Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה ארוכת טווח- 4.5 עם יונדאי I20 2009 שגמעה מעל 202000 ק"מ

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה מד הדלק התחיל לזייף ובכל התנעה מצביע על ערך שונה. מחשב הרכב משתגע בהתאמה, פעם מראה שנשאר לנסוע 190 ק"מ, פעם 120 ומנורת האזהרה שהייתה אמורה להידלק לא נדלקה.

ככל הנראה מדובר במצוף תקול, הבעיה שזה מגיע ביחד עם משאבת דלק.

שוחחתי עם יונדאי שופ ואמרו לי שמשאבת דלק כזו עולה 2210 ש"ח :roll::shock::|:?:.

מי אמר שליונדאי יש חלקי חילוף זולים?.

א. משתמש כאן נתן השרעה שאולי זה משבת הדלק. משבת דלק היא מכלול של מספר חלקים. במקום לטפל ספציפית בחלק מהכלול (אם בכלל הוא הלך), החלטת לכת על כל הקופה. גם מנוע של יונדאי זה סכום מכובד של כסף, גם מנוע הוא אוסף מכלולים שעולים כסף.

ב. לפי השרשור שפתחת בפורום אחזקה, נראה לא נגשת למוסך. אני וחברי לפורום נסינו לעזור לך מהידע הדל שיש לנו. אתה רוצה יעוץ מקצועי? לך למוסך ושלם כסף על האבחון מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אגש למוסך לבדיקה, אבל עדיין, המחירים של חלקי החילוף לא זולים כלל כפי שנוטים לחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היום מותג עם חלפים זולים משמעותית? לא חושב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכלול הוא יקר. במיוחד אם המנהדס קבע טולרנסים קטנים וחומרים יקרים.

הענין הוא אחר: במקרה הספציפית של משאבת הדלק, אפשר לפרק ולהחליף חלק ספציפי. לפני מספר חודשים, פורסם בפורום אחזקה על בעיה של אגן אוריאה בסיטרואן קקטוס, כי המשאבה נסתמה. במקום המכלול לפירוק, המנהדס החליט שהכל צריך להיות מקובע. לפי אותו שרשור, התגלה שזו טעות תכנון והלקוח קיבל הצעת מחיר מאוד גבוה עבור אגן אוריאה חדש, שכל הבעיה היא באיזה משאבה או פילטר שקיים באגן עצמו.

הנקודה היא שהחלפים של יונדאי זולים יותר מחלפים של סיטרואן, לדעתי זה לא נכון וזו סטגימה יפה למותג. היתרון של יונדאי בהחלפת חלקים: שקל יותר להגיע לחלקים עצמם, לא צריך ארגז כלים מיוחד למכונית, גם אפשר לפרק מכלולים מסוימים.

את הלקוח הקצה (שבמקרה הוא אתה) לא מעניין אם יקח לאיש אחזקה (מכונאי) שעה או שעתיים להחליף מוצר, אתה רוצה להניע את הרכב ולנסוע בשלום. בדורות האחרונים (בדורות ה-I) יש כל מיני תקלות מוזרות של ממסרים או סלילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יונדאי (קיה) מזדקנת בת יותר מ8 ועלויות החלפים זולות משל האיי20 כפי שנראה כאן, תמוה? או שאני פזוט יכול להזמין מקוראפס מאחר והרכב יוצר בקוריאה.

בחתימה שלי יש פירוט עלויות של הכל.

לשם השוואה בדקתי עלות משאבת דלק אצלי והיא 113 דולר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...