Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל להגיש תביעה כנגד גוף שמנהל לי את אחת הקרן נאמנות בגין חוסר מענה ושירות לקוי.

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר למעלה משבוע אני רודף אחרי גוף שמנהל לי את הקרן, כדי לקבל אישור מס ולהגיש אותו לרשויות המס.

לפני שבועיים ענו לי, אמרו לי שכל הפרטים נמצאים באתר בקטגוריית דוחות ושבנוסף ישלחו לי את הדוח במייל.

בקשתי מהנציג שיחזור אליי בסוף היום כדי לוודא שהצלחתי, הוא אמר שאין אפשרות.

כמובן שהדוח שבאתר לא נתן לי את האישור שהייתי צריך.

מאז במשך שבועיים, אני מנסה ליצור איתם קשר בכל צורה:

טלפון, השארת הודעות במוקד ההודעות שלהם, מייל, ניסיתי אפילו ליצור קשר דרך רישום לקוח חדש - שום מענה מצידם!

בינתיים הזמן רץ ואני צריך להגיש את הדוח לרשויות המס, ומבזבז זמן יקר והרבה עצבים על הרדיפה אחריהם.

חוק ה 3 דקות המפורסם (שאומר שאם בית עסק לא זמין לענות אחרי 3 דק' הוא מחוייב לחזור אלייך תוך 3 שעות) לא חל על גופים כאלה, אלא רק על חברות כמו סלולר, בזק והוט.

למישהו יש מושג אם במקרה הנ"ל עדיין אפשר לתבוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם שם "פניות ציבור". תשאיר תלונה ואם תוך 24 שעות לא חוזרים אליך תפנה למפקח על שוק ההון במשרד האוצר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בתור עצמאי אתה צריך לדעת שאתה לא באמת צריך אותם בשביל ניכוי מס במקור

:mm_yeah:

תתבע אותם - תהיה צודק (אולי). תיכנס לאתר רשות המסים ותוציא את האישור - תקבל תוצאה. משם תחליט כמה הזמן שלך יקר לך.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...