Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפלגה משפחתית לחו"ל.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב זקוק לכם :)

בתחילת יולי יש להורים שלי יום הולדת (נולדו באותו היום)/

חלום שלהם לעשות הפלגה, אז החלטתי לקחת את כל המשפחה (5 נפשות)

בדקתי במנו ספנות ויש דילים ביולי של 5 לילות לרודוס, כריתים, אגיוס, ניקולאוס ב455 אירו לאדם או ל4 לילות לימסול ורודוס ב403 אירו לאדם, בערך 8000-9000 ש"ח.

האם ישנן תחלופות להפלגה חוץ ממנו ספנות? אולי יעדים שהם לא יוון? אשמח להכוונה =]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר בוודאות, אבל כמעט בטוח שנסענו איתם וזה היה ערסיידה, למיטב זכרוני היו 2 חברות עיקריות, אחת מהן יותר סולידית בקהל שהיא מושכת אבל יותר יקרה.

* צדקתי, נסענו איתם ..

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסף של ישראלים "יפים" בגיגית ברזל על המים. זה בערך מה שהולך שם.

יש המון קרוזים שיוצאים מברצלונה נניח. טיסה, לינה של לילה בברצלונה ועולים לשייט. מומלץ הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ זה נחמד, השאלה מה ההבדל מחירים? אני דיי מוגבל בתקציב..

הייתי בשייט פעם עם חברים, לפני 5 שנים בערך לאיה נאפה. ממש נהנינו בתור צעירים ומכנגד ראינו המון מבוגרים שהשקיפו מהצד ופשוט נהנו ממה שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי היום מהפלגה במנו וגם לפני 3 שבועות היתי וגם לפני חודש וחצי. אני מאוד אוהב וגם הילדים .

נכון שזה לא שיא הפאר אבל ב1000 שח שעולה לי לאדם לא רואה לנכון להיות בארץ

יש דיל להפלגה ביולי משוודיה לשבוע בעלות של 5000 שח לאדם כולל טיסה .בחברה זרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת מה התקציב, מה מסגרת הזמן ומה תחומי העניין. זה נכון לגבי כנון כל חופשה, כולל שייט.

אישית שייט לא מלהיב אותי, אני לא מחובבי הבטן-גב, ומעדיף יותר זמן ביעד ופחות בדרכים. וההפלגות האלה מקציבות לא יותר מכמה שעות בכל נמל. מזכיר לי איזה קרוב משפחה רחוק שהגיע מארה"ב עם קרוז, היה בנמל חיפה בערך 12 שעות שבהן נלקח לטיול בירושלים (מה ניתן לעשות בירושלים בזמן הנותר אחרי שמורידים את זמן הירידה מהאניה, החתמת הדרכונים בכניסה וביצאה, ההתראגנות באוטובוס וזמן הנסיעה בכבישי ישראל).וחוץ מזה גדלתי על אניות, כך שעצם השייט לא מעניין אותי

ד"א - איוס ניקולאוס היא עיר בכרתים, בערך חצי הדרך מהרקליון לקצה המזרחי של האי. הדבר המעניין ביותר שם הוא ההפלגה לספינלונגה ("אי המצורעים"), שיחד עם הסיור באי אורכת מספר שעות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב לקחת מהארץ גם מהסיבות שנרשמו וגם כי אין אטרקציות בדרך.

מה שכדאי לך לעשות זה להגיע בטיסה ליעד שיוצאים ממנו קרוזים, ההמלצה שלי היא למלטה, משם יוצאים קרוזים למערב הים התיכון (לדוגמה: פלרמו, רומא, עוד עיר באיטליה, ברצלונה, פלמה, טוניס וחזרה למלטה). הרבה יותר שווה, יהיו מעט מאוד ישראלים אם בכלל ואפשר להשיג מחירים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. התקציב שלי הוא עד 10000 ש"ח לכל המשפחה.. אני מבין שחוץ ממנו ספנות אין יותר חברות שמתעסקות עם זה? לטוס ליעד מסויים ומשלם להפליג מייקר לי את הסיפור מאוד. הטווח שאני רוצה הוא 4-5 לילות.. דיל כולל מלון וטיסה לחו"ל בתקציב הזה.. יש חיה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציין גולף, זה הרבה מעבר לתקציב.. אולי יש משהו עם יעד פחות אקזוטי ופחות ימי הפלגה שאולי יפול לי בתקציב? הסתבכתי קצת עם האתר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנו ספנות יכולה להיות חוויה משפחתית מאד מהנה,

מה התקציב שלך,שומר כשרות,מה ההורים אוהבים,האם הם בנויים לשיט,

אוהבים קזינו, וכו'

אני ואשתי היינו ב 2011 7 לילות לא נהנינו כמעט בכלל,חיכיתי שזה יסתיים

בקוצר רוח,תפסנו מזג אויר מחורבן וקשה כולל סערה קשה בים האגאי ושביתה

באתונה שמנעה מאיתנו לחלוטין שופינג(קפאנו מקור)וכניסה ששלמנו למוזיאון.

אבל מנו ספנות היו מצויינים ממש,אוירה מקסימה,המון פעילויות,היו אנשים דיי חביבים,

אמנם עממיים אבל אחלה,אוכל טוב ובשפע ומדריכי/מסלולי טיולים טובים.

יש ארוחות בלילה אפילו נקראת ארוחה חמישית.זה פשוט מדהים לראות כמה ישראלים

בולסים שם,אני ואשתי לילה אחד עלינו לראות כי הייתי בטוח שלא יהיה אף אחד ב2400

בחדר אוכל,מי אוכל בשעות כאלה בכלל?

זו החוויה המצחיקה שזכורה לי משם.

כטיול משפחתי בעלות שלך זה יכול להיות מאד מתנה מאד מהנה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...