Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 ספיריט, 2000 סמ"ק, אוטומט, מודל 2009-רצועת מנוע, רצועת מזגן ורצועת טיימינג

david10000
שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רכב מאזדה 3 ספיריט, 2000 סמ"ק, אוטומט, מודל 2009 (הצורה הישנה - כמו של מודלים 2004-2008) עם 66,000 ק"מ; הרכב טופל אך ורק במוסך מורשה.

שמתי לב שעד היום לא החליפו רצועת מנוע ו-רצועת מזגן - ויש לי מספר שאלות:

א. האם יש לי רצועת טיימינג ברכב מהסוג שלי ? ואם כן כל כמה זמן אמורים להחליף אותה ?

ב. כל כמה זמן אמורים להחליף רצועת מנוע ? האם זה נכון שכמחליפים רצועת מנוע כדאי מאוד על הדרך להחליף גם את משאבת המים (כי רצועת המנמוע מסובבת גם אותה וכדי להחליף אותה צריך לפרק שוב את כל רצועת המנוע) או שאפשר להישאר עם משאבת המים המקורית ולא לגעת בה עד שתתחיל לנזול ?

ג. כל כמה זמן אמורים להחליף רצועת מזגן ?

ד. מה קורה אם יקרע באמצע הנסיעה רצועת המנוע (האם יגרם נזק כלשהו לרכב חוץ מגרירתו למוסך להחלפת הרצועה) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברכב שרשרת טיימינג אז באזור הזה אתה לא צריך לגעת,

תבדוק את הבלאי של הרצועות, לי הייתה מזדה 1.6 עם 220000 אלף ק"מ ולא החלפתי לה שום רצועה. נסעה חלק והמזגן עבד טוב.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחליפים רצועות אביזרים כשהן כבר יבשות וסדוקות. תבדוק בחלק הפנימי שלהן ולפי זה תחליט. קצת סדקים זה בסדר, אבל זאת למשל גמורה:

CRACKED-SERPENTINE-BELT1.jpg

בכל מקרה, רצועת המזגן אצלך - תקנה רק מקורית, כי היא מסוג STRETCH FIT, נכנסת בלחץ תוך כדי סיבוב המנוע ידנית, אין מותחן למזגן אצלך.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר נכתב:

אין רצועת טיימינג,החלפת רצועת מנוע (בדוק אם זה כמו ברכב שלי בסמלון -יש בו רצועת אביזרים אחת,שאחראית על הכל ואם חלילה נקרעת,כל החשמל ברכב מושבת) בהתאם לבלאי בממוצע פעם ב 2 טיפולים- ברכב שלי החלפתי פעמיים כאשר היא החלה לשרוק -סה"כ ב 64,000 ק"מ שאני עם הרכב.

זו רצועה מגומי שמתייבש ונסדק,עלותה בסביבות 150-200 והחלפה במוסך לרוב לא יקרה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...