גדולים.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקה - לסניפים אין שמץ של מושג וחצי מושג איך עושים העברות לחו״ל ומה צריך לעשות.

יש לכל הבנקים בסניף המרכזי מרכז העברות לחו״ל - דבר איתם ישירות.

בד״כ גם אם אתה רוצה לקצר את התהליך את הפקס עם הטופס שולחים אליהם. הסניף שלך רק מעקב את הפעולה במקרה הזה.

תוכל בבקשה להרחיב על איך בפועל העברת את כל הונך לחול?

שקלתי כמה וכמה אופציות - אבל לסכומי הכסף הגדולים בסופו של דבר התמקחתי קצת על העמלות ושער ההמרה (אבא שלי דיבר איתם וקיבל שיפור קליל לזה - בנקאות פרימיום בלאומי - קיבלתי כמה הטבות שאני אפרט) והעברתי דרך הבנק.

עם פקס , כמו בימי הביניים.

עבור סכומים גדולים (צפונה ל100 אלף ש״ח) צריך גם אישור טלפוני מול הסניף ו(במקרה של ארה״ב) גם למלא טופס W9 שהוא אישור בשבילהם מול רשויות המס (האמריקאיות) שאני האדם , זה הSSN שלי ואני Resident של ארה״ב כרגע למטרות מיסוי.

העברות מהירות קרו תוך פחות מ24 שעות , אבל כשיש טופסולוגיה ופקיד שצריך אישור טלפוני זה לפעמים נגרר.

ד״א - כמות ההסתבכות של הסניפים עם זה מוכפלת כשזה חשבון בבעלות משותפת (כל מי שהחשבון שייך לו חייב להיות חתום)

טכנית - ההעברות הן העברות במערכת Swift לרוב הבנקים האמריקאים כך שהן מידיות מהרגע שביצעו את הפעולה (ראיתי את הכסף בבנק בארה״ב לפני שראיתי שהוא יצא מישראל)

מבחינת עלויות טכניות על סכום גדול:

עמלת המרה היתה 0.12 אחוז , הטבה על השער חליפין - מינוס 0.36 אחוז על השער + 36% הנחה על העמלה , עמלת העברה מקסימלית - 150$ (הרבה פחות על העברות קטנות) ו17 דולר פה מקומית על קבלת Wire transfer

לסכומים גדולים - זה או בנק או Covercy - כשבגלל שהרכישת בית פה קרובה למכירה בישראל - לא רציתי להתחיל להתבחבש עם שחקן חדש בשביל כמה מאות שקלים הפרש.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקה - לסניפים אין שמץ של מושג וחצי מושג איך עושים העברות לחו״ל ומה צריך לעשות.

יש לכל הבנקים בסניף המרכזי מרכז העברות לחו״ל - דבר איתם ישירות.

בד״כ גם אם אתה רוצה לקצר את התהליך את הפקס עם הטופס שולחים אליהם. הסניף שלך רק מעקב את הפעולה במקרה הזה.

לצערי אני מדבר על המוקד, לא על הסניף... גם שם ליד ימין אין מושג מה יד שמאל עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאומי. גם דרך הדואר ניסיתי להעביר, שם זה סיפור אחר- לא משנה אם תכתוב את קיצור תולדות האנושות על הטופס, איכשהו תמיד תקבל SMS שחסרים פרטים ואז צריך להתקשר אליהם ולענות על דברים ש 100% כבר רשמת בטופס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד חברת Payoneer

אם אתה צריך עזרה או הסברים פנה אליי לפרטי

אני רק יכול להגיד לך שאם יש לך כושר שכנוע סביר,לא רק שלא תשלם אגורה על העברת הכסף , גם תוכל להרוויח מזה כמה גרושים.

זאת לא המטרה של החברה אבל זה איזה קידום מכירות שיצאו איתו לאחרונה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בפרטי? ספר לכולנו. גם אני רוצה להעביר כספים בין הארץ לבין חו"ל מבלי לשלם עמלות מטורפות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...