Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מניעת כאבי גב בנהיגה

primekart
שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכל טוב ויפה, מסכים שהשופט נועד לשמור אותך צמוד למשענת ולשמור על תמיכה לגב. בפועל, זה לא קורה בצורה מספקת לפחות אצלי עם זאת, לא הורדתי אותו מהרכב, ולו בשביל ההנחה הקטנה שיש בו תועלת לשמירה על היציבות של הגב.

אני אישית לא מרגיש חוסר נוחות בגללו וגם אתריך להדק אותו כל כמה דקות - זה אכן משמש לי תזכורת לייצב את הגב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנסיוני האישי, לוקח כשבועיים של התנסות על מנת שבלם הגומי "יתפוס" את המשטח החלקלק של החגורה. בתחילה אכן הידקתי כל מספר דקות אבל כיום, אני מהדק לעיתים רחוקות. עצם קיומו של ה SHOFT מזכיר לי להדק את הגב התחתון אל גב הכסא ולהימנע מצלילה קדימה של האגן.

הנה סרטון מהאתר של היצרן שממחיש את הבעיה-

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

This is the healthiest and safest position to sit as recommended by The RoSPA and NHSTA and is the position that crash-test dummies are placed in for all NCAP and EuroNCAP safety tests.[...SHOFT...]is designed to keep your seat belt in the recommended position, where it is engineered to provide maximum effectiveness.

אני יודע שאני כבר קאטו בעניין הזה, אבל זה מאוד מדאיג שכל מה שדוקטור גרהם אומר בעניין הבטיחותי הוא לציין את המובן מאליו, כאילו זה לבדו אומר שההתקן שלו משפר את הבטיחות (רמז: זה לא מה שזה אומר). יש בזה משום אחיזת עיניהם של הבריות.

ומה עוד שכחתי? אה, כן! CETERVM AVTEM CENSEO SHOFTEM ESSE DELENDAM! :wink::lol:

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן מישהו שהתנסה תקופה מסויימת בהשאפט מלבד פותח השרשור?

אני גם נוטה להרגיש חוסר נוחות בגב בנסיעות ארוכות והתפסויות שרירים.

בינתיים, אנסה להדק את חגורת המותניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים, אנסה להדק את חגורת המותניים.

ניסיתי את הנ״ל וזה עובד טוב בדיוק כמו כל SHOFT מלבד זה שגם הרצועה האלכסונית ננעלת.

אחת משתי שיטות, ושתיהן עובדות:

1. לוקח את המושב אחורה. חוגר ומהדק. מושך את החגורה במהירות כדי לנעול אותה. משעין את משקל הגוף כנגדה ומחזיר את המושב לתנוחת הנהיגה היעילה.

2. מותח את החגורה עד לנקבה מבלי להכניס את האבזם. מושך במהירות כדי לנעול אותה ודוחף לנקבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חפרת.

כתבת הרבה פעמים את דעתך (אין לי כח לספור כמה).

פחות או יותר חזרת על עצמך בכל הודעה.

אז יאלה. שחרר. הבנו.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, אמרתי שאני כמו קאטו. :wink:

אני פשוט חושב שחגורת בטיחות זה משהו שלא כדאי לשחק איתו.

ואי אפשר שמי שזה נוח לו פשוט יתעלם מן הטענה שוב ושוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הקשור לגב, כאחד שסובל כבר שנים רבות, הרכבים שהיו הכי ידידותיים לגב שלי אלו היו רכבים עם אופי ספורטיבי ומושבים בהתאם. מושבים כאלו תומכים היטב בכל הגוף, חובקים ולא מאפשרים לגב לזוז. כמובן שגם מבנה הגוף תורם, אני לא קטן גוף כך שהמושבים ממש חובקים אותי. פוקוס ST או טויוטה GT86 הן דוגמאות מצוינות לכך וברכבים אלו יכולתי לנהוג שעות בלי שהגב שלי יקרוס. גם ה- 208GTI זכורה לי לטובה. זה לא תקף בדגמים עם מתלים מרסקי עצמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

רציתי לחזור ולדווח אחרי מספר חודשים עם ההתקן.

אחרי כמה זמן, קשה מאוד לסוע בלי זה. נורא מציק לי לעבור לרכב אחר בלי ההתקן הזה כשהחגורה בו משוחררת ולא מדביקה אותך למושב.

אישית, חוזר בי מהביקורת הראשונית. מוצר מוצלח למדי. אולי לא פותר לחלוטין את כאבי הגב, אבל עוזר לתנוחת נהיגה הרבה יותר נכונה ו"מחבק" אותך למושב בצורה מאוד נוחה, שקשה להתרגל לנסיעה בלעדיה.

ממליץ, למען האמת, לכולם, לא רק לסובלים מכאבי גב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לקרוא שלאחר התנסות, שינית את דעתך על המוצר.

זה בדיוק מה שאמר לי היצרן והממציא וזה המסר שניסיתי להעביר כאן.

השופט מותקן אצלינו בשתי מכוניות, מלפנים ומאחור.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעברי אחרי נסיעות ארוכות, בכמעט כול רכב, היו לי כאבים בגב התחתון.

מאז שקניתי מתקן רשת שנותן תמיכה בגב התחתון(אדביק קישור כשאגיע הבייתה), ב 20 שקל מסופר פארם(בטח דולר וחצי באליאקספרס) הכאבים עברו לגמרי.

ואני נוהג המון(סביבות ה 70 אלף בשנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני קניתי ב-25 ש"ח כרית תמיכה לגב התחתון מאיזה חנות חרבשה ( נכנסת בדיוק לקימור של הגב), סגרה לי את הפינה.

לוקח בערך שבוע להתרגל לתנוחה (כביכול דוחף את העגן קדימה) אבל בסופו של דבר ממש מוצלח, וכיום אני ממש מרגיש חסר כשאני נוסע בלי זה.

אישתי לעומת זאת זורקת אותה ברחבי הרכב לפני כל נסיעה כאשר היא הנהגת.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...