Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למעונינים להצטרף לטיולי רכיבה

asaftas
שימו לב! השרשור הזה בן 6967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל האנשים הטובים שנמצאים כאן.

אני מחפש רוכב/רוכבת (יחיד/ה , רבים/ות)

שמעונינים להצטרף לטיולים מיוחדים ,התחיל לבאס אותי העיניין של לרכב לבדי , וטיולים מאורגנים מידי זה ממש לא בישבילי (מניסיון..)

אז אם את/ה בעיניין , צרו איתי קשר במייל ([email protected] )

אגב , למרות הכלי הגדול(מאוד) שאני רוכב עליו , נפחים של 500(כולל) +

מתאימים מאוד לסוגי הטיולים שאני מתכנן.

אז שיהיה בהצלחה ובכייף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מתכוון ל - 0 0 5 או ל - 0 5 ???

אם התכוונת ל-50 אז בלי לפגוע , באמת , אבל אין הרבה טיולים שהקטנועים יכולים לעמוד בהם...אלא אם כן מתכננים משהו עירוני עד בין עירוני קליל משהו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ...

אני מדבר על טיולי יום שישי השכם בבוקר (זה בתור התחלה ) אם הרעיון יעלה יפה זה יכול להגיע לטיולי שישי שבת +מחנאות קלה הווה אומר נסיעה לחופים (מישור החוף ,ים המלח ,כינרת ואילת).

כמובן שהמסלול יתוכנן בקפידה ויתן מענה לרצונות של רוב חברי הקבוצה.

אני מתכוון לשלב בטיולים חלקים רגועים+חלקים ספורטיבים כי מניסיוני האישי רק ככה אפשר באמת להנות מטיול איכותי.

אני מקווה שהעיניין יצבור תאוצה אני מבחינתי אעשה את כל הדרוש על מנת ליצור מסלולים אטרקטיבים מאוד שיוכלו לשרת הן את קטגוריית ה-500 והן את הנפחים הגבוהים יותר.

מקווה שעניתי.

בתודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אם אתה רוצה...אני וחבר שלי יוצאים לטיולים בערך פעם בשבוע...בד"כ לאזור נס הרים.

אנחנו נוסעים לשם בקצב לא היסטרי...ושם כבר יותר דוחקים, אבל גם, לא קצב פסיכוטי...אם אתה רוצה

אתה יכול לפנות אלי בפרטי (אנחנו רוכבים על CBR 600 RR ו ZX6).

נ"ב

יש לנו כאן תמונות בפורום זה נמצא תחת הכותרת "גם אנחנו לטיול יצאנו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ...

אני מדבר על טיולי יום שישי השכם בבוקר (זה בתור התחלה ) אם הרעיון יעלה יפה זה יכול להגיע לטיולי שישי שבת +מחנאות קלה הווה אומר נסיעה לחופים (מישור החוף ,ים המלח ,כינרת ואילת).

כמובן שהמסלול יתוכנן בקפידה ויתן מענה לרצונות של רוב חברי הקבוצה.

אני מתכוון לשלב בטיולים חלקים רגועים+חלקים ספורטיבים כי מניסיוני האישי רק ככה אפשר באמת להנות מטיול איכותי.

אני מקווה שהעיניין יצבור תאוצה אני מבחינתי אעשה את כל הדרוש על מנת ליצור מסלולים אטרקטיבים מאוד שיוכלו לשרת הן את קטגוריית ה-500 והן את הנפחים הגבוהים יותר.

מקווה שעניתי.

בתודה

הנה זה מתחיל.

סקוטר כבר היה פעם בסיפור דומה. :-(

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני כבר עניתי לך במייל

ג'ורג'

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקוטר למה ה :-( ?

סקוטר נזכר בכלי מיני תופעות מפורום אחר שפעם נהגתי לגלוש בו.

גם שם זה התחיל מטיולים דרך אימוני מגרש ועד לשיווק אבזרי בטיחות.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי תקשיב , התור זה שהתחיל את כל השרשור(תסתכל למעלה)..אני ממש ממש לא מתכוון לשווק לאף אחד שום דבר

וגם כתבתי בהתחלה שאני מעוניין לגבש קבוצה איכותית...

אני מודה לאלוהי שיש לי מספיק כסף על מנת שלא אצטרך לשווק אביזרי מיגון ושאר ירקות , אם לומר את האמת ענף האופנועים רקוב מהשורש הודות להמון נוכלים שנמצאים בו וזה הפך ליהיות ממש טרנד...

מתעסק באופנועים - אתה ניהיה נוכל בעל כורחך...וחבל.

אני אומר את הדברים אחרי ניסיון לא מועט עם נוכלים כאלו שניסו לעשוק אותי בכל מחיר.

אז אל תיהיה פסימיסט , תפרגן , ואם אתה יכול אולי תעזור במשהו...

ושיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי תקשיב , התור זה שהתחיל את כל השרשור(תסתכל למעלה)..אני ממש ממש לא מתכוון לשווק לאף אחד שום דבר

וגם כתבתי בהתחלה שאני מעוניין לגבש קבוצה איכותית...

אני מודה לאלוהי שיש לי מספיק כסף על מנת שלא אצטרך לשווק אביזרי מיגון ושאר ירקות , אם לומר את האמת ענף האופנועים רקוב מהשורש הודות להמון נוכלים שנמצאים בו וזה הפך ליהיות ממש טרנד...

מתעסק באופנועים - אתה ניהיה נוכל בעל כורחך...וחבל.

אני אומר את הדברים אחרי ניסיון לא מועט עם נוכלים כאלו שניסו לעשוק אותי בכל מחיר.

אז אל תיהיה פסימיסט , תפרגן , ואם אתה יכול אולי תעזור במשהו...

ושיהיה בהצלחה.

M ?

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M ?

:roll:

M !

סומן, קוטלג ותוייק.:shock:

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...