Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקת קיה פיקנטו 2014, אוטומט 1.2 דגם LX - שרשור מתמשך

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבישים טובים יותר או פחות עדיין נשמע מוזר משולשים אחרי 60 אלף ו-4 שנים.

כמו כן, בטיפול 45 הוחלפו בלמים, איך היית צריך להחליף שוב אחרי 15 אלף ק״מ ?

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החלפתי משולש למקורי.

אני מתגורר על השיפוע החד ביותר בארץ שיש עליו מגורים.

אני נוסע באופן די קבוע על ציר הציונות וזה גם חתיכת שיפוע - אישית הייתי מופתע אם לא הייתי צריך להחליף את דיסקיות הבלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף רציתי לשאול האם התקנה של החלק הזה תתרום להפחתת רעשי מנוע?

https://www.ebay.com/itm/Bonnet-Hood-INSULATING-Pad-Genuine-Fit-KIA-PICANTO-2011-2016/110996976002?hash=item19d7ef7182:g:3IIAAOSwYaFWcMb9:rk:1:pf:0&vxp=mtr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

שנה נוספת עברה לה והפיקנטו כבר בת 5.

בדיוק היום עברה טסט והגיעה ל-76 אלף ק"מ.

השנה הטיפול עלה 1900 ש"ח וכלל טיפול שנתי + קוסמטי.

להלן פירוט העלויות:

מוסך:

החלפת פילטר אוויר

פילטר שמן

פילטר מזגן

שמן

ארבעה פלאגים

שירות העברת טסט

אגרת טסט

סה"כ 1200 ש"ח.

טיפול קוסמטי:

ניקוי עמוק בקיטור של פנים הרכב

פוליש ווקס חיצוני

הברקת פנסים

סה"כ 700 ש"ח לקוסמטיקה.

אחרי הטיפולים הנ"ל הרכב מרגיש משמעותית יותר טוב, נעים לנסיעה ומוכן לעוד שנה של כבישי ישראל.

סה"כ רכב אמין מאוד נכון לרגע זה, ללא כל ביקור במוסך או תקלה בין הביקורים השנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחסוך קצת עלויות ולהזמין פילטר אוויר ופילטר מזגן מקוריים מאיביי, זה גרושים לעומת המחירים בארץ, ודורש עבודה של דקה לכל פילטר.

ד"א, רשמת באחת ההודעות הקודמות שהוחלפו משולשים, אשמח לשמוע מה התפקיד של המשולשים במערך הגלגלים לעומת הבולמים, ולאיזה בעיות זה יכול לגרום.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי hondacivic02es
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה סדרי הגודל של המחירים? סה"כ זו עבודה די פשוטה להחליף אותם אבל אני מנסה להבין עד כמה גדול החיסכון.

המשולשים הם חלקי פרונט ואם הם פגומים אתה לא תעבור טסט - כך שזה לא תיקון לבחירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבדוק גם את מחירי הפלאגים להבא.

לא יודע מה המחירים לפלאגים בארץ לפיקנטו,אבל מניסיון עם מספר רכבים לאחרונה ישנם הבדלים משמעותיים.

הרכב של אימי (סיוויק-2013) נכנס לטיפול בו היה צורך להחליפם.

המחיר בארץ כ-170 ש"ח ליחידה.

הזמנתי רביעייה מאמזון תמורת 158 ש"ח כולל משלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלאגים עלו לי 180 ש"ח.

האמת היא שאין לי מושג מה בדיוק הולך להיות מוחלף בטיפול לפני שאני מגיע למוסך. אני מוכן לתת למוסך להרוויח ביושר (לא התרשמתי שהרווח חזירי) ולפחות שיתפרנסו ולא ינסו לעקוץ אותי במשהו אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה - הרכב כן באחריות. 7 שנים אחריות על מנוע + גיר.

עם זאת, פלאגים אני לעולם לא רוכש בארץ, אך ורק באמאזון\איביי - אירידיום מקוריים בעלות של 1 בארץ רוכש רביעיה Bosh מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סביבות 1:11, 1:12. נסיעות בתוך העיר בלבד (חיפה), עליות תלולות מאוד. כמובן עם מזגן.

סה"כ האוטו לא חסכוני בכלל יחסית לגודל.

עם זאת - למרות שאינו חסכוני בדלק, זו המכונית שצרכה אצלי הכי פחות חלקי חילוף והגיעה הכי פחות למוסך.

למעשה, נכון לרגע זה - היו אפס תקלות שהצריכו הגעה דחופה למוסך והיא ראתה אותו רק בטיפולים השוטפים.

אני לא בטוח שזה יימשך כך לאורך זמן, בכ"ז הרכב כבר בן 5 - אבל נכון לרגע זה הפיקנטו מפגינה אמינות מוחלטת שלא הייתה לי באיטלקיות (אם כי אהבתי אותן יותר).

אני מאמין שאם הייתה גירסא ידנית של הרכב הזה (יש רק במרכז 3 דלתות), היא הייתה הרבה יותר חסכונית. הגיר הוא גיר 4 הילוכים מיושן ומזעזע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...