Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליחת כסף לחו"ל בעמלות שפויות

Pika007
שימו לב! השרשור הזה בן 1884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב ידיעתי, מעבירים לחשבון מט״ח בצורה ישירה - אבל תבדוק בעצמך מולם (אני לא 100% סגור על זה).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה יכול להעביר באופן ישיר, לפני זה במערכת שלהם אתה רושם את פרטי הבנק וכמה אתה מעביר, משם הם נותנים לך פרטי ההעברה ואתה מבצע זאת דרך הבנק.

I.B כשמו הוא ברוקר, הברוקר העצמאי הגדול ביותר עד כמה שאני יודע.

אפשר לסמוך עליהם הם שווים מעל 25 מילארד דולר, הם כמו ארבעת הבנקים הגדולים במדינה ביחד מבחינת שווי.

עד סכום מסויים יש ביטוח של ממשלת ארה"ב אם אני לא טועה עד100K דולר למזומן.

אני עובד איתם כבר 5-6 שנים, יש קצת בירוקרטיה בעיקר מהבנקים בארץ עם מעברים מט"ח, אבל הם מאוד מהירים ויש תמיכה.

ממליץ בחום.

עד עכשיו לא ביצעתי העברה מהחשבון שלהם בארץ לחו"ל כי לא ידעתי על האפשרות הזאת. אני ביצעתי המרת מט"ח לדולר ומשם העברה לחו"ל.

אני מניח שהעברה לחשבון שלהם בארץ יכלול בירוקרטיה אפסית מטעם הבנקים בארץ.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף לממליצים על טרנספרוויז,

ניסיתי אותם בעקבות השרשור, העמלה הגיונית, השער טוב, הממשק נוח והתהליך היה מהיר מאוד.

מומלץ!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן רק שעדיין אי אפשר לשלוח כספים מהארץ לחו"ל עם טרנספרוייז, רק הפוך. שזה אגב התחלה לא רעה - אם מישהו רוצה להעביר אליכם כספים, אפשר לעשות את זה כך.

בכל מקרה שווה לבדוק אם הם כבר שולחים לארץ כרטיס borderless - זה כרטיס דביט שאתה מטעין אותו ויכול לשלם בחו"ל עם עמלות מאוד נמוכות. במקביל עם חשבון ה-borderless בעצם יש לכם גם "חשבון" במטבעות אחרים ואנשים יכולים לשלם לכם במטבע המקומי שלהם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי לטרנספרווייז מספר פעמים, זה לא שהם לא רוצים לאפשר בארץ שירות שליחת כסף לחו"ל- לא מאפשרים להם, ככה שאין בעתיד הנראה לעין תכניות שהשירות הזה יהיה פה.

פניתי למספר נותני שירותים דומים, וככל הנראה מדינת ישראל עושה כל שביכולתה כדי ששקל לא יחצה את הגבול החוצה. פייפאל חומקים מהרגולציה הזו בגלל שהחיוב הוא מכרטיס אשראי, זה מסביר לי מצוין למה בניגוד לחו"ל, לעבוד עם פייפאל שמחובר לחשבון בנק בארץ זה סיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ עקב רלוונטיות גבוהה מתמיד- מישהו ניסה את covercy? נראה שהם התיישבו על עמלה אחידה של 40 ש"ח והגדילו את אפשרויות המט"ח/מדינות להעברה. השאלה עד כמה טוב פועל השירות? האתר מציע רק מידע מינימלי, ונראה שהתהליך מאוד פשוט "כביכול".

יש למישהו פידבק בנוגע להם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להשתמש בשרות שלהם.

נרשמתי לאתר וכמו שכתבת... לא הבנתי איך להתקדם איתם אז עזבתי ועברתי למתחרים שלהם.

אחרי כמה ימים מגיע מייל מ [email protected] שמתחיל לתחקר אותי למה לא השלמתי את ההעברה.

בהתחלה עוד עניתי לו בנימוס, שכל התהליך מולם לא מובן, אבל הוא המשיך לחפור וניתקת מגע.

אם ההפרש לא משמועתי בעלויות, לא הייתי שוקל אותם בכלל.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...