Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה עדיין יצרניות משתמשות בידיות זולות?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה עדיין יצרניות יפניות משתמשות בידיות מהסוג הישן( לא מהסוג שאפשר להכניס את כל הכף יד)?

ועוד משהו תמוה בנושא - מדוע אודי השתמשו בזה עד לפני מספר שנים לא רב, אפילו בa8?

האם הידיות האלה זולות יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים תמונות שנבין בדיק על מה אתה מדבר. זה לא רק עניין של מחיר אלא גם עיצוב, אווירודינאמיקה ואופנה בתקופה מסויימת.

הידידות הכי פשוטות ויחד עם זאת יפות ואלגנטיות (אם כי לא נוחות) היו למשל בפיאט אונו וסיטרואן AX בדגמי 3 דלתות.

1989-fiat-uno-2.jpg

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת המכוניות הראשונות שלא היו לה ידיות כלל היתה הרנו 15 שהוצגה ב 71'.

היה פשוט כפתור עגול.

הרעיון המשיך הלאה לרנו 5.

324667_4.jpg

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדיין יצרנים שמשתמשים בסוג הראשון?

אצלי גם בקורולה וגם בלנסר קלאסיק היו ידיות מהסוג השני, כאלה שאתה מושך כדי לפתוח את הדלת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדיין יצרנים שמשתמשים בסוג הראשון?

אצלי גם בקורולה וגם בלנסר קלאסיק היו ידיות מהסוג השני, כאלה שאתה מושך כדי לפתוח את הדלת.

דאציה סנדרו עם כאלה,

לא הבנתי למה זה יותר זול.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה אסיאתיות בדיוק? בקוריאניות אין את זה, גם לא בטיוטה/מיצובישי/הונדה/סוזוקי/ניסן/סובארו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מגדיר את זה כפרימיטיבי, אבל זה כן מיושן. עדיין לא חושב שמישהו אי פעם ביטל הזמנה של אאודי בגלל הידיות...

מעבר לזה, כמעט כל רכב שאני חושב עליו משתמש בידיות כמו בתמונה השנייה. אולי רק מיצובישי עדיין משתמשים בידיות כמו בתמונה הראשונה, וגם זה רק באטראז' ובספייס סטאר. אפילו סוזוקי בלנו וניסאן אלמרה משתמשות בידיות כמו בתמונה השנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה אסיאתיות בדיוק? בקוריאניות אין את זה, גם לא בטיוטה/מיצובישי/הונדה/סוזוקי/ניסן/סובארו

ראיתי את זה בהרבה מיציבושי.

וגם דאצ'יה. סוזוקי אלטו גם כן.

לא הייתי מגדיר את זה כפרימיטיבי, אבל זה כן מיושן. עדיין לא חושב שמישהו אי פעם ביטל הזמנה של אאודי בגלל הידיות...

מעבר לזה, כמעט כל רכב שאני חושב עליו משתמש בידיות כמו בתמונה השנייה. אולי רק מיצובישי עדיין משתמשים בידיות כמו בתמונה הראשונה, וגם זה רק באטראז' ובספייס סטאר. אפילו סוזוקי בלנו וניסאן אלמרה משתמשות בידיות כמו בתמונה השנייה.

האמת, שאני הייתי פוסל רכב על ידיות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים תמונות שנבין בדיק על מה אתה מדבר. זה לא רק עניין של מחיר אלא גם עיצוב, אווירודינאמיקה ואופנה בתקופה מסויימת.

הידידות הכי פשוטות ויחד עם זאת יפות ואלגנטיות (אם כי לא נוחות) היו למשל בפיאט אונו וסיטרואן AX בדגמי 3 דלתות.

[ATTACH]487614[/ATTACH]

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

בעבר הרחוק היו לי את 2 הרכבים שהזכרת.

ובשניהם, תמיד אנשים שרצו לעלות איתי, לא ידעו איך לפתוח את הדלת.

הם היו מנסים תמיד ללחוץ על המנעול דווקא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה עם פות"ש, אבל אני אעדיף ידיות משנות השבעים על פני חלונות שמתופעלים ידנית במושב האחורי (שלא לדבר על מראות צד המתכווננות ידנית, רחמנא ליצלן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בניגוד למה שחלק נוטים לחשוב יצרניות רכב ינסו לחסוך כל סנט וכל שניה על פס הייצור (כולל אאודי ללא יוצא מן הכלל).

2. אם יש להם כבר ערוץ הפצה מול Tier 1 ואין מגבלה של תו תקן הם ימשיכו איתו עד הגבול שבו כל השוק משתנה והלקוחות לא יסלחו על עיצוב מיושן.

3. היצרנים חייבים כמה שיותר נק' שוני בכדי לייצר רמות אבזור שונות - זה תחום מאוד רווחי עבורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...