Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות ליסינג פרטי על רכב משומש (סאב ליס, נטו ליס)

deadeye1985
שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

נכנסתי היום לחברת lease4u והם הציעו עסקת ליסינג פרטי על רכב משומש משנת 2013-2014.

למשל עבור רנו פלואנס דיזל פריביליג 2013 - מקדמה 7500, תשלום חודשי 850 למשך שנתיים,

2 טיפולים מתנה, ביטוח חובה שנה ראשונה מתנה. נותנים גם שנתיים אחריות על הרנו (כנראה מנוע גיר

ועוד כמה מכלולים). אני משלם על בלאי כמו (מצבר, בלמים, צמיגים), ביטוח מקיף ואגרת רישוי ודלק כמובן.

לאחר שנתיים מחזירים את הרכב בלי התחייבות לעסקה נוספת.

לכאורה זו נראית עסקה מאד משתלמת. כמובן שצריך לבדוק ולקבל רכב במצב טוב כי רוב הרכבים זה רכבים

שעבדו קשה. אפשר לשחק עם המקדמה והתשלום החודשי.

אני נוסע בשנה בערך 30000 ק"מ (אשדוד-ירושלים כל יום).

האם עסקת הליסינג כדאית? מה החסרונות או ממה צריך להזהר בעסקה שכזו?

האם זה כדאי לעומת קניית רכב יד2 משנת 2014 אמין וטוב עם ק"מ נמוך כאשר אני מחזיק אותו 3-4 שנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטרז הרכב? איזה עבר יש לו? אם תפרט יותר על המצב של הרכב הספציפי שראית(כולל בדיקה) תוכל לקבל חווד טוב יותר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הספציפי שהוא הציע לי הוא רנו פלואנס דיזל 2013 דגם פריבילג'. 103000 ק"מ.

לא שאלתי לגבי מצב הרכב וכו כי רק התעניינתי בעסקה. כאשר ארצה לסגור עסקה אני אתעקש לקבל רכב במצב אמין במצב טוב ואבדוק אותו.

אני יכול לבחור כל רכב אחר. פשוט אני מאד אוהב את הפלואנס. אופציה אחרת היא אוקטביה 2014 אלגנס.

חשוב לציין שמגבלה שנתית היא באזור 25000 ק"מ לרכב דיזל או 20000 לבנזין.

עריכה אחרונה על ידי deadeye1985
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך סיטואציה,

אחזקה שהיא בגדר בלאי היא עליך נכון? מה עם המצמדים של הEDC(גיר הכפול מצמדים שקיים בפלואנס)? אם ב150 אלף קילוטמר המצמדים יתקלקלו? מדובר בתיקון יקר שיהיה ככל הנראה על חשבונך(כי מצמדים מתבלים ומדובר בבלאי טבעי) - משהו שאתה צריך לקחת בחשבון.

רכב דיזל ב30 אלף בשנה זה משהו שהוא מומלץ(בכל זאת אתה נוהג הרבה וצריך רכב חסכוני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שאפילו שיש לי שנתיים אחריות על מנוע וגיר - אם יתקלקלו המצמדים או המחשב גיר למשל אז הם יגידו לי שזה בלאי ולא כלול באחריות? מעניין מה לגבי רצועת טיימינג\שרשרת

האם האחריות מכסה או שבכל תקלה יגידו לי שזה בלאי ולא תקלה...

עדכון לגבי הגבלת הק"מ - עבור דיזל זה 25000 ק"מ לשנה ו 20000 עבור בנזין.

הקנס לצאת מהעסקה הוא עלות החודשית * 3 חודשים = ~2500 ש"ח

יש עוד נקודות שאני צריך לחשוש מהם? אותיות קטנות?

עריכה אחרונה על ידי deadeye1985
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה של העסקאות הללו היא שבלאי עליך, האחריות מצומקת (אם בכלל יש כזאת) יש לי שכן שהלך לפלואנס שהוא לקח בליסינג כזה - ראש מנוע. הוא נאלץ לתקן על חשבונו, ואפילו לא הספיק להנות מהתיקון כי העסקה נגמרה והחברה שהחכירה רצתה על הרכב מחיר גבוה ממחיר השוק.

לדעתי, זאת עסקה עם סיכון מסוים ואתה צריך לחשוב אם כדאי לך לקחת את הסיכון הזה. (אני הייתי נמנע)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית לפלואנס יש שנתיים אחריות על קרסו על מנוע גיר ושאר מכלולים. אתה צודק שבלי אחריות העסקאות האילו בכלל

לא משתלמות. צריך לבדוק ממש טוב מה באמת שווה האחריות והאם במקרה של ראש מנוע\מצמדים\מחשב גיר האחריות

מכסה או שהם מתנערים מאחריות וטוענים שזה בלאי טבעי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה העיקרית מה בדיוק האחריות מכסה. כל נזק למנוע ולגיר? מה עוד? המצמדים ברכב נחשבים כבלאי או תקלה? האם אתה יכול לבדוק את הרכב לפני שאתה לוקח אותו? יש פה הרבה סימני שאלה שצריך לשאול ורק אחרי שהם יפתרו אפשר לחשוב על האם העסקה הזו שווה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק את העניין הזה. הם טוענים שהם מראים לי בדיקה שנעשתה לרכב וגם היסטוריית טיפולים. לדעתי יהיה אפשר לבדוק

את הרכב. השאלה האם יסכימו לתקן את הליקויים על חשבונם.

בהנחה שלוקחים רכב במצב טוב - העסקה נשמעת משתלמת לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב שלו טוב כשאתה לוקח אותו, מה יקרה לו בתקופה שהוא אצלך - רק אלוקים יודע (ולכן זה הימור)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה שלהם לא שווה כלום - לקחת לבדיקה משלך.

אתה מקבל 2 טיפולים - עושה 30,000 בשנה ז"א שאתה צריך לעשות 2 טיפולים על חשבונך, האם אתה מחוייב למורשה? האם הרכב בבעלותך במהלך התקופה או נשאר בבעלותם?

עוד דבר חשוב, אתה מוגבל בקילומטרז? בדקת האם יש הגבלה כזאת? כי 30 אלף זה לא מעט בשנה.

העסקה לא זולה בכלל(38 אלף שקל) - אבל מאוד נוחה!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגבלת הק"מ - עבור דיזל זה 25000 ק"מ לשנה ו 20000 עבור בנזין.

הקנס לצאת מהעסקה הוא עלות החודשית * 3 חודשים = ~2500 ש"ח

noknok

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל אקפוץ: עסקה מסוכנת והזויה שייתכן שתסב נזק לנכנס אליה, לחברה המחכירה את הרכב (קל אוטו ורנו על שלוחותיה) זה מאוד נח ורווחי, הם למעשה מקבלים פראייר תורן שמתחייב לשמור על הרכב ולטפל בו לפי הספר (חובה במוסך מורשה כמובן) על חשבונו.

זה העסקת ליסינג היחידה בישראל שהאחריות על הרכב מוטל על החוכר, הרווח המועט שיש מול ליסינג פרטי עם אחריות מלאה לא שווה את הסיכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...