Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-s-max titanium 2012 (שרשור מתגלגל)

hans

פוסטים מומלצים

אני בטוח שיהיה בסדר :)

אתה תהנה לך ק"מ רבים עם הרכב, ותהנה יותר מהמבטים המופתעים של הסביבה שלך, מהמראה של בהמה שכזאת, הדוהרת כמו אנטילופה בספארי שאריה דולק אחריה :p

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש ! רכב מדהים.

רמי, תכניס אותו לקבוצה ובאמת נארגן איזה venue נחמד.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכניס אותו בכיף אבל אני לא מנהל בקבוצה. נראה לי שאתה כן :shock:

לפי כמות הפטפטת שלנו, אנחנו צריכים להיות בלעדית המנהלים :D

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הברכות, לא שיערתי שקיימת קהילה לרכב...

האנטילופה השחורה נהנית בינתיים מהאצות ביניים לא סבירות בעליל... מהירות הנסיעה המקסימלית לא השתנתה, משייט לי בימין בלי להפריע. כבר לא צעיר. :-)

המזגן, אגב, כמו שכולם מדווחים, אכן לא משהו, ופתיחת הווילון של גג הזכוכית הופכת את האנטילופה לרוסטביף. למשפחה זה לא מפריע וכל 3 וחצי הדרדקים מרוצים עד הגג.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בהחלט, זוהי קבוצת וואטסאפ שאוספת חברים, עם מונדאו/smax/פוקוס וכו' :) אקובוסט או לא.

עוזרים אחד לשני במידע שימושי, ומריצים צחוקים.

אם תרצה להצטרף שלח לי או לaloniM3 הודעה פרטית עם הטלפון שלך, ונצרף אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של גם רדיאטור וגם מצנן שמן גיר בו זמנית אכן מוזר, לא יודע מה להגיד. נקווה לטוב.

תתחדש, מוביל משפחתי מצויין!

בהודעת הפתיחה ציינת שהיתה תקלה בגיר. כנראה מי קירור חדרו לתיבה והרסו אותה, זאת כנראה הסיבה מדוע הוחלפו החלקים בציטוט.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים שהוחלפו היו ברידג׳סטון פוטנצה בני שנתיים, אמנם עם בשר אך יבשים ובעיקר קרועים/מתפוררים.

לא כ״כ ברור כיצד חטפו בלאי כזה בזמן קצר, אבל ממה שאני מתרשם ברשת, ככה זה בדגם.

שילוב של 240 כ״ס, משקל גבוה והנעה קדמית?

מסקנות ביניים:

הרכב פשוט מזמין התגרזנות. לא צריך למעוך את הדוושה כדי לברוח לקורולה המשוברת ברמזור,

וביצוע שטויות על עיקולים באספלט לא טוב מדליקים מיד את בקרת האחיזה -

בקיצור, יש כנראה סיבה טובה לחייהם הקצרים של הצמיגים הקדמיים.

מיניוואן פסיכי. הרישיון שלי בסכנה מוחשית...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מצחיק זה שצמד המילים מיניוואן פסיכי מדבר על ביצועים לשם שינוי, ולא על מודולריות או מקום אחסון :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטחתי צילומים ולכן אקיים. עוד לא יצא צילום ממש מוצלח, לצערי - צבע שחור מטאלי זה נושא מאתגר!

לחובבי ההשתקפויות:

34172680254_b80e6413e4_k.jpg

34172675954_9c80571ac2_k.jpg

34976232316_22856eb11c_k.jpg

34628825100_64c54d2875_k.jpg

34628816400_264fab3e1f_k.jpg

34172680254_b80e6413e4_k.jpg

34172675954_9c80571ac2_k.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור נהג על אחד כזה במשך 3 שנים, אתה יכול לקרוא את מה שכתבתי עליו..

התמצית היא שהיום עם האאוטלנדר, כל פעם שאני לוחץ על הגז יורדות לי דמעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...