Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת ספויילר

שימו לב! השרשור הזה בן 1992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי ספויילר מאיביי, מיוצר מפיברגלס, ואני מתלבט איך להתקין אותו.

בגדול הספויילר מגיע עם שני מקומות לברגים בצדדים, אך משיחה עם המוכר, הוא טען שהשיטה הכי טובה זה להתקין את הספויילר בעזרת סיליקון (ובכך אין צורך לקדוח).

אשמח לשמוע מכם מה אתם חושבים, ובאיזה דרכים ניתן להתקין אותו?

אם בהדבקה, אז איזה סוגי דבק מומלצים (הדבקת פיברגלס על פח)?

אם בברגים (מצריך לקדוח את הפח), אז איך נוכל למנוע חדירת מים וחלודה בעתיד?

מדובר בספויילר בסגנון הזה (שתי נקודות בצדדים להתקנה ):

spoiler_zpsn4hl07ha.png

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה גם סטופר למדוד כמה זמן עובר עד שתולשים לך אותו.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהיה לי את המרצדס A-CLASS גם אני רציתי לשים ספויילר בדומה לתמונה שהעלת.

לפני שקניתי את הספויילר עניין אותי לדעת איך הוא מתלבש .. ראיתי 2 חורים שיש בספויילר אך לא הצלחתי להבין איך הוא מתחבר שבאוטו שלי לא היה שום חור או בורג להבריג.

שלחתי לו הודעה והוא ענה שכדי להתקין את הספויילר יש לקדוח ולהרכיב עם ברגים וחשוב מאוד לעשות את זה אצל מישהו מקצועי כי אתה יכול לעשות נזק שיעלה לך הרבה כסף.

את ההצעה של הסיליקון לא קיבלתי ממנו.

אך אני ממליץ לך אולי ללכת לאיזה פחח שיתן לך אופציות להתקנה של הספויילר ואת השאלות לגבי החלודה וכו' מה הוא מציע ואם זה יכול לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בהמשך לשיחה,

שמתי לב שבספויילר יש שני קדחים פשוטים.

האם הייתם מברגים את שני הברגים ישירות בתוך הפיברגלאס, או האם קיים דיבלים שניתן להכניס לספויילר ולהבריג לתוכם? (שמיועדים יותר לתעשיית הרכב ולא הדיבלים מפלסטיק שמשתמשים בהם בקירות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים עם מה שאמרו מעלי לגבי שום סיליקון לא יחזיק, יש שכן ואפילו חזק כל כך שאם ינסו לגנוב הגנב יקבל ספויילר שבור.

כמה "שטח מגע" יש בין הספוילר שלך לבין הרכב? תנסה לשער באחוזים, למשל 100% זה שהספוילר נוגע כולו בדלת תא המטען.

ד"א- מה שאני אומר לך תופס לדעתי רק על רכב מסוג האץ' ולא סדאן, כאשר שטח המגע גדול, בין הספוילר לרכב.

אני לא לוקח שום אחראיות אבל באוטו הקודם שלי- סיאט איביזה, רכשתי ספויילר שנגע ב 100% בתא המטען, הודבק ע"י דבק סיליקון שנקרא סופר 7. חשוב שתקנה את המקורי אם אתה הולך על זה ולא כאלו שדומים לו בתכונות, אפשר למצוא בכל אייס/טמבורייה.

התמונה שהעלית לא עובדת, תעלה תמונה של הספויילר שקיבלת וגם של הרכב שלך מאחורה.

בהצלחה!

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספוילר דומה לזה:

sp_zpslew2ucsr.png

מחיפוש ברשת, הרבה אנשים מחו"ל פשוט הדביקו אותו באמצעות דבק שנקרא סיקה-פלקס או טייגרסיל (חלקם דברו על אותו ספוילר)

להמחשה, יש סרטונים שהדביקו משטחים שונים עם סיקה-פלקס ורק אחרי משיכה השקולה ל-110 ו 200ק"ג זה ירד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...