Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

B.M.W - Z1 - פעם ראשונה שראיתי - מישהו מכיר?

Darth-Vader
שימו לב! השרשור הזה בן 6994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם!

אתמול בלילה יצאתי עם חברים ולתדהמתי גיליתי רכב בלתי מזוהה, שבדקתי לעומק והתקרבתי לאוטו, היו לו גלגלים עצומים (18 אולי), 2 מושבים, קבריולט, פנסים גדולים ושטוחים כאלו.

שהתקרבתי לרכב ראיתי שרשום עליו במוו, זד-1, פעם ראשונה שראיתי כזה אוטו, הוא היה נראה קצת ישן אמנם אבל עדיין משהו בסביבות שנות ה-90 המוקדמות.

זה היה ברחוב שדרות רוטשילד בתל אביב, הרכב היה בצבע טורקיז. (רכב נדיר ביופיו פשוט מדהים!)

אם למישהו יש מושג מה היכולות והנתונים של הרכב ואם קיימים עוד כאלו בארץ - אני אשמח לקבל תגובות, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה מפורסם בקלאסיקאר כבר שנתיים, הוא רצה עליו מחיר מוגזם, לרכב שהתרסק....

אולי מישהו קנה ושיחזר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק מדהים. לדעתי.

הרכב הזה רוסק קשות בתאונת פרונט, אני המום שהוא נמכר ושופץ כי הבעלים דרש 150K עבור רכב מרוסק. אבל עדיין אני שמח שהיא חזרה לכביש ומקווה שהיא עברה מתיחה יסודית.

זאת המודעה של האוטו:

http://www.classiccar.co.il/ads/adDetail.asp?cat_id=14&sub_id=70&ad_id=4199

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיור זריז בקלאסיק קאר הראה לי שהרכב עדיין למכירה ושהמוכר הקפיץ את המודעה ב 27/2 ככה שהאוטו שראית היה רכב אחר. השניה שידועה עליה בארץ היא בצבע אדום אבל ידוע לי שהיא עדיין אדומה.

לרכב שראית היה מספר רישוי ישראלי?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק מדהים. לדעתי.

הרכב הזה רוסק קשות בתאונת פרונט, אני המום שהוא נמכר ושופץ כי הבעלים דרש 150K עבור רכב מרוסק. אבל עדיין אני שמח שהיא חזרה לכביש ומקווה שהיא עברה מתיחה יסודית.

זאת המודעה של האוטו:

http://www.classiccar.co.il/ads/adDetail.asp?cat_id=14&sub_id=70&ad_id=4199

בברכה,יניב

אני לא מצליח להכנס ללינקים של קלאסיקאר...

אולי משהו יודע את הסיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...