Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פחחות לאלפא שלי - המלצות ?

חיים_k
שימו לב! השרשור הזה בן 7888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עד כדי כך לא נמצא פה לאחרונה, שאפילו לא שמתי לב להולדתו של התת-פורום הזה. בהחלט תוספת חשובה ומבורכת למשפחת קארזפורום :mm_yeah:

ולעניין - האקזמפלר, למי שלא זוכר, אלפא GTV2000 מודל 78. מצב נוכחי - היה טוב. מצב עתידי - יהיה טוב.

לאחר שהבנתי שאין ברכב הזה שום דבר תקין, התחלתי להשקיע בהדרגה וסידרתי כמה דברים תשתיתיים במערכות המכניות - תושבות מנוע, מערכת בלמים (משאבה וצינורות), גומיות בגל ההינע (יקרות להחריד) ועוד כמה דברים. עכשיו גם הרדיאטור בשיפוץ (נדרש ייצור מיוחד, כמובן...).

גם את מנגנון ההגה צריך להחליף/לשפץ. לפני שאני ניגש לזה, אם מישהו שמע על הסבת אלפתא או GTV להגה כוח (של 75, אני מניח), אשמח לשמוע על כך. לא שקשה לי לסובב, אבל 3.7 סיבובים מנעילה לנעילה זה ממש לא לעניין בימנו לרכב בעל יומרות ספורטיביות.

במנוע אני לא נוגע - החלפתו תהיה כנראה התרופה הראויה.

אחרי שכבר הבנתי שעבור ריפוד מחדש אצטרך למכור כליה (6K ש"ח ברון-קאר), אני רוצה לגשת, בחשש וביסורים, לטפל בבעיה העיקרית של הרכב הזה - אותו פח איטלקי משובח ומופלא, שהשתמר עם השנים כמו יין משובח (שהחמיץ והרקיב ובקבוקו התנפץ על קירות המרתף).

אז אם יש המלצות לבעל מקצוע לעבודות פחחות מהסוג הזה, רצוי בעלויות לא מטורפות, אשמח לשמוע.

(ולמי שדאג - לא ברחתי מהארץ, עברתי דירה לדירה נטולת קו טלפון, והאנשים היקרים מתבל נתקלו בבעיות טכניות לחבר אותי לאינטרנט המהיר בכבלים. אז אין לי טלוויזיה ואין לי אינטרנט, מה שמשאיר לי יותר מדי זמן פנוי להתעסק עם האלפא...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL

דרך אגב יש לך ספיידר GTV או אלפתה ?

היה כתוב די ברור בהודעה שלי GTV2000.

במקומות מסויימים בעולם ה GTV בנפחים הקטנים נקראה אלפתה GT או פשוט אלפתה קופה, כך שאפשר גם להגיד שיש לי אלפתה. מדובר במכוניות כמעט זהות מבחינה מכנית.

אין דבר כזה ספיידר GTV, אם לזה התכוונת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך זמן/כוח להגיע עד נתניה אני יכול להמליץ בחום לדבר עם כושי - פחח בחסדר עליון, הוא נמצא באזור התעשיה הצפוני של נתניה, פניה ראשונה שמאלה, בבנין מס' 15 "תפארת המכוניות".

לגבי רפד, אותו אזוה"ת, ממשיכים פנימה, ופונים ימינה בבנק הפועלים, ממול ישנו ג'ק שנראה בעל מקצוע לא רע בכלל (אין לי נסיון אישי איתו, אבל הוא אחד מאלה שהקונטסה, ברגע שהיא תסע תבקש ממנו הצעת מחיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחור נחמד בשם יגאל באותו רחוב שKITT תאר...רק שהמקום שלו ממש 100 מטר אחרי הפנייה הראשונה שמאלה והמקום נקרא "מוסך רפי ובניו" רחוב הכדר 17 - 098870642 מקום לא רע בכלל , הבחור חבר של איילפולו16V ועובד גם עם מועדון ה - 5 אז דבר איתו ותראה מה אפשר לעשות...

ראיתי כמה עבודות שלו והן יצאו מדהים!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של ראשון לציון הישן יש את הצבע אבי אביב שאם אני לא טועה קראים לו מוסך טל.

הוא צבעי הכי מקצועי לפרויקטים הוא צבע כל רכב מירוץ אפשרי של דוד שלי וגם

את ה gti המנופחת השחורה שלו..

אני ממליץ בחום.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגיד שאכן מדובר בפחח שעושה עבודה מדהימה.

העסק עצמו בעל נסיון של 50 שנה.

יגאל , הבחור שאליו צריך לפנות הוא האומן האמיתי בעסק הזה.

בנוסף , מומלץ מאוד לומר לו שאני שלחתי אותו (אייל )

זה יכול לעזור מאוד במחיר.

(לא רק לחיים אלא לכל אחד שיגש אליו)

ראיתי מספר עבודות שלו במועדון ה-5 ומדובר בתוצאות מדהימות.

היתה שם פורד כסופה משנות ה-60 שהוא בנה במו ידיו חלקי פח שלה שאי אפשר היה להשיג

באף מקום.

כמובן גם לי נסיון אישי מצויין איתו (לא עם הפולו טפו טפו טפו)

צילמתי את כרטיס הביקור:

P1010007.JPG

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...