Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פידבקים על דאצ'יה

esebl
שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

עכשיו שהרכב כבר קיים זמן מה, יש לי מספר שאלות לפני רכישה אופציונלית:

1- האם ידוע על תקלות ,בעיות אמינות כלשהן ברכב?

2- מה פשר רמת הבטיחות האפסית של הרכב? האם רק בגלל חוסר בכריות אוויר? או שהרכב לא בטיחותי בעליל?

3- וכמובן, האם שווה לרכוש במקום סופר מיני אחר (קוריאני /יפני)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- בנתיים לא ידוע על בעיות, הרכב גם משתמש במכלולים של רנו שכבר רצים כמה שנים בשוק.

2- נקודת החולשה של הדאציה, זה לא רק בגלל חוסר במערכות בטיחות אקטיביות אלא בגלל שהמרכב לא מספק הגנה מצוינת. לא הייתי קורא לו אמנם לא בטיחותי בעליל.

4- היתרון של דאציה זה במחיר, היא זולה יותר לעומת המתחרות, ואישית לא הייתי פוסל אותה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אנחנו דאצ'יה ונשמח לענות על השאלות שלך:

1. מכרנו בישראל עד כה כ 8,000 מכוניות ואין כלל תקלות או בעיות. זו הסיבה שדאצ'יה הוא מותג הרכב ה 3 בצרפת ומצליח כל כך בגרמניה, ספרד, איטליה ועוד.

2. דירוג הבטיחות בישראל מעניק ציון 0 לכל רכב עם פחות מ 6 כריות אוויר. בדאצ'יה יש 4 כריות אוויר וכל אביזרי הבטיחות הבסיסיים - מערכת בקרת יציבות, מערכות סיוע בבלימה וכיו"ב. הרכבים מאוד בטוחים.

3. אנחנו באים ואומרים - דאצ'יה הוא הרכב הכי משתלם. במחיר של מיני קוריאנית קטנה, ניתן לקנות ג'יפון של דאצ'יה. פשוט ואמין.

נשמח מאוד לראותך אצלנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בדאצ'יה זה העיצוב החיצוני המיושן והמזעזע וההרגשה שאתה נוסע ברכב שמיועד לעולם שלישי. אני חושב שעדיף רכב מערבי משומש אבל חדיש על הרומניות.

אבל כל אחד וההעדפות שלו...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- זה לא רק בגלל חוסר במערכות בטיחות אקטיביות אלא בגלל שהמרכב לא מספק הגנה מצוינת.

אם המרכב לא בטוח (מעניין על מה ביססת את זה), איך מקבל 4 כוכבים בלי מערכות בטיחות ועם "רק" 4 כריות אויר?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בתוצאות של הבובות.

לא אמרתי שהמרכב קורס, אבל לעומת המתחרות הוא מספק הגנה פחות טובה בעיקר באזור החזה. למשל תסתכל על הסנדרו.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל תשווה סנדרו שנבחנה ב2012 לעומת ה208 או הקליאו שנבחנו באותו הזמן,בית החזה קיבל ציון גבולי בדאציה.

הלוגן סטיישן עם פגיעות רציניות.

דאסטר גם עם ציון גבולי באזור בית החזה והרגליים של הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המרכב לא בטוח (מעניין על מה ביססת את זה), איך מקבל 4 כוכבים בלי מערכות בטיחות ועם "רק" 4 כריות אויר?

שאלת הזהב, מסקרן אותי מה יענו לך על זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אלו מבחני ריסוק מ 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש סאנדרו ואני מכיר לא מעט עם דאצ'יות- אין שום תקלה משמעותית ברכבים.

בדאסטר בסדרה הראשונה בשנת 2015 (ממש רק ברכבים שהגיעו בכמה חודשים הראשונים לארץ) הייתה בעיה של חדירת מים מהמזגן לתא הנוסעים. זה טופל וסודר במסגרת האחריות (בסך הכל היה צריך להזיז מיכל מים כמה ס"מ הצידה, שום דבר מסובך).

בסנדרו אני לא מכיר בעיות וגם לא שמעתי.

מעבר לכך הרכב נוח ומוצלח מאוד, ירידת הערך מבאסת אבל הגיונית מאוד בסך הכל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה המתחרה של הסטפאוויי למשל?

היה בדיוק אצלנו מבחן השוואתי של קטנות (I10, פיקנטו, ספארק, טווינגו), במבחן הזה הייתה אמורה להשתתף גם הסנדרו סטפאווי כמשתתפת חיצונית (כי היא לא ממש בקטגוריה אבל היא כן ברמת המחיר).

בסוף, מתעמי תיזמון ותיאום היא לא הגיעה למבחן וזה בסדר, כי גם ככה היא לא 100% שייכת אליו.

למעט אבן נגף אחת בדמות גיר רובוטי חד מצמדי, לדעתי הייתה לוקחת את המבחן הזה בהליכה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב ככה, היא משמעותי מרווחת יותר,תא מטען הרבה יותר גדול,נוחות נסיעה טובה מאוד בעיר וכן הגיר נקודת החולשה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...