Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים אם רוצים למכור את הרכב ואין יכולת לקנות משהו נורמלי?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כל העולם מסביבי משגע אותי וגם אני כבר מבין שזהו, חלאס, צריך למכור או להעיף את הנסיכה היפנית שלי. מגיע לי להתחדש ברכב מודרני וכיפי.

בזכותי ובגללי תרמתי לבלאי, אבל זה לא חשוב...

כרגע אני לא יכול להחליף למשהו רציני בסכום גדול, לא משנה מה תגידו ותציעו,

מצד שני כמו שכולם אומרים לי כל פעםן שאני משקיע על הרכב, על דברים שלא יגרמו לו להיתקע חלילה או משהו מרגיש לי מיותר ובזבוז כסף. בנוסף, מרגיש לי שאף אחד כבר לא רוצה לטפל בה בגלל דברים שאי אפשר לסדר בלי להשקיע יותר מדי כסף ואני לא רוצה להתחנן לאף אחד, מה שלא עושים באהבה ובכיף לא שווה כלום.

בנוסף, השנה צריך לבצע טיפול טיימינג ואולי, אולי גם צמיגים.

מה דעתכם ?!

אני יודע אגב שאתם יודעים שאני רוצה קורולה כמו בתמונה אבל אין מה לעשות היא מאוד מאוד יקרה בשבילי ולכן זה לא רלוונטי לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכנס לסוכנויות רכב ורוכש רכב מיני במימון מלא ונהנה מהחיים.

אין יותר מדי ברירות, אין כסף? אין רכב.

רוצה רכב? לך למימון מלא קח לך איזה קיה פיקנטו או ספארק ושלום על ישראל, תשלם כמה מאות שקלים על הרכב בחודש + ביטוח והינה לך רכב.

אין קיצורי דרך ואין יותר מדי מה לנפח את הסיפור, כשאין, אז אין.

דבר אחד אתה צריך להבין, כשהרכב שלך גוזל ממך המון משאבים לתחזוקה, מתקלקל, כושל ברגעים שצריך ולמעשה, לא עושה את העבודה ואתה עובד יותר עבורו = תחליף אותו.

אל תקשיב למה שאומרים לך מסביב, זה לא משנה.

מכיר גם אנשים מאוד מבוססים יותר ואף עוד יותר אשר נוהגים ברכבים בני 5+ וגם 10 שנים, נו אז מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רכב זה לא מה שיעזור לך להתחיל עם בחורות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אתה יודע הכי טוב מה היכולת הכלכלים שלך.

אתה רוצה לנסוע בקורולה יותר חדשה שעולה מעל 50 אלף שקלים וכנראה לא יכול להוציא את הסכום הזה.

אם יש לך אפשרות לשלם כל חודש לשלם כ 1000 שקלים, יש דבר שנקרא ליסינג לרכב יד 2

https://www.carcost.co.il/deals/deal/163

לא משתלם במיוחד, אבל המקדמה החל מ 5 אלפים, נוסע שנתיים, ולא צריך אחר כך להתעסק במכירה.

מצד שני אפשר לקחת הלוואה קטנה וב 30-35 אלף לקנות מיצובישי לנסר הדור החדש/קיה פורטה במצב מעולה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שאתה לא מתחבר לרכבים האלו, רשמתי במיוחד כדי להכות את המציאות בך, שזה מה שיש.

בנוסף, כפי שאמרו, אתה נכנס לבנק ולוקח הלוואה סבירה לרכב יד 2 שאתה צריך ופורס למספר שנים שבהם תרגיש בנוח להחזיר את ההלוואה, סוף הסיפור.

באמת שאין יותר מדי וחבל סתם למרוח, כי זה הולך להפוך למריחה.

או שאתה רוכש מימון מלא, ליסינג יד 2 או הלוואה סבירה קטנה מהבנק לרכב יד 2.

מפתיע שליסינג מרתיע אותך אבל רכבים בני 10+ שנים שתוכל לרכוש בגלל מגבלות תקציב כיד 2 לא מרתיע אותך, נו באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאין ברירה לבדוק את האופציות שציינת.

תשמע, להחליף מודל 99' ברכב 2009 זה נראה לי לא הכי שווה , אלא לקפוץ מדרגה יותר משמעותית ופה זה הבעיה, אתה מבין?

אם אני קונה רכב 2008 או 2009 (נניח, לנסר קלאסיק) הרכב יהיה קרוב לגיל 10, ק"מ מאוד גבוה וסביר להניח שחוטות ב95 אחוז מהמקרים. בגלל זה הבעיות של התקציב, שעדיף מודל גבוה וכבר להתחדש ברכב להמון זמן ושירגיש מודרני ועם פחות סיכויים להיות שחוט בגיל 9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תעבוד קשה, שים כסף בצד ובסוף תקנה את מה שאתה רוצה. אל תתפשר ותקנה משהו שאתה לא שלם איתו ב100% ועוד בהרבה כסף שאין לך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה רק אני, אבל אם אין לך כסף לקנות רכב נורמלי, אתה צריך לשים בצד טיפה את האהבה לרכבים, ולהשקיע במטרה גדולה יותר.

אם תעשה זאת ותקדיש את עצמך כולך למטרה, האמן לי שממש לא יהיה אכפת לך באיזה רכב אתה נוסע.

אחרי שתשיג השכלה/מקצוע או כל דבר אשר יאפשר לך גמישות כלכלית, חזור אל האהבה המוטורית ותוכל להרשות לעצמך הרבה יותר מהטויוטה שבסמלון שלך.

זה לא כזה נורא. זה גם מה שאני עשיתי שראיתי שמאוד קשה לנסות לרכוש השכלה או מקצוע ועדיין להנות מהתחום המוטורי. אז שנתיים שלוש נוסעים על אוטו שלא כ''כ מתחברים אליו. גם אם זה וולוו ירוק וענקי ובנתיים בונים עתיד.

(אני אגב, מכרתי אוטו שבשקט שילשתי את ערכו עם השיפוץ והשיפור שלו ועדיין אני לא מתחרט על זה)

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן חושב שהתקדמות של 10 שנים משתלמת במקרה שלך - לרכב בן 8-9 ירידת ערך קטנה וכן אפשר למצוא רכבים אמינים ובמצב שמור - צריך לחפש בסבלנות בערימת רכבים שחוטים. לפני שנה ידיד שלי מכר לנסר 2008 ( הדור החדש, מנוע 1.8 ) עם 100 אלף קילומטרים, בקצת פחות מ 30 אלף שקלים - הרכב עבר בדיקה ויצא תקין לגמרי מבחינה מכאנית .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה רק אני, אבל אם אין לך כסף לקנות רכב נורמלי, אתה צריך לשים בצד טיפה את האהבה לרכבים, ולהשקיע במטרה גדולה יותר.

מצד שני, יש לא מעט כאלו שמתגלגלים להם בספורטאז'ים נוצצים (או כל רכב אחר שנע בין 130 ל 200K), שהם למעשה רכוש הבנקים. אז, למה לא?

כיום כל אחד שעובר בדיקת BDi יקבל בקלות מבחילה מימון לרכישת רכב שנמצא הרבה מעבר ליכולות שלו. אני לא מבין את זה, אבל נראה שזה עובד, עבור לא מעט אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותנים לך, לא תקח? זאת המחשבה העיקרית של אלו שרוצים.

תרבות השופוני מושרשת חזק ומצד שני, זה לא ייחודי רק לארץ ככה שזאת תכונה אופיינית לבני אדם.

רוצים להראות שהינה... יש גם לנו.

אפשר לעמוד ברמזור ליד אנשים שמצד אחד קנו במזומן מלא טוסון/קיה לצד כאלו שהרכב ממושכן בהלוואה של 100% ולעולם לא תוכל לדעת או להבין.

כולם נראים היום "מכובדים" וכאילו משפחות מבוססות כשלמעשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, יש לא מעט כאלו שמתגלגלים להם בספורטאז'ים נוצצים (או כל רכב אחר שנע בין 130 ל 200K), שהם למעשה רכוש הבנקים. אז, למה לא?

כיום כל אחד שעובר בדיקת BDi יקבל בקלות מבחילה מימון לרכישת רכב שנמצא הרבה מעבר ליכולות שלו. אני לא מבין את זה, אבל נראה שזה עובד, עבור לא מעט אנשים.

למה שתציע לאדם לפעול בדרך שלא היית פועל בה בעצמך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...