Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית רכישה של רכב מסוחר *מומלץ לקרוא*

PRONATI
שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האלן..

רציתי לשתף את חברי הפורום ב"חוויה" של רכישה של רכב מסוג מרצדס A-CLASS

לפני כ-3 חודשים , רכשתי רכב מסוג מרצדס A-CLASS , שנת 2012

את הרכב ראיתי לפרסום ביד 2 , מכיוון שאין הרבה את הדגם הספיציפי הזה התקשרתי ונפגשתי עם המוכר שהוא במקרה מהעיר שלי , כך שמצאתי דרך קלה גם להגיע אליו.

בפירוט על הרכב טען הבחור בטלפון שהרכב ללא תאונות וללא מכות , השתכנעתי , באתי ראיתי את הרכב והחלטתי לקחת את הרכב לבדיקה לאחר שהרכב היה נראה טוב "במראה הראשוני" שלו ולסמוך על הבדיקה שתבדוק את כל שאר הליקויים אם יש ברכב.

הלכנו למכון בדיקה , לא אציין את שמו אך הוא בנתניה , שהוא כנראה עובד עם כל הסוחרים בנתניה.

עשינו את הבדיקה לרכב , שילמתי 850 ש"ח עבור הבדיקה ובבדיקה לא יצא משהוא יוצא דופן , חוץ מציון שהוחלפה כנף ופחחות וצבע שעשו לרכב ולחזק ברגים בכנפיים..

הבנתי שהרכב עבר תאונה מלפנים אך לא משהו קשה והכל סידרו והכל טוב ויפה.

לאחר הרכישה התחילו הבעיות , הגג הפסיק לתפקד , הלכתי לתקן , הרכב עמד שבועיים במוסך עד שתיקנו את הגג , לאחר כשבועיים שוב הגג התקלקל ועמד שם שוב כשבוע וחצי לתיקון הבעיה , וטענו בפניי במוסך שיש לאוטו בעיה שלא יודעים מה היא מכיוון שכל החלקים בגג הוחלפו ותמיד הגג מתקלקל אולי כתוצאה מקצר אולי כי הגג עקום ? לא ניתן לדעת...

לאחר שהגג תוקן בכל כמה ימים הופיע תקלה אחרת , יום אחד המזגן הפסיק לקרר והיה דליפת גז , יום אחד היה שריקות מהטורבו (לאחר בדיקה ראו שפירקו את הטורבו וראו שמישהו שבר בורג בתוך הסעפת) קיצר בכל יום בעיה חדשה.

יום אחד נורת בדוק מנוע וכו' וכו'

מכיוון שאני אחד שלא הכי מבין ברכבים ונוצלתי אולי כי הייתי תמים מספיק והאמנתי לו.. אולי אני אשם , אך גם לא יש חלק לא קטן במשהו שממש אבל ממש הרגיז אותי.

לפני כמה ימים שמתי לב מתחת למושב הנהג שהפלסטיק של הכרית אוויר לא יושב כמו שצריך.. הוא קצת עקום החלטתי לפרק 4 ברגים ראיתי על הדרך שעשו שם גם קומבינה עם הבורג ומתאמים להברגה כי הוא לא ישב כמו שצריך.. בקיצור פירקתי , ולהפתעתי הרבה ראיתי את הדבר הזה (אתן לתמונות לדבר בעד עצמן)

A4.jpgA5.jpg

איך ניתן לעלות רכב עם כרית אוויר מפוצצת לכביש?? סכנת נפשות.

אציין שמייד רכשתי כרית אוויר מפירוק מאיביי בעלות של כ-1000 שקלים מקורית והרכבתי אותה במקומה.

בנוסף לאחר בירור במוסך מרצדס הרשמי ראו בהיסטוריה שהרכב עבר תאונה קשה כתוצאה מכך הרכב הושבת..

מן הסתם הכריות אוויר נפתחו ולא בדקתי אם בהגה עשו את אותה קומבינה והחזירו אותה למקומה בלי להחליף.

לאחר מכן היום מכרתי את הרכב הפסדתי כמה אלפים אבל ברוך ה' הצלחתי להיפתר מהרכב הזה ולקבל שיעור לחיים.

לעולם לא קונים מסוחרים!!!!!! להיזהר מהם כמו מאש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברגע שרכב מגיע למגרש - תחשוד. זה או שהמגרש קנה את הרכב מהביטוח בגרושים או שמישהו לא הצליח למכור את הרכב במשך הרבה מאוד זמן ואז הרכב הגיע למגרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר את השרשור שלך,

זוכר גם את פרץ התגובות של לא להתקרב לרכב לאחר תוצאות הבדיקה(משמעות גבוהה בסעיף השלדה) .

התגובות היו כמו לדבר ללמפה, היית בטוח שאתה חכם מכולם.

כמובן! שאת המכון בדיקה אין לך מה להאשים - הוא אמר לך שהרכב אחרי תאונה קשה.

אין לי מה להגיד חוץ מI told you.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את השרשור הקודם שלך על הרכב... לא יאמן שאתה מאשים את סוחר הרכב!

הסוחר לא צדיק, זה ברור - אבל היו לך פאקינג חמישה עמודים שלמים של אנשים שאמרו לך לברוח מהרכב, שזה לא משתלם בשום מחיר וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולל הכל? כלומר אם תכניס את כל הכסף שהוצאת עליו וכולל הערך שהפסדת במכירה עצמה - 5000₪?

אם כן יצאת בזול מאוד ואני אומר - שכר לימוד.

כן , כולל הכל , קניתי את הרכב ב-110 , השקעתי עליו 5 אלף (טיפול ו2 צמיגים) ומכרתי ב-110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, אני מציע לך ממש ממש בחום, לקחת את הטלפון שלך - להתקשר למי שקנה ממך את הרכב ולספר לו ב-ד-י-ו-ק מה שאתה יודע על מה שעבר על הרכב. אחרת, אתה לא פחות גרוע מאותו סוחר שאתה כל כך מתלונן עליו (למרות שאמרו לך מראש שזה לא רעיון טוב). יותר מזה, אם חס וחלילה מי שקנה ממך את הרכב יהיה מעורב בתאונה ויפגע בה, והביטוח יגלה שידעת את כל מה שידעתי על הרכב ושמכרת אותו בחוסר תום לב, מצפה לך הרפתקה משפטית שלא ברא השטן.

תתקן את העוול כל עוד לא מאוחר, אחרת יש סיכוי טוב שתצטרך על זה כמו שעוד לא הצטערת מעולם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד פישי הסיפור הזה. קודם כל, השרשור הקודם הוא מה-1 באפריל (שימו לב...) ובו הבחור מתייעץ לגבי הקנייה. עכשיו הוא כותב "לפני 3 חודשים" כלומר הזמנים לא מתאימים.

מעבר לזה, הרכב מן הסתם כבר לא באחריות ואם הוא ישב במוסך לתיקונים כאלו ואחרים זו בוודאי עוד הוצאה כספית, כך שגם ה-5000 שקלים הוצאות בלבד על הרכב נשמע לא אמיתי.

בקיצור, I call bullshit.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסרית, מה ההבדל בין סוחר שמסתיר מידע כזה לבין אדם פרטי שמסתיר מידע כזה?

same same, המוכר לא יותר נקי מהסוחר שמכר לו.

האם גילית את כל הסיפור לרוכש? האם הוא לקח אותו לבדיקה?

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...