Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב היברידי בדגש על יונדאי איוניק

Shmulikep
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם

אנחנו מתכננים רכישת רכב משפחתי בתקציב שבין 130000 ל140000 ש"ח והיוניק חזק בתמונה בעיקר לאור אבזור הבטיחות שבו היא מצויידת שהינו יוצא הדופן לסגמנט הזה.

במהלך התהליך עלו מספר תהיות לגבי רכב היברידי והייתי רוצה לדעת האם לחברים פה יש ניסיון בנושא ויכולים להפריך או לאשר חלק מהסוגיות.

1) לאור הירידה הצפויה בקבולת הסוללה בעוד מספר שנים אעמוד מול החלפה יקרה מאוד או ירדה דראסטית ביכולת למכור את הרכב

2) קרינה במושב האחורי (למרות שהבנתי שבגדול הסוגייה הזו הופרכה)

3) עלות טיפולים יקרה יותר ממשפחתית מקבילה

4) במקרה של תאונה סכנה לישבים ברכב מהנוזל של הסוללות. להבנתי הרכב הרשים מאוד במבחני הריסוק ב2016 וכנ"ל הפריוס ההיברידית כך שאני לא יודע האם הנק' הזו בעלת משמעות.

תודה לעונים אני בהתלבטות גדולה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דשו בנושא האיוניק ורכבים היברידיים בפורום.

בקצרה:

1. לפחות 10 שנים עד ירידה בקיבולת הסוללה שמצריכה החלפה (כך זה בפריוס, באיוניק סוללה מתקדמת יותר).

2. לא הופרכה ולא אוששה, כל רכב ונתוניו, אין מידע לגבי האיוניק.

3. עלות טיפולים רגילה, רפידות בלם מחליפים בתדירות פחותה יותר.

4. לא ידוע לי על בעיית בטיחות מנוזל הסוללות, הסוללות באיוניק נמצאות מתחת הספסל האחורי, לדעתי פגיעה שתגרום לנזילה מהסוללות תהיה הבעיה האחרונה של נוסעי הרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם קונים איוניק חדשה מהיבואן, כמה שאני יודע האחריות היא ל7 שנים למערכת ההיברידית.

3. למה עלות טיפולים יקרה יותר? כמו שציין קודמי, רגילה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...