Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול טיימינג לפורד פוקוס 2011 דגם 3

alonx
שימו לב! השרשור הזה בן 2536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מה כולל הטיפול הזה?

אני לא מצליח לקבל הצעת מחיר מסודרת בפקס מאף מוסך מורשה. האם זה חוקי ?

כמו כן, יש הבדלים גדולים במחיר בין מוסכים מורשים שונים. האם הם לא אמורים לעשות בדיוק את אותו הטיפול ולהחליף את אותו הדבר ?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך לא חייב לשלוח הצעת מחיר בפקס .בדרך כלל מזמינים את הלקוח למוסך ומכינים לו הצעת מחיר במקום.לקוח שקיבל הצעה בפקס מסתכל בדרך כלל על המחיר הסופי שעליו לשלם והולך להשוות עם ההצעה ביד במוסכים אחרים ולהתמקח.כמובן שיש לקחת בחשבון מה מחליפים ומה איכות החלפים מקוריים או חליפיים.יש חלקים נוספים שצריך להחליף אחרי פרוק וההצעה הראשונית לא בהכרח סופית.

בכל מקרה בעבודה זו צריך להחליף רצועת תזמון ומותחנים.יש לבדוק תקינות משאבת מים ,רצועת מנוע וגלגלות חיצוניות.יש לקחת בחשבון הסופי את מרכיב האחריות.בדרך כלל במוסכים מורשי יבואן יש שנה אחריות על החלפים והעבודה.במוסכים אחרים 3 חודשים על פי חוק.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד,שלא הייתי לוקח סיכון,שיעשו טיימינג ולאחר כמה ק"מ,משאבת המים תתחיל לנזול או להרעיש.

אם כבר הכל על הדרך,מעדיף לשלם עוד 300-400 על משאבת מים ולא לפרק טיימינג שוב.

היתרון הנוסף: יש לך שקט נפשי ל 3/4/5 שנים בלי להתעסק עם המנוע יותר מידי.

מחיר של 1700-1800 לטיימינג במורשה כולל הכל לא יקר יחסית למורשים אחרים.

כמובן,שאפשר לבקש החלפה במוסך פרטי עם חלפים מקוריים אבל החיסכון לא יהיה יותר מ 400 ש"ח .

אם החסכון שווה את האחריות, שפותח השרשור יעשה את החשבון.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...