Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - שלוש שנים עם סקודה ייטי

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שלוש שנים עם סקודה ייטי, מני שלף את האקסלים, חידד את המחשבונים, והביא לנו את אחד הסיכומים המפורטים והמדויקים שראינו מחיינו. לנו לא נותר אלא לעשות קופי-פייסט ולשתף אתכם.

5.jpgMAIN.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיכום מעולה, נהנתי לקרוא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה בעיה עם התחשיב. התחשיב לוקח מחירון משוקלל בחישוב סך כל ההוצאות על הרכב. במבט זריז על מה שהולך ביד-2, לדעתי הסיכוי לקבל משהו שאפילו קרוב למחיר מחירון קלוש ביותר. לדעתי, יש לקצץ לפחות 10,000 ש"ח כדי להגיע למחיר מכירה פוטנציאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב 4*4?

אם לא, למה כוונך בכך שאין מרחב רגליים מאחור לנוסע אמצעי בגלל תעלת ההינע?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום מעניין ואינפורמטיבי, כתיבה נהדרת.

מני, כל הכבוד שאתה טורח לשמור ולתעד כל דבר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה בעיה עם התחשיב. התחשיב לוקח מחירון משוקלל בחישוב סך כל ההוצאות על הרכב. במבט זריז על מה שהולך ביד-2, לדעתי הסיכוי לקבל משהו שאפילו קרוב למחיר מחירון קלוש ביותר. לדעתי, יש לקצץ לפחות 10,000 ש"ח כדי להגיע למחיר מכירה פוטנציאלי.

עקרונית אתה צודק, אבל צריך איזה ייחוס. כל התרגיל היה בסופו של דבר לצורך הגעה למספר.

ד"א, מנסיון של מכירת שתי מכוניות קודמות ידניות (שתיהן משפחתיות) - שתיהן נמכרו במחיר מחירון. לדעתי, ההיצע קטן מהביקוש כשמדובר על מכונית משומשת.

תודה לכולם, שמח שאתם מוצאים את הסיכום אינפורמטיבי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יטי ידניות שנסעו חצי מהקילומטרז' הממוצע ויש להן בקרת אקלים, נראות כמו חדשות ומטופלות כהלכה כבר יש בלוחות? זה רכב של מחירון.

הסיכום בהחלט מצויין, ואני מסכים לגמרי עם הקביעה שהדגם המוחלף עדיף על הנוכחי.

ושכחנו לציין את הטימטום בדמות מערכת עצור/סע שיש בחדש.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...