Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-s-max titanium 2012 (שרשור מתגלגל)

hans

פוסטים מומלצים

אכן. אני לא חושב שיש דבר כזה, אקובוסט שלא החליפו לו טורבו ומשאבת הגה.

עלויות מוגדלות של צמיגים זה הצד הכי זניח באס-מקס, בהשוואה לצמד-חמד טורבו-הגה.

אגב, בקרוב טיפול גדול עם החלפת שמן הילוכים, יהיה שמח.

בס"ד

דרך אגב, לא פעם ולא פעמיים כל הבעיה במשאבת הדלק, מסתיימת בגומיה יבשה שדורשת החלפה, משום מה, במורשה מכירים רק נוהל החלפת משאבה קומפלט בעלויות מטורפות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הגיעה ה״זפטה״ הצפויה - שיפוץ תיבת הילוכים עקב גילוי נזילה במהלך הטיפול התקופתי.

[TABLE=class: outer_border, width: 500]

[TR]

[TD]תאריך[/TD]

[TD]ק״מ

[/TD]

[TD]תיאור[/TD]

[TD]מחיר

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]06/19

[/TD]

[TD]103000

[/TD]

[TD]טיפול 120,000 - שמנים ומסננים

[/TD]

[TD]~2000

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD]אטם מכסה שסתומים, אטם משאבת ואקום

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD]ליטוש פנסים, רצועת מנוע

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD]שיפוץ תיבת הילוכים + שמן תיבת הילוכים

[/TD]

[TD]10000

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

עת הטיפול השנתי הגיעה, ציפיתי לעלויות גבוהות עקב החלפת שמן גיר (כל 60,000 / 3 שנים)

אבל עם המזל שלי (והדגם הזה...), ובכן, אין מה להוסיף. :cry:

בוצע ב״שי לי״.

אז ככה, מהקל לכבד:

- ליטוש פנסים קדמיים (בוצעה עבודה די גרועה, יש לומר. נו, נסדר בהזדמנות).

- הוחלפה רצועת אביזרים סדוקה.

- הוחלפו אטמים למיניהם בסביבת המנוע, עקב נזילה קלה של שמן מנוע

- התגלתה נזילה מתיבת ההילוכים. פורקה ונשלחה לשיפוץ. מכיוון שהכול קרה בטירוף של סוף השבוע, לא הספקתי לברר לעומק מה שופץ ומה הוחלף לגמרי. אם מציצים בתא המנוע רואים כיסוי חדש לגמרי לפחות במחצית מהתיבה.

אה, ובנוסף לכל הצרות גם הווילון בגג מתחיל עם קפריזות משלו - רגע לפני שהוא מגיע לקצה הוא נסוג לאחור כאילו שהוא נתקל בהתנגדות. יכול להיות שמדובר בסך הכול במנוע שנחלש, אבל לאור העלות הצפויה של פירוק כל המערכת הזאת רק כדי להגיע למקור התקלה, אני בינתיים דוחה את הקץ.

עוד דבר ששמתי לב אליו ברחיצות האחרונות: איכות הצבע פשוט ירודה, לפחות בכל הקשור לצ׳יפים (איך קוראים לזה בעברית?). כל מכה הכי קטנה של חצץ וכדומה פשוט גורמת להתנתקות של חתיכת צבע. זה משהו שלא ראיתי אפילו בקוריאניות משנות ה-90, ובניגוד לכל מיני קוריאניות משנות ה-90 שיצא לי לנהוג בהן, האוטו הזה לא ראה שטח אפילו בצחוק.

חוץ מזה הוא נוסע סבבה, מה אני אגיד...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולי נשמע אכזרי. אבל זה מרגיע אותי קצת...... אני כמעט כל יום מתחרט שלא קניתי SMAX. עד שאני נכנס לשרשור הזה (שקראתי אותו 30 פעם אולי).

תודה על השיתוף. מקווה שההנאה שווה את זה. משתתף בצערך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[TR]

[TD]תאריך[/TD]

[TD]ק״מ

[/TD]

[TD]תיאור[/TD]

[TD]מחיר

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]06/19

[/TD]

[TD]103000

[/TD]

[/TD]

[TD]~2000

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TD]

[TD]10000

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

עת הטיפול השנתי הגיעה, ציפיתי לעלויות גבוהות עקב החלפת שמן גיר (כל 60,000 / 3 שנים)

בוצע ב״שי לי״.

אז ככה, מהקל לכבד:

- התגלתה נזילה מתיבת ההילוכים. פורקה ונשלחה לשיפוץ. מכיוון שהכול קרה בטירוף של סוף השבוע, לא הספקתי לברר לעומק מה שופץ ומה הוחלף לגמרי. אם מציצים בתא המנוע רואים כיסוי חדש לגמרי לפחות במחצית מהתיבה.

אה, ובנוסף לכל הצרות גם הווילון בגג מתחיל עם קפריזות משלו - רגע לפני שהוא מגיע לקצה הוא נסוג לאחור כאילו שהוא נתקל בהתנגדות. יכול להיות שמדובר בסך הכול במנוע שנחלש, אבל לאור העלות הצפויה של פירוק כל המערכת הזאת רק כדי להגיע למקור התקלה, אני בינתיים דוחה את הקץ.

עוד דבר ששמתי לב אליו ברחיצות האחרונות: איכות הצבע פשוט ירודה, לפחות בכל הקשור לצ׳יפים (איך קוראים לזה בעברית?). כל מכה הכי קטנה של חצץ וכדומה פשוט גורמת להתנתקות של חתיכת צבע. זה משהו שלא ראיתי אפילו בקוריאניות משנות ה-90, ובניגוד לכל מיני קוריאניות משנות ה-90 שיצא לי לנהוג בהן, האוטו הזה לא ראה שטח אפילו בצחוק.

בס"ד

לגבי וילון הגג... אני יחסוך לך, תשאיר אותו במצב סגור, אם תמשיך לפתוח אותו, הוא יתפס לך באחד הצדדים ואז תדרש לפרק את הגג ולשחרר את התפיסה. (מנסיון אישי...)

דבר שני - גם החלפה קומפלט של המנגנון, לא תפתור את הבעיה, היא תחזור לאחר כמה חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם והנס, שוב תודה על השיתוף. הרכב כל כך מגרה וכל כך מכאיב באותו הזמן, ואני לא מדבר רק על עלויות התיקונים והאחזקה היקרות, אלא בפרט מתכוון לזמן והמשאבים הגדולים שההתעסקות עם הרכב דורשת, משהו שמבחינתי לפחות, היא הסיבה העיקרית לוויתור על רכישה שלו.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם והנס, שוב תודה על השיתוף. הרכב כל כך מגרה וכל כך מכאיב באותו הזמן, ואני לא מדבר רק על עלויות התיקונים והאחזקה היקרות, אלא בפרט מתכוון לזמן והמשאבים הגדולים שההתעסקות עם הרכב דורשת, משהו שמבחינתי לפחות, היא הסיבה העיקרית לוויתור על רכישה שלו.

מכיוון שאני לא משתמש ברכב באופן קבוע במהלך ימי השבוע, דווקא הצד של הזמן וההתעסקות לא היוו בעיה גדולה.

מניחים במוסך ואוספים כעבור יומיים-שלושה...

ל-yd b-4 =>

שמחתי לעזור. באמת, בלי סרקזם. בנאדם הגיוני שקורא את השרשור הזה יעשה ״אחורה-פנה״ בלי למצמץ,

העלויות פשוט פסיכיות. האם עדיין מדובר ברכב-7-מקומות הכי מהנה לנהיגה שיש? כן. עדיין. שזה גם פסיכי. :-P

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה,חתיכת מחיר ההנאה מנהיגה הזאת ;)

(אתה שומר פינה חמה של רחמים בלבך לאלה שמשפצים מכטרוניקס ואת החולות הרעות של VAG מחוץ לאחריות? :p)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[TR]

[TD]תאריך[/TD]

[TD]ק״מ

[/TD]

[TD]תיאור[/TD]

[TD]מחיר

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]06/19

[/TD]

[TD]103000

[/TD]

[/TD]

[TD]~2000

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TD]

[TD]10000

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

בוצע ב״שי לי״.

אז ככה, מהקל לכבד:

בס"ד

עוד נקודה בקשר לגיר... גם אם קיימת נזילה, אפשר להמשיך לנהוג ברכב עם שימת לב לגבי גובה כמות נוזל בגיר.

לגבי הקילופים של הצבע, זה באמת אחד הדברים, לפעמים, רק השתעלות ליד הרכב, יורדות חתיכות צבע.. קניתי צבע+פריימר, נראה יותר טוב עכשיו [emoji17]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותי מהבהמה הזאת, שכחתם מה קורה כשיש פנצ'ר באמצע כביש ראשי, חוץ מגרר אין מה לעשות.
GW

Pedal to the metal my friend,.... pedal to the metal [emoji41]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסורנטו 2013 יושב לי בחניה ב K120 אז בסכום כזה בקלות אוכל לרכוש smax 2013-2015 בערך ב70 -80 אלף. אין סיכוי שב 5 שנות אחזקה אגיע ל40 אלף תיקונים, והפורד יהיה הרבה יותר פונקציונאלי ומהנה למשפחה, הרבה יותר מהנה לנהיגה, יסחב כמו פאקינג טיל (טיטניום 240) ויעלה לי חיוך בכל פעם שאקפיץ את הילדים לגן.

אבל, וזה אבל גדול - מאחר ובממוצע בכל רבעון יצוץ לי משהו שיהרוס לי כמה ימי עבודה (גם אם בצורה חלקית) ואין לי את הזמן להתחיל לקושש חלפים אצל סמי וסוסו, או לטמטם את רותם בטלפון שעות על גבי שעות (משהו שעשיתי רק בגין ההתלבטות לרכישה (;-...) אז איכשהו אני נאלץ ללכת בכיוון העדר. לדעתי בהינתן זמן ומשאבים, זו עדיין רכישה מוצלחת, במיוחד כשמזכירים וואגיות משומדות שגורמות לחילול השם (הטוב) שהיה פעם לקונצרן ה so called עממי מגרמניה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...