Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3 שנים עם סוזוקי קרוסאובר 2014

markb205
שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עלה לכביש בסוף מאי 2014 לאחר המתנה של ארבעה חודשים לרכב אוטומטי לבן עם גג פנוראמי ניפתח.

מחיר בסיס 120, תוספת לגג 8k, סה"כ כ 130k על הכביש.

הרכב שימש משפחה בת 5 נפשות ונסע 37000 ק"מ עד יום המכירה.

הרכב עמד בדיוק בציפיות שלי.

רכב משפחתי שימושי, חסכוני, מאובזר ובטיחותי וגם שומר ערך (נקנה במימון עם "בלון" ולכן ערך מכירה חשוב).

עלויות האחזקה היו ממש נמוכות:

צריכת דלק של 1/13.5.

ביטוח זול (לא מציין מחיר כי זה אינדיבידואלי).

טיפול ראשון (קטן) ושני (ברקסים) היו ממש זולים (500 ו-1500) לאחר הנחה של 50 אחוז על העבודה כחלק מעסקת הרכישה של הרכב.

תקלות? אין, חוץ ממצבר שסיים את חייו לאחר שנתיים והוחלף בטיפול השני במסגרת האחריות.

ירידת ערך - נמוכה מהמקובל.

כאמור, הרכב נרכש ב 128k ונמכר ב 90k.

כאשר המחירון 92k.

הרכב נמכר בעיסקת טרייד אין תמורת ספורטאז' חדשה במחיר מחירון (2000 שקל הפחתה בשל צמיגים קדמיים בלויים וכנף קדמית שנצבעה בגלל מכת חניה).

סה"כ רכב מאוד נעים וידידותי לנהג הממוצע.

אין כאן חווית נהיגה אבל זו גם לא מכונית מאכזבת.

החיסרון הגדול הוא ההגה הלא מתקשר והגיר הרציף שגורם ליציאה קצת איטית מהמקום.

מומלץ מאוד למשפחות שרוצות ראש שקט ברכב גבוה ובמינימום הוצאות.

אשמח לענות על כל שאלה בקשר לדגם.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נוסע בעבר על סוזוקי כזאת של אבא של חבר קרוב, היא בעיניי הרגישה מאוד זריזה לנהיגה אולי קצת מהססת ביציאה מהמקום, אבל מה שזכור לי בעיקר וגם פתחתי פה בעבר שרשור על זה, שההגה כל כך מפחיד שכל נגיעה קטנה והרכב סוטה. דובר כאן על הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמירת ערך של הרכב מעולה.

ולראייה משפחתיות בנות 3 גם מידיים פרטיות צונחות במחיר עקב התחרוץ מצד חברות הליסינג.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון הפתיע אותי לטובה ועוד יותר הפתיעה אותי הצעת הטרייד אין של קיה שנתנו מחירון עם תוספת 6 אחוז לסאנרוף (אני בספק אם הייתי מקבל את זה במכירה עצמאית).

דרך אגב, הרכב פורסם באתר של טרייד מוביל ונעלם אחרי שלושה ימים!

אני לא הייתי משלם 90k על רכב בן 3, זה קרוב מידי למחיר של רכב חדש.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באופי הנהיגה. יסיוני רכב דמה (2016) - 13.5 קמ"ל בנהיגה שעיקרה בין עירונית (אבל יכולה לכלול גם פקקים) עם רכב מלא לעייפה (5 מבוגרים על ציודם). בנהיגה בין עירוני עם נהג+נוסע הצריכה אף יותר טובה.

בשוטף אני צורך סביב 11-12 קמ"ל בנהיגה עירונית הררית (חיפה) עם קטעים פרבריים (קריות, עכו).

מחירי הטיפולים שצויינו מתאימים לניסיוני רב השנים עם סוזוקי.

את ענין ההגה שהעלה אושריקו לא חשתי, יתכן שבדגמים החדשים נעשו כיוונונים מחודשים.

החסרון העיקרי של הדגם - תיבת הילוכים קצת הססנית. אבל בתמורה חוסכת דלק. הצריכה בקרוסאובר טובה, להערכתי, בכ-10% בהשואה ל-SX4 עם מנוע זהה ומשקל דומה מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק לפי מדידה עצמית ולא מחשב דרך.

נסיעות משולבות שברובן נהג בלבד ברכב.

מגורים ועבודה במרכז, נסיעה בפקקים ויציאה לכביש מהיר ללא עליות מיוחדות.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...