Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרת התנועה עושה זאת שוב - דוחות על נתצ לדו"ג בניגוד להנחיות

leasing driver
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול זכו רוכבי דו"ג רבים להרגיש פעם נוספת את נחת זרועה של מסחטת המיסים שנקראת משטרת ישראל אגף התנועה. בניגוד לכל הפרסומים וההיתרים שפרסם משרד התחבורה שמאפשרים לאופנועים וקטנועים להשתמש בנת"צים ברחבי תל אביב, משטרת ישראל פרשה אתמול רשת רחבה ולכדה נהגים רבים ופינקה אותם בדוחו"ת על סך 500 שקלים. העירייה מצידה הגיבה שהיא תדאג לבטל את הדוחו"ת אבל במשטרה אמרו שהנושא בבדיקה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4966488,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום- בתל אביב יש רק שני כבישים ורק בקטע מהם שבו מותרת נהיגת דו-גלגלי בנת"צ, עד כמה שאני זוכר הדוחו"ת נרשמו ברח' דיזנגוף שהוא אינו אחד מהכבישים המותרים.

בנוסף לכך העירייה אינה יכולה לבטל דוחו"ת של המשטרה, אני מאמין שהיתה מחשבה מאחורי האכיפה בנתיב שאינו מאושר לנהיגת דו-גלגלי בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרו שהפיילוט בשני רחובות הסתיים בהצלחה וממועד מסויים הצטרפו כמעט כל הנת"צ בת"א לרשימה?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, נכון לעכשיו אין שום היתר גורף לדו גלגליים לרכב בנתיבי תחבורה ציבורית, לא בת"א ולא בערים אחרות.

כל זאת תקף, כמובן, כל זמן שאין תמרור המורה אחרת (ומתיר לדו גלגלי לנוע בנת"צ), כמו זה למשל: %D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A0%D7%AA%D7%A6-698x552.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית משרד התחבורה הודיע קבל עם ועדה שהפילוט הסתיים בהצלחה ומותרת תנועה בכל הנתצ"ים ברחבי העיר. זאת הבעיה במדינה (אחת מיני רבות) שיד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום- בתל אביב יש רק שני כבישים ורק בקטע מהם שבו מותרת נהיגת דו-גלגלי בנת"צ, עד כמה שאני זוכר הדוחו"ת נרשמו ברח' דיזנגוף שהוא אינו אחד מהכבישים המותרים.

בנוסף לכך העירייה אינה יכולה לבטל דוחו"ת של המשטרה, אני מאמין שהיתה מחשבה מאחורי האכיפה בנתיב שאינו מאושר לנהיגת דו-גלגלי בו

נפלאות טמקא.

העיקר שיש כותרת.

חד משמעית משרד התחבורה הודיע קבל עם ועדה שהפילוט הסתיים בהצלחה ומותרת תנועה בכל הנתצ"ים ברחבי העיר. זאת הבעיה במדינה (אחת מיני רבות) שיד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה

סימוכין, בבקשה.

אני מצאתי את הפרסום, המטעה בכותרתו (כמובן) הבא:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001163985

חשוב לציין כי על אף שההחלטה לאפשר נסיעה בנתצים כבר התקבלה, הלכה למעשה אסורה נסיעה בנתצים. נסיעה שכזו תותר בזמן הקרוב, כפי שמסבירים במשרד התחבורה, אך הם אינם יודעים לציין מתי יעשה כן.

בעיקר הצליחו לא להחליט ובסיוע העיתונות, לבלבל את כולם.

העניין הוא, ככל הנראה, שהמשטרה מתנגדת לשילוב בין אוטובוסים לדו גלגלי. אז הפלג הקיצוני, גדודי המולטונובה הקדושה, החלו בפעילות במטרה להוכיח לפלג המתחרה, קדושי מע"צ, מי קובע. בינתיים, כרגיל, התנזים של עיריית ת"א החליט לצדד בקדושי מע"צ, אבל אין להם שום השפעה בפועל.

אנחנו נחכה לראות מי מהפלגים ייגבר...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא, ככל הנראה, שהמשטרה מתנגדת לשילוב בין אוטובוסים לדו גלגלי.

זה מלכתחילה היה נראה לי תמוה.

לא היה ולא נברא שילוב גרוע מדו גלגלי ואוטובוסים.

הכלי הכי זריז וקטן ביחד עם הכלי הכי גדול, אטי ומגושם. מי חשב שזה רעיון טוב?!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי ואיפה בדיוק הם הודיעו שזה נכנס לתוקף, באופן גורף (ללא התניה בתמרור מתיר), לכל נת"צ בעיר ת"א?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...