Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקת קיה פיקנטו 2014, אוטומט 1.2 דגם LX - שרשור מתמשך

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 1643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה סביבות 1:11, 1:12. נסיעות בתוך העיר בלבד (חיפה), עליות תלולות מאוד. כמובן עם מזגן.

סה"כ האוטו לא חסכוני בכלל יחסית לגודל.

עם זאת - למרות שאינו חסכוני בדלק, זו המכונית שצרכה אצלי הכי פחות חלקי חילוף והגיעה הכי פחות למוסך.

למעשה, נכון לרגע זה - היו אפס תקלות שהצריכו הגעה דחופה למוסך והיא ראתה אותו רק בטיפולים השוטפים.

אני לא בטוח שזה יימשך כך לאורך זמן, בכ"ז הרכב כבר בן 5 - אבל נכון לרגע זה הפיקנטו מפגינה אמינות מוחלטת שלא הייתה לי באיטלקיות (אם כי אהבתי אותן יותר).

אני מאמין שאם הייתה גירסא ידנית של הרכב הזה (יש רק במרכז 3 דלתות), היא הייתה הרבה יותר חסכונית. הגיר הוא גיר 4 הילוכים מיושן ומזעזע.

יכול להגיד לך בוודאות שהגרסה הידנית יותר חסכונית מהאוטומט. הקיה שלי עם גיר ידני, ויצא לי לנסוע על האוטומט כשהרכב היה בתחילת דרכו במוסך עקב גיר דפוק וקבלת רכב חלופי לתקופה של 3 שבועות (סיפור ארוך), ותדלוק מלא הספיק לי לבקושי 150 ק"מ, בזמן שעם הרכב שלי אני יכול לסחוט 400 ק"מ לתדלוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה סביבות 1:11, 1:12. נסיעות בתוך העיר בלבד (חיפה), עליות תלולות מאוד. כמובן עם מזגן.

סה"כ האוטו לא חסכוני בכלל יחסית לגודל.

עם זאת - למרות שאינו חסכוני בדלק, זו המכונית שצרכה אצלי הכי פחות חלקי חילוף והגיעה הכי פחות למוסך.

למעשה, נכון לרגע זה - היו אפס תקלות שהצריכו הגעה דחופה למוסך והיא ראתה אותו רק בטיפולים השוטפים.

אני לא בטוח שזה יימשך כך לאורך זמן, בכ"ז הרכב כבר בן 5 - אבל נכון לרגע זה הפיקנטו מפגינה אמינות מוחלטת שלא הייתה לי באיטלקיות (אם כי אהבתי אותן יותר).

אני מאמין שאם הייתה גירסא ידנית של הרכב הזה (יש רק במרכז 3 דלתות), היא הייתה הרבה יותר חסכונית. הגיר הוא גיר 4 הילוכים מיושן ומזעזע.

ידידה שלי קנתה אחת מ2012 וגם לא הייתה תקלה אחת עד הקניה.

מרפי אחרי הקניה:

הגומי שיש על כפתור פתיחת תא מטען פשוט נשחק לגמרי אז הכנסתי שם פנימית של אופניים במקום

והמנגנון חלון באחת הדלתות האחוריות החליט לא לעבוד מהנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בשלנו מציר 2014

הייתה אצלנו 4 שנעם עד סוף 2018

היה תקלה אחת מלבד טיפולים

חלון חשמלי שהפסיק לעבוד מדלת הנהג.

הרכב סיים אחריות שלושה ימים קודם והם לא הסכימו לתקן על חשבונם.

בכל מקרה רכב מצוין

אמין וחמור עבודה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...