Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-s-max titanium 2012 (שרשור מתגלגל)

hans

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 266
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון זריז:

[TABLE=class: outer_border, width: 500]

[TR]

[TD]תאריך[/TD]

[TD]ק״מ

[/TD]

[TD]תיאור[/TD]

[TD]מחיר[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]07/17[/TD]

[TD]85000[/TD]

[TD]טיפול 90000 - החלפת שמן מנוע + מסנן + עבודה[/TD]

[TD]550[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

העבודה בוצעה אצל יקירי הפורום, מרכז שירות שי לי.

כמו כן, גם נקנו חומרי ניקוי וטיפוח בעלות הזויה, העדפתי לא לצרף לתחשיב כי זה נושא אינדיווידואלי.

חוץ מזה לא קרה שום דבר מעניין, שזה החדשות הכי טובות שאפשר לצפות להן.

המזגן עדיין עלוב, צריכת הדלק נעה סביב 8.5 ק״מ/ליטר (בעיקר בינעירוני) אבל הכול מתגמד כשמעבירים ל-S ומבטלים את בקרת האחיזה. ה״אוטובוס״ הזה צובר מהירות בקצב שגורם לך לפלוט evil maniacal laugh, גורם לדרדקים במושבים האחוריים לצווח בשמחה וגורם להנהלה שבץ.

בקיצור? מה-זה מרוצים.

35575565462_4e564e7757_k.jpg

34935343853_0a2d53811f_k.jpg

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ניתן. יש 3 מושבים נפרדים שגם זזים קדימה/אחורה.

בינינו, יותר נוח למקם את כסאות הילדים זה לצד זה, עם מבוגר בצד במקום שייתחב בין כיסאות הבטיחות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה ראשונה במשמרת שלי - נזילת מים שבדרך נס התגלתה (או התחילה?) בחניה אחרי נסיעה קצרה.

[TR]

[TD]תאריך[/TD]

[TD]ק״מ

[/TD]

[TD]תיאור[/TD]

[TD]מחיר[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]07/17

[/TD]

[TD]85000

[/TD]

[TD]החלפת צינור היוצא מהרדיאטור + מי קרור + עבודה

[/TD]

[TD]741

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

העבודה בוצעה ב״מוסך אדיב״, ירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

באיחור קל - החלפת מגבים לחורף. החלפה עצמאית של גבר משוחרר.

[TR]

[TD]תאריך[/TD]

[TD]ק״מ[/TD]

[TD]תיאור[/TD]

[TD]מחיר[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]09/17[/TD]

[TD]~86000[/TD]

[TD]שני מגבים קדמיים, אחד אחורי, תוצרת Bosch[/TD]

[TD]188.25[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

מידה מופרכת ותוצרת גרמניה, נו שוין. הקודמים שרדו שנה בקושי, כמו כל המגבים שאי פעם היו לי באיזה שהוא רכב. יש דבר כזה בכלל מגב שמחזיק יותר משנה בתנאי הארץ?

אנקדוטה 1: אשתי החלה להשתמש באוטו! עירוני בלבד, מרחקים קצרים, או בקיצור, הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות לאיזו שהיא מכונית. נוהגת לאט ובזהירות, מה שמוביל לשיא חדש: 6.9 ק״מ לליטר :lol::lol::lol:.

אנקדוטה 2: המהירות הסופית של האוטו הזה תואמת להצהרת היצרן והיא מגיעה הר-בה יותר מהר מהמצופה :shock::shock::shock:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...המהירות הסופית של האוטו הזה תואמת להצהרת היצרן ..

למיטב ידיעתי המהירות הסופית של כל הרכבים היא 0.

המהירות המירבית, טוב, זה כבר עניין אחר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק צודק, תודה על התיקון, אבל אנחנו כמובן מדברים שנינו ביחד וכל אחד לחוד על מספרים תיאורטיים לגמרי. *כחכוח*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בואו נתפלסף יותר. המהירות הסופית היא בעצם המהירות שנובעת מהסיבוב של כדור הארץ!

ואם תרצו, תוסיפו את המהירות שבה הגלקסיה זזה למשוואה :) (לפי תאוריות מסוימות) .

על כל פנים, זה שהרכב מגיע למהירות של 260 קמ"ש זה מרשים בפני עצמו, השאלה היא כמה בטיחותי זה לדהור עם בהמה כזאת במהירות כזאת :shock: ועוד עם צמיגים יחסית פשוטים .

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

235/45/18 - אלה צמיגים פשוטים יחסית?

לא יודע לגבי ה-260, נשמע לי קצת גבולי למבנה הקובייתי של האס-מקס. לא כ״כ משנה, בינינו.

מה שכן, יש ב-youtube צילום מתוך איזו ב.מ.וו שדולק אחרי איזה מקסי טיטניום בערבות גרמניה, במהירות ממוצעת של 230 קמ״ש.

הרכב נע ישר כמו פלס, אפס נדנודים או תנועות מיותרות של המרכב.

ללא ספק המהנדסים כיוונו לכבישים מהסוג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

260 קמ''ש במיניואן? הילדים בטח מזועזעים [emoji6]

איך אמר לי פעם מאמן נהיגה מתקדמת: "זה לא חוכמה לעשות הקפה מהירה עם בוקסטר -- אבל עם סוזוקי "Super Carry", לעומת זאת...."

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בואו נתפלסף יותר. המהירות הסופית היא בעצם המהירות שנובעת מהסיבוב של כדור הארץ!

ואם תרצו, תוסיפו את המהירות שבה הגלקסיה זזה למשוואה :) (לפי תאוריות מסוימות) .

על כל פנים, זה שהרכב מגיע למהירות של 260 קמ"ש זה מרשים בפני עצמו, השאלה היא כמה בטיחותי זה לדהור עם בהמה כזאת במהירות כזאת :shock: ועוד עם צמיגים יחסית פשוטים .

לרכב כבר יש את המהירות של כ.הארץ כי הוא ה״מערכת״,

התיאוריה שלך נכונה כשמתקרבים למהירות האור :)

עם הצינור מים שהוחלף-זכית בלוטו! היה פוטנציאל לדבר גרוע בהרבה

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...