Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני מיינור כרכב אספנות ראשון

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 6994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין להיכנס לתחום האספנות באמצעות מיני מיינור, היות והיא נראית לי כרכב מתאים מבחינת עלויות, חלפים זמינים, ופשטות מכנית.

מעוניין לקנות רכב במצב סביר (רצוי שיוכל לנסוע) ולשפץ אותו בעצמי.

אשמח אם תסברו את אוזני לגבי הרכב, דגשים, אזהרות, ואקזמפלרים שעומדים למכירה שאתם מכירים.

רקע עלי: בן 22, סטודנט בעל הכנסה קבועה סבירה, ידע בינוני מינוס במכונאות, חוש טכני טוב, לומד מהר, רגיש, ספונטי ובעל חוש הומור.

אני לא צריך את הרכב לצרכי לתחבורה היות וכבר יש לי מכונית לצרכים אלו.

תודה מראש,

ליעד

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בשבילך "למכירה מיני מיינור שנת 1976 עמדה חודשיים זקוקה לטיפול פלגים פלטינות וכו

0523675151" ניראה לי שזה בידיוק מה שאתה מחפש לפי מה שהבנתי הוא רוצה עליה 8000 ש"ח נסה דבר איתו עוד דבר הוא גר באיזור תל אביב אם זה עוזר הרכב לא נוסע חודשיים משום שלא החליפו פלאגים ופלטינות יש מעט חלודה. לסיכום הרכב אינו במצב טוב ולכן זה הזמן ללמוד ולנסות לתקן אותו....

מקווה שעזרתי ברייטמן....

sound connecting people

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ...

דיברתי עם הבחור , כשדיברתי איתו הוא דרש 10.000

והרכב הוא אוטומטי , ככה שלא העמקתי בשיחה ,

הדגם האוטומטי לא פרקטי ולא מוצלח , עם המחיר שהוא מבקש + זה שאם צריך לשנות לרגיל ,

לא נראה משתלם מי יודע מה ...

במיני אם אני לא טועה אם רוצים להחליף לגיר רגיל צריך להחליף גם מנוע שמתאים לגיר,

ככה שצריך לקחת בחשבון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אוטומטי אכן לא מומלץ ברכב הזה, קשה יותר לשיפוץ ואחזרה, ואני גם מתעב מכוניות אוטומטיות.

בכל מקרה, אם יש למישהו נסיון בשיפוץ של אחת, אני אשמח לשמוע.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל גם את המוריס מיינור,(יותר מיוחד ויותר קלאסי). שכן המיני בנויה על כמה מהמכלולים של המוריס. ועדיין מיצרים ח"ח בבריטניה.

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכתבת על המיני נכון ב 100 %. הבעיה היחידה היא שכל בעלי המיני נתקפו באמנזיה קלה ובטוחים שהמיני החבוטה שלהם היא בעצם מיני קופר S שסר איזיגנוזיס בכבודה ובעצמו היה יד 1 עליה וכמו כן,היא זאת אשר חצתה ראשונה את קו הגמר בראלי מונטה קרלו.

ובעיברית צחה.....מחירים בשמיים. וללא כל סיבה הגיונית. שיהיה....

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה למהר אחי לוקיח המון זמן לימצוא מיני ברמה טובה

אני לקח לי שנתיים עד שמצאתי מיני במצב חיצוני טוב מכני היה הרבה מה לשפר

היום אני נוסע במיני שמתמונה יום יום חלקים רק מחו"ל קצת יקר אבל שווה כי זה המקור

החלום שלי הוא להביא מחול מיני מיינור בדגם שלי שנת 96 מנוע 1300 או 1600 של הונדה ויש

אז רק סבלנות צריך לזה וגם ברגע שיש לך אחת כדי לקנות אחת נוספת לחלקים

כמה שיותר מיני בארץ ככה יהיה לנו יור קל להסיג חלקים

בהצלחה אחי

מיני רכב שכובש את הלב]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...